FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 123
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,423
Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz !

1)Deniz Temizce
2)Alican Güray
3)Birol Öztürk
4)Selim Sani Güngör
5)Ahmet Ömer
6)Burak Zengin

7)Mehmet Baba-Mustafa Babaoğlu
8) Özgür Tan-Ömer Faruk Tan

Etiketler

Dawn' Alıntı:
8) özgür tan - ömer faruk tan

arkadaşlar adapazarından katılmak istiyorum

buluşma yerini yazarsanız sevinirim

görüşmek dileğiyle

Kocaeliden katılanlar için buluşma yerimiz büyük ihtimalle Yahya Kaptan ışıklar karşısı opel bayii yanı ekcan petrol olacak,eğer sapanca üzerinden gelecekseniz sizinlede maşukiye girişinde buluşabiliriz.

Selamlar herkese,
Şimdi den keyfli bir gezi olacağı belli. FAKOFF'la da gezmek ayrı keyfli olacak düşüncesindeyim. Ben de katılmak isterim.
Bostancı-Küçükyalı civarından gelmek isteyen varsa benim aracımda yerim var, gelmek isteyen varsa çekinmeden katılabilir.
Yalnız strap veya başka ekipmanım yok, kalırsam yardımlarınızı beklerim.
Muhlama yemek isteyen arkadaşlar da farklı, uygun oldukları bir zamanda Yuvacık tarafında muhlama yemeğe gidebiliriz ;)

Görüşmek üzere,

Uğur Çelik

SATTA' Alıntı:
Selamlar herkese,
Şimdi den keyfli bir gezi olacağı belli. FAKOFF'la da gezmek ayrı keyfli olacak düşüncesindeyim. Ben de katılmak isterim.
Bostancı-Küçükyalı civarından gelmek isteyen varsa benim aracımda yerim var, gelmek isteyen varsa çekinmeden katılabilir.
Yalnız strap veya başka ekipmanım yok, kalırsam yardımlarınızı beklerim.
Muhlama yemek isteyen arkadaşlar da farklı, uygun oldukları bir zamanda Yuvacık tarafında muhlama yemeğe gidebiliriz ;)

Görüşmek üzere,

Uğur Çelik

Mutlaka yardım ederiz ancak en azından yanınıza strap ve u demir almanızı tavsiye edrim metro da uygun fiyata mevcut isminizi şimdiden listeye ekliyorum hoş geldiniz aramıza

1- Deniz Temizce
2- Alican Güray
3- Birol Öztürk
4- Selim Sani Güngör

5- Ahmet Ömer
6- Burak Zengin
7- Mehmet Baba-Mustafa Babaoğlu
8- Özgür Tan-Ömer Faruk Tan
9- Uğur Çelik

10 - Öznur BİLGİN ve arkadaşı

Arkadaşlar gelebilirsem ilk defa katılacam,Gezenbilirin de ilk kez 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kortejine katılmıştım, orayada çekinerek gitmiştim, kimseyi tanımıyorum yani yüz yüze tanımıyorum, diye,ama kortejjin enbaşından en sonuna kadar bütün araçtaki arkadaşlar, gülümseyerek, selamladılar,araçlarına davet ettiler, kimi tek kimi ailesiyle gelmişti, bu gezidede kimseyi tanımıyorum, ama eminimki Gezenbilirin üyesi olduğu için eminim yabancılık çekmiyeceğim, ama konuşulanlar hoş gelmedi, alküllü gelen olur, yok rahatsızlık verir ,etkinliği yok tek gelin yok ailenizle gelmeyin diye sınırlandırılmaz herhalde ama gelenlerin de ortama uygun harekt edeceğinden eminim, alkol alacaksada ne kadar alacağını bilen kişiler.çünkü toplu gidilecektir, paylaşımlar,hoş sohpetler, yeni arkadaşlıklar dostlukların kurulacağı bir etkinlik olur ,genelde, giderken birbirini tanımıyanlar, dönekrem, telefonların ıadreslerini almak için koşturur, ailece , çoluk çoçuk katılımcı keyifli bir etkinlik olur inşallah,

aahhkatibim_34' Alıntı:
Arkadaşlar gelebilirsem ilk defa katılacam,Gezenbilirin de ilk kez 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kortejine katılmıştım, orayada çekinerek gitmiştim, kimseyi tanımıyorum yani yüz yüze tanımıyorum, diye,ama kortejjin enbaşından en sonuna kadar bütün araçtaki arkadaşlar, gülümseyerek, selamladılar,araçlarına davet ettiler, kimi tek kimi ailesiyle gelmişti, bu gezidede kimseyi tanımıyorum, ama eminimki Gezenbilirin üyesi olduğu için eminim yabancılık çekmiyeceğim, ama konuşulanlar hoş gelmedi, alküllü gelen olur, yok rahatsızlık verir ,etkinliği yok tek gelin yok ailenizle gelmeyin diye sınırlandırılmaz herhalde ama gelenlerin de ortama uygun harekt edeceğinden eminim, alkol alacaksada ne kadar alacağını bilen kişiler.çünkü toplu gidilecektir, paylaşımlar,hoş sohpetler, yeni arkadaşlıklar dostlukların kurulacağı bir etkinlik olur ,genelde, giderken birbirini tanımıyanlar, dönekrem, telefonların ıadreslerini almak için koşturur, ailece , çoluk çoçuk katılımcı keyifli bir etkinlik olur inşallah,

Aile ile gelmeme gibi bir sınırlamamız yok,alkol konusunda da herkes içeceği sınırı bilecektir emin olduğunuz gibi herkes ortama göre hareket edecektir :smiley: Bende katılacak olan arkadaşlarımızın bir kısmını tanımıyorum eminim ki çok güzel bir tanışma etkinliği olacak ve yeni dostluklar kurulacak :smiley: Her gezide yeni arkadaşlar ediniyoruz :smiley: :smiley:

Arkadaşlar buluşma saatimiz saat 09:00 yahya kaptan ışıklar karşısı,opel ekcan bayii yanı,ekcan petroldür. İstanbuldan gelecek arkadaşlar için saat 07:30 Mehmetçik vakfı opet uygundur yol ortalama 1 saat sürmekte,İstanbul istikametinden gelecek arkadaşlar otobanda Yalova-Bursa tabelasından girip otogar gişelerinden çıktıktan sonra Bursa istikametine doğru ilerleyip Kartepe tabelası yol ayrımından ayrılacaklar,bu yol ayrımından yaklaşık 1 km sonra ışıklara gelmeden sağda petrol ofisini görecekler ;D Biraz uzun oldu sanırım ;D ;D

İrtibat numaralarımız;

Deniz TEMİZCE:0554 894 00 69

Alican GÜRAY:0545 354 00 53

aahhkatibim_34' Alıntı:

şahsen şu an forumdaki hiç kimseyle yüzyüze tanışmadım, ama çok eğlenceli ve keyifli bir pazar olacağına eminim, zaten gezenbilir in amacı da bu değil mi?

herkese mutlu cumalar, çünkü yarın haftasonu

Arkadaşlar herkese selamlar,Amasra'da TTK taşkömürü ocaklarını çekiyoruz.Bu sebeple foruma etkin olarak giremiyorum.-300'den biraz zor oluyor.. :D Alican irtibat numaralarını eklemiş,telefonum 7/24 açıktır.En geç yarın İzmit'e dönüyorum. Selamlar tekrar.
Deniz Temizce

Yaw başkan hala tam belli değil ama ben gelemiyorum sanırım, çok uğraştım pazarı boşaltmak için olmuyor, keşke cumartesi yapabileydik... Size keyifli geziler diliyorum, aklım gezide kalacak kesin...

Hacı valla çok uğraştım, hala da uğraşıyorum ama çok zor... Olsun kardeşim ya, "yemeyen gelmesin" e kesin geliyorum, herşeyi ona göre ayarladım, orada görüşecez inşallah...

Selamlar

Fakoff la tarihi yanlış hatırlamıyorsam 11 Aralıkta yaptığımız Kartepe gezisine bende ailece çoluk çocuk katıldım, bizde içki kullanmayan dindar namaz kılan bir aileyiz. Hiç bir şekilde hiç bir tedirginlik ve rahatsızlık olmadığı gibi gayet memnuniyele çok güzel bir gezi yaptık, güzel dostluklar ve anılarla gezimizi tamamladık, organizasyon için tekrar teşekkür ederim,
yalnız pazar günki geziye katılamama durumum var çünki kızlarımdan biri üşüttü bu gün okula yollamadım çocukları, iyileşme durumuna göre hareket edicem,
Birol benim resmimi koymuşsun ama o resim bana yolladığın resimler arasında yoktu yine öyle resimler varsa ve yollarsan çok sevinirim. ;D

saygılar.

Ömer Abi, Birol topa tutacak bizi ilk gördüğü yerde söyliyim :D Söz Birol kampta mangallar benden, sucuk-kaşar hem de :D Başkan'a çok selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR