Gezenbilir Ankara Grubu Güvenç Köyü Off-Road Etkinliği Duyurusu (22 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Alfonse Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 292
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,384
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Güvenç Köyü Off-Road Etkinliği Duyurusu (22 Kasım 2009)

umutcelikel' Alıntı:
Arkadaşlar sanırım ben gelemiyeceğim. Hiç keyfim yok. (Yorgunluk ve sağlık olarak)

Ben üzülürüm ama bu hafta ne kadar yoğun olduğunu biliyorum...
Orada dinlenirsin belki....provakosyanlara kanmazsan !!! ;D ;D ;D
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Çok seviliyorsun, yerden yere vurma teşebbüsleri belki o yüzdendir.
Veya ;D kıskanılıyorsundur ;D bilemem ;D

Ben genelde pek sevilmem... ;D ;D ;D çok konuştuğumdadır belkim... ;D ;D ;D çok da tın mın tın ;D ;D ;D
Sevilmemeyi geçtim bi kalemde de, daha çok kıskanılırım da, ;D ondan şeyyettim.... aynı gibidir yani seninki, yani, belki, sanirsam... ;D
ne bilim aman ;D ;D kızlar "kıskanıyorum, veya kıskanılıyorsun" der genelde... ;D seni bilmem... ;D
"caNNım kaDDim doSTum TüRk iŞi caPOn adAm UmUt" ;D

Bu arada:
Bilgin olsun, belki gerekir sana bi yerde.... ;D
日本航空自衛隊 : okunuşu : nihonkoukuujieitai : Japon Kara Kuvvetleri demekmiş... ;D ;D

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Güvenç Köyü Off-Road Etkinliği Duyurusu (22 Kasım 2009)

Alfonse' Alıntı:
Bu arada:
Bilgin olsun, belki gerekir sana bi yerde.... ;D
日本航空自衛隊 : okunuşu : nihonkoukuujieitai : Japon Kara Kuvvetleri demekmiş... ;D ;D
;D ;D ;D ;D süper ;)

Herkese iyi eğlenceler arkadaşlar ...

En azından Ateş başında sizlerle olmak için gelmeyi çok istiyordum ama olmadı .

Saat 04:30 5 dakika önce kalktım ve yarım saat içinde yola çıkacağım Çanakkaleye doğru .

Ankara Grubu Sorunsuz sıkıntısız harika bir gün geçirmenizi dilerim :smiley:

Barış

Alpcim, mesajının içinden bu cümleyi alıntı yapmam gerekti, kusura bakma lütfen ama aşkolsun diyeceğim, Ankara Grubumuz içinde çok sevilen, renkli, vefakar, özverili, birleştirici, candan, saygılı, sevgi dolu, bir dolu güzel özellikler sahip olan bir arkadaşımızsın, dostumuzsun, tamam çok konuşuyorsun, sende itiraf ediyorsun ama ben ve bizler seni olduğun gibi çok seviyoruz, dostluğumuz daima sürecek, kendi büyük ;D , yüreği daha büyük insan :smiley:

Alfonse' Alıntı:
.....Ben genelde pek sevilmem... ;D ;D ;D .....

Arkadaşlar başta Alp olmak üzere hepinizden çok özür dileyerek, kaburgamın ve dizimin ağrıları nedeniyle ben aranızda olamayacağım, hepinize sorunsuz, bol keyifli bir etkinlik diliyorum, benim içinde eğlenin lütfen, fotoğraf ve videolarınızı bekliyorum ...

Etkinliğin fotoğraf ve ayrıntılarının paylaşılacağı linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=43149.new#new

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR