FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 123
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,388
Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz !

Nasıl yaw, başkan, olmuyor böyle, geri kalan fotoğraflar nerede?

Etiketler

Aynı fotoların uzaktan,yakından çekilmişleri var. Başka da yok bende.Başkanım abi ben fotoğrafçı mıyım ya. Alican çekmeliydi.. :D :D

Selim abi,bizim geziler anlatılmaz yaşanır. Bu hafta pek aksiyon yoktu gerçi,sade bir piknik oldu.O sebeple fazla fotoğraf yok.. :D

Bu kadar beyazın içinde yapılabilecek en güzel organizasyondu. Yapılan kılavuzluktan, sucuktan, ustalıktan... dolayı herkese teşekkürler.
Karda, çamurda, baharda tekrar görüşmek üzere.

IMG 0571

IMG 0539

IMG 0611

IMG 0552

Untitle1111

Gün olur yolunuz Şile tarafına düşerse haber verin mutlaka. Göl kenarında gezintininde, manzara da sucuk ekmeğinde tadına doyum olmaz ;)

IMG 0534

IMG 0589

IMG 0606

IMG 0620

IMG 0623

SATTA' Alıntı:
Bu kadar beyazın içinde yapılabilecek en güzel organizasyondu. Yapılan kılavuzluktan, sucuktan, ustalıktan... dolayı herkese teşekkürler.
Karda, çamurda, baharda tekrar görüşmek üzere.
Katıldığın için biz teşekkür ederiz abi,baharda Soğucak'a bekliyoruz.. :smiley:

Canım istedi valla :D Alican geçmiş olsun... Başkan ay sonundaki kampa giderken alırım seni birşey çıkmazsa, arabayla gelmicen galiba?

selimsani' Alıntı:
Canım istedi valla :D Alican geçmiş olsun... Başkan ay sonundaki kampa giderken alırım seni birşey çıkmazsa, arabayla gelmicen galiba?
Abi doğrudur arabayla gelemiyorum.Bir aksilik çıkmazsa gideriz abi beraber,çok memnun olurum. :smiley:

ah şu ani çıkan hastalıklar insanı kalbinin attığı yerlerden koparıyor çok şükür ters bir durum yokta insan gönlünün ve aklının kaldığı yerleri fotograflarla gideriyor

başkan bi gelmedik foto ve videolar eksik kalmış bu nedir yahu insan gelemeyenler var biraz görsel yapalım demezmi

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

ozturk41' Alıntı:
ah şu ani çıkan hastalıklar insanı kalbinin attığı yerlerden koparıyor çok şükür ters bir durum yokta insan gönlünün ve aklının kaldığı yerleri fotograflarla gideriyor

başkan bi gelmedik foto ve videolar eksik kalmış bu nedir yahu insan gelemeyenler var biraz görsel yapalım demezmi

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Abi önce sağlık,sağlık sıhhat olduktan sonra geziyi hep yaparız.. Ben fotoğraf konusunda biraz eksiğim buradan bunu herkese duyurmuş olalım,fotoğraf çekmeyi sevmiyorum pek.. :D :D

kardeşim benim teşekkür ederim iyi dileklerin için

buda burak'a sitemim olsun kardeşim fotograf uzmanısın fotograf çekmiyorsun :smiley:)

bu gezide yoktu galiba ben genel olarak yazdım bunu

Her ne kadar fotoğraflar eksik olsada ;D paylaşım için teşekkürler..

Adam gelince de çekmiyor abi değişen birşey yok,ben getirdim makinayı da dedim 3-5 birşey olsun elimizde.. :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR