Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 422
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,334

Etiketler
Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Sadece sozun degil, aklin bittigi bir an oldu benim icin pazar gunu haberi aldigim oglenden sonra ... ne zamandir yazacagim cesaret edip iki kelime yazamiyorum... Işıklar icinde yat Faruk abicim...

Merhuma Allah'tan rahmet , Acılı ailesine ve dostlarına sabırlar dileriz......

Tüm Offroad camiasının başı sağolsun....

Bir daha böyle acılar yaşamamak ümidiyle....

SAMSUN OFFROAD KULÜBÜ

Allah rahmet eylesin... Mekanı cennet olsun...Allah ailesine sabır versin...

Bende iz bırakan nadir insanlardan birisi,bir dost ,bir sevgi adamı, artık yok .Tanrı rahmet eylesin ,ailesine başşağlığı dilerim.
akşam soğukta, kamp ateşinden ,ateş korlarını eşinin sandalyesinin etrafına taşıyarak onun üşümemesi için çırpınan yüce insan RAHAT UYU. (ankara güvenç köyü.)

Kendisini buradan tanıdığım Faruk abinin acı haberine çok üzüldüm.
Ailesi ve tüm yakınlarının başı sağolsun.
Allah sabırlar versin
Mekanı Cennet olsun.

haberi şimdi duydum ve inanamadım gerçekten bütün gezenbilir ailesinin başı sağolsun tanıyan tanımayan bütün gezenbilir üyelerinin abisiydi faruk abimiz allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin :'( :'( :'(

Allah tan rahmet yakınalrına sabır diliyorum

Yoldışı aracımı kullanırken zaten zor takabildigim cj'min emniyet kemerini çok zorlu bir engeli geçme harici kullanmazken,çok acı bir haberle önemini bir kere daha anladım..Allah ailesi ve sevenlerine sabır versin!

Antalya'lı arkadaşımdan aldıgım bir mesaj'a göre,15.12.2010 tarihinde saat 21.00 da izci programında kendisi anılacaktır..Bilginize arkadaşlar!!

cenaze işlemleri için antalyadayım cenazeye katılacak arkadaşlar için hava limanı transferinde yardımcı oluruz.0532 3560006 mustafa özdağ

Ailesinin ve offroad camiasının başı sağolsun oğlum dora sarı toyotaya hor hor derdi seni hep onunla hatırlayacağız.

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=471359873660&oid=190689840605
izleyin....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR