Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 422
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,331
Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

ANTALYA DAN
arkadaşlar aradı, doğru bilgileri verdi..
foto da yolladı.
kısa da olsa güzel bir haber yapmaya çalışacağım.
tekrar başımız sağolsun..

Etiketler

Allah’ım! Dirilerimizi, ölülerimizi, hazır olanlarımızı, burada olmayanlarımızı, erkeklerimizi, kadınlarımızı, küçüklerimizi ve büyüklerimizi af ve mağfiret eyle! Ya Rabbi, içimizdeki kimseleri İslâm üzere yaşat, ölenleri iman üzere öldür Bilhassa bu ölüyü, kolaylığa, rahata erdir! Onu mağfiret et ve ondan razı ol! Allah’ım! Eğer bu ölü, iyilerdense, iyiliğini artır Kötülerdense, onu affet! Ona emniyet, müjde, ihsan ve yakınlık nasip et! Allah’ım! Onun kabrini Cennet bahçelerinden bir bahçe eyle! Onun kabrini Cehennem çukurlarından bir çukur yapma! Ya Rabbi! Beni, ana babamı, ölü diri bütün müminleri ve Müslümanları affet, bi-rahmetike yâ erhamer-râhimîn

Ailesinin ve gezenbilir camiasının başı sağ olsun.
Kenan YAMA

Ailesine, dostlarına, tanıyan herkese başsağlığı diliyorum.
Mekanı cennet olsun.

:(

162688 183213035024534 100000075161514 655944 8206695 n

arkadaşlarım, aldığım bilgiler eşliğinde aşağıdaki haberi yazdım.. yaklaşık 1,5 dakika olacak.. yazı dili için kusuna bakmayın.. benim içimden de çok güzel cümleler dökmek geçiyor ama metni haber dilinde geçmek gerekiyor..
önemli olanın bu kadar off-road deneyimi olan birinin yol dışında kaza yapmadığını anlatmak.. doğru bilgileri paylaşmak..

yine de yanlış bulduğu bir nokta olduğunu düşünen arkadaşım varsa düzeltmeye hazırım..

haber çok olağan dışı bir olay olmazsa bu akşam ana haberde..
ben yine buraya yüklerim..
hepimizin tekrar başı sağolsun.......

ANTALYA'DA KARLI YOLDAN SAKLIKENT'E ÇIKIP OFF-ROAD'DAN DÖNEN ARKADAŞLARI İLE BULUŞMAYA GİDEN SÜRÜCÜ DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ VE 4X4 ARACI İLE UÇURUMA YUVARLANDI.. ORMAN YOLU OLDUĞU İÇİN KEMER TAKMADI VE CAMDAN FIRLADI, ARACININ ALTINDA KALDI.. OYSA EMNİYET KEMERİ TAKSAYDI YAŞAYACAKTI, ÇÜNKÜ YANINDAKİ ARKADAŞININ BURNU BİLE KANAMADI..

ESS..aracın kazalı görüntüleri ve yukarı çekilirken..

ŞARAMPOLDEN YUKARI ÇEKİLEN BU ARAÇ,
ASLINDA,
ÇOK ZORLU YOL KOŞULLARIYLA BAŞA ÇIKABİLECEK GÜÇTE.
AMA BİR ANLIK DİKKATSİZLİK,
ONU ASFALT YOLDAN ÇIKARDI.

ESS..fotoğrafları..

YOLDAN ÇIKIP TAKLALAR ATTIĞI HALDE,
ARACIN KAPORTASINDA CİDDİ HASAR YOK.
AMA BU, DİREKSİYONDAKİ FARUK KAYHAN'IN HAYATINI KURTARMAYA YETMEDİ.

ESS..canlı görüntüleri de var,,

NİYETLERİ,
KARLI DAĞLARDA OFF-ROAD YAPAN ARKADAŞLARININ HEDEF NOKTASINA ULAŞIP,
ONLARLA BİR KAHVE İÇMEKTİ.
AMA OLMADI.
ARAÇ, YOLDA TAKLA ATTI.
KEMER TAKAN YOLCUNUN BURNU BİLE KANAMADI.
AMA 49 YAŞINDAKİ FARUK KAYHAN,
ÖN CAMDAN FIRLADI,
VE ARACININ ALTINDA KALIP,
HAYATINI KAYBETTİ!

ESS..

3 ÇOCUK BABASI KAYHAN,
YARDIMSEVERLİĞİ İLE BİLİNİYORDU.
GEÇEN YIL,
EVİNDEN BİN KİLOMETRE UZAKTA,
KARS'IN BİR KÖYÜNDEKİ ÖĞRENCİLERİN,
KARDA, LASTİK ÇİZME İLE OKULA GİTMESİNE DAYANAMAMIŞ,
VE ARKADAŞLARI İLE BİRLİKTE ONCA YOLU AŞIP,
ONLARA AYAKKABI GÖTÜRMÜŞTÜ.

ESS..kars projesinden görüntüler var..

ARKADAŞLARI,
ÖLÜMÜNÜN ARDINDAN,
BEYEFENDİLİĞİ VE FANATİK BEŞİKTAŞLILIĞI İLE TANIDIKLARI FARUK KAYHAN'IN ARDINDAN,

Sevgili Can kardeşimiz Faruk KAYHAN' a son görevimizi ifa etmek için Antalya da bulunduğumuz sürece bizlerle ilgilenen arkadaşlarımıza teşekkür ederim, Esen Kalın.

GEÇEN YIL,

evinden 1550 km uzakllıkta
5 köy okulu ve 500 den fazla öğrenciye
bot, mont, atkı bere, kırtasiye, yardım yapıldı ve çocukları sevindirmek için şeker çikolata bisküvü dağıtıldı
haber dilinde kendine göre düzeltebilirmisin

ata036' Alıntı:
GEÇEN YIL,

evinden 1550 km uzakllıkta
5 köy okulu ve 500 den fazla öğrenciye
bot, mont, atkı bere, kırtasiye, yardım yapıldı ve çocukları sevindirmek için şeker çikolata bisküvü dağıtıldı
haber dilinde kendine göre düzeltebilirmisin

düzelttim, tesekkür ederim

İyi insanlar, yaptıkları iyiliklerle de öldükten sonra yaşamaya devam ederler,toprağı bol olsun,

ışıklar içinde yatsın. Yakınlarına ve forumdaki dostlara başsağlığı dileklerimi iletiyorum.

Serkan ,

Aslında tabiki 1,5 dakikaya sığmaz onu anlatmak ama en azından doğru haber ile içimiz az da olsa rahatlayacak.
Teşekkürler eline sağlık.

aozturk' Alıntı:
Serkan ,

Aslında tabiki 1,5 dakikaya sığmaz onu anlatmak ama en azından doğru haber ile içimiz az da olsa rahatlayacak.
Teşekkürler eline sağlık.

sizin ekranlarınızda Serkan beyin yapmış olduğu ilgili haber netnindeki görseller aktif olarak görünüyormu yoksa sadece haber metnimi var değerli arkadaşlar???

Seni unutmayacağım güzel insan ,cenazendende belli olduğu gibi çok sevenin varmış... HOŞÇAKAL FARUK KAYHAN HOŞÇAKAL

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR