Duster Radio/Radyo - CD çözümlemeleri :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TTamer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 88
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 66,462
Ynt: Duster Radio/Radyo - CD çözümlemeleri :smiley:

Merhabalar,
Duster 1.5 dci Laureate sahibiyim. Standart müzik sisteminin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Direksiyon yanındaki kumandayı boşa çıkarmak da hoşuma çok gitmez. Bana tavsiye edeceğiniz kolon markası (lütfen değiştiren arkadaş varsa kolon modelini de yazsın, bu konudaki cehaletimi affetmenizi umarım :smiley:) ve kumandayı kullanmaya devam edebileceğim cd player markası var mıdır?
Önceden bu değişiklikleri yapan arkadaşlar varsa çok memnun olacağım. Bir de sizce en sağlıklı montajı İstanbul (mümkünse Anadolu yakasında) nerede yaptırabilirim?
Şimdiden teşekkürler
Mert

Etiketler

bu ürün navitech bdt-6950 modeli cd,dvd,tv,usb,bluetooth,geri görüş kamerası bağlayabilme vsr herşeyi var.Tavsiyemdir ama kumanda kolu bağlanmıyo

21032011029

21032011026

Pionner teypleri Dacia'nın orjinal kumandası ile kullanmak için arayüz

Bilgi Ektedir
[attachment=1]

Ekli dosyalar

• CA-R-PI181_R40728-08.pdf
    796.6 KB · Görüntüleme: 371

birşey sorucaktım, araç kumanda kolundan tüm radyolarda gezinti yapabilmemiz için yapılan birşey vardı, benim şuanda kayıtlı radyo kanalları arasında gezinti yapabiliyorum,diğeri neydi bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ?

arkadaşlar mayısta inşallah arabam geliyormuş, eski arabamdaki navigasyon 6.5"malesef sığmıyor bu yüzden de şimdiden navigasyon sistemi için araştırma yapıyorum, navitech'in NAV-CF 7000 serisi navigasyon sistemi çok güzel ama teknik servisten aldığım bilgiye göre direksiyon kumandası devredışı kalabilirmiş..

2011219173044

Duster'a takılmış Double din teyp ve İpod bağlantı noktası ;)

http://www.youtube.com/watch?v=lEO0rv82EqQ

ümit kardeşim paylaşım için saol fakat Double din'in oturdurduğu o konsolu nereden bulabiliriz.. Eski arabadan kalma navitech 2100 navigasyon var elimde, üzülüyordum takamadığımdan dolayı.. ;)

ttn' Alıntı:
ümit kardeşim paylaşım için saol fakat Double din'in oturdurduğu o konsolu nereden bulabiliriz.. Eski arabadan kalma navitech 2100 navigasyon var elimde, üzülüyordum takamadığımdan dolayı.. ;)
Konsolu nereden bulabiliriz konusunda bir fikrim yok valla, ama nasıl yapmışlar bu işi derseniz ya yeni bir konsol yapmışlar ya da eskisini biraz modifiye edip bu hale getirmişler.

Standart Konsol:
[attachment=1]

Konsol

Duster için bulduğum en iyi Çözüm bence PARROT ASTEROID sesle komut girme telefon olarak kullanma bluetooth Gps + google earth Sim giriş Mp3-4 Çok iyi bir radyo extra bir sürü giriş ilave memory ve dusterda kullanım videosu ekte .

Parrot_Asteroid_11b.jpg

00267 asteroid parrot
http://www.youtube.com/watch?v=pMCp0rBNXMw Buradan duster a takılış videosunu izleyebilirsiniz

aslına bakılırsa bi önceki video yani büyük ekranlı bişey takılmassa pek bi espirisi yok bence, hem görüntü olarak hemde işlevsellik olarak, ben iphone 'mi aracıma zaten bağlıyorum,iphone'den internet bağlantısı sayesinde dokunmatik ekranlı radyom bile oluyor.. hatta aux kablosuyla handsfree açıp hopörlerden ses gelmesini sağlıyorum, aynı şekilde iphone ile igo navigasyonunu kullanıyorum. Aslına bakılırsa şuan var olan herşeyi yapabiliyorum, sadece aracımın iç görüntüsü hariç bi eksikliğim yok. Şu değişik konsol yaptırabiliyorsa Türkiye 'de direk'te yaptırmayı planlıyorum bunların haricinde var olan kalsın hemde cd 'de okuyor..

Sorun öyle büyük ekranlar gece çok davetiye çıkartıyor REno servisinde son knouşmam da bu yeni reno navigasyonların (fabrika çıkışlı ) çokca çalındığını öğrendim . sanırım bunlar gece arabasını dışarıda bırakanlar için sorun. Yoksa o konsulü yaptırmak zor iş değil Atatürk sanayide kolayca yaparlar sorun gece arabayı nasıl dışarda bırakacagımızda böyle bir ekranla . Benim örnek verdigim parrot ta kapak çıkıyor ez azından davetiye azalıyor . Bilmiyorum bende araç içinde lg optimus kullanıyorum her işi yapıyor ama nedense bir sey o konsulda hep eksik gibi geliyor bana yeni çıkan rusyadaki reno dustarlara baktım konsulları bizle aynı yeni tip konsula rastlamadım baktıklarım 2012 modellerdi

akirafes' Alıntı:
Sorun öyle büyük ekranlar gece çok davetiye çıkartıyor REno servisinde son knouşmam da bu yeni reno navigasyonların (fabrika çıkışlı ) çokca çalındığını öğrendim . sanırım bunlar gece arabasını dışarıda bırakanlar için sorun. Yoksa o konsulü yaptırmak zor iş değil Atatürk sanayide kolayca yaparlar sorun gece arabayı nasıl dışarda bırakacagımızda böyle bir ekranla . Benim örnek verdigim parrot ta kapak çıkıyor ez azından davetiye azalıyor . Bilmiyorum bende araç içinde lg optimus kullanıyorum her işi yapıyor ama nedense bir sey o konsulda hep eksik gibi geliyor bana yeni çıkan rusyadaki reno dustarlara baktım konsulları bizle aynı yeni tip konsula rastlamadım baktıklarım 2012 modellerdi

Doğru diyorsunuz o noktayı atlamışım :smiley:

3 yıl boyunca eski arabamda navitech 7" navigasyon kullandım,sigortaya cihazıda eklettim kafamda rahat etti ve şimdiye kadar da hiçbir sorun çıkmadı.. Videodaki şirkete mail attım konsol için ama dönmediler ::smiley:

Arkadaşlar, araca Pioneer'ın kırmızı tuş takımlı modellerden (2200,2300 vs) almak istiyorum, direksiyon kumandası için illa ki o aparatlardan takılacak mı? Çözüm bulan var mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR