Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SERKANEFE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,463
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 463,028
Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

1000lik kolon

562014 497063096971973 965811476 n

Etiketler

almanyadan ısmarladığım H&R 30 mm yükseltme yayları salı günü elime geçti.. ardından 225/75 R16 ebat M/T lastiklerinde dün elime ulaşmasıyla arabanın son hali bu oldu.. buyrun ;)

121020122547

121020122549

Güle güle kullanın gerçekten çok yakışmış.

Fotoları benmi göremiyorum yoksa bi yanlışlımı var?

fotolar bende gözüküyordu ama yine de bir düzenleme yaptım şimdi umarım görünüyordur ???

nhcteam' Alıntı:
almanyadan ısmarladığım H&R 30 mm yükseltme yayları salı günü elime geçti.. ardından 225/75 R16 ebat M/T lastiklerinde dün elime ulaşmasıyla arabanın son hali bu oldu.. buyrun ;)
Hayırlı olsun güle güle- kazasız belasız kullanın.
Lastiklerin markası nedir?

öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler..

lastiklerin markası yokohama.. model geolandar M/T.. kod olarak "g001c" olarak geçiyor.. gayet yumuşak bir lastik.. asfaltta umduğumdan daha az uğultu yaptı.. arazide henüz deneme şansım olmadı kısmetse yarın deneyecem inşallah..

nhcteam' Alıntı:
öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler..

lastiklerin markası yokohama.. model geolandar M/T.. kod olarak "g001c" olarak geçiyor.. gayet yumuşak bir lastik.. asfaltta umduğumdan daha az uğultu yaptı.. arazide henüz deneme şansım olmadı kısmetse yarın deneyecem inşallah..
Güzel bir marka. Deseni de dediğiniz gibi az uğultu yapacak gibi.
Sonuçta MT olduğundan illa ki asvaltta biraz uğultu, biraz konfor, yol tutuş vs... olumsuzluklar olacak, ama gül-diken misali bunlara alışıp farkında bile olmayacağınızı umarım.
Yakıtta MT lerde genel olarak yükselmeden bahsedilir, ancak benim kişisel deneyimim eğer sürüş stili normalse fark olmadığı yönünde.
Acizane tavsiyem, stepneyi de aynı lastikten almanız, genelde MT ler her zaman bulunmayabiliyor, yarılma vs... durumunda sıkıntıya düşmezsiniz.
Tekrar hayırlı olsun.

veteriner' Alıntı:
Güzel bir marka. Deseni de dediğiniz gibi az uğultu yapacak gibi.
Sonuçta MT olduğundan illa ki asvaltta biraz uğultu, biraz konfor, yol tutuş vs... olumsuzluklar olacak, ama gül-diken misali bunlara alışıp farkında bile olmayacağınızı umarım.
Yakıtta MT lerde genel olarak yükselmeden bahsedilir, ancak benim kişisel deneyimim eğer sürüş stili normalse fark olmadığı yönünde.
Acizane tavsiyem, stepneyi de aynı lastikten almanız, genelde MT ler her zaman bulunmayabiliyor, yarılma vs... durumunda sıkıntıya düşmezsiniz.
Tekrar hayırlı olsun.

stepne işini bende düşündüm ama bu ebat eski ebattan büyük olduğu için stepne yerine sığmıyor.. belki A/T falan olsa yada 75 yerine 70 yanak olsa sığardı ama bu haliyle girmiyor.. ne yapsam bilemedim..

daha yeni aklıma geldi ne kadar yükseldiği şimdi ölçtüm yaylarla beraber 7 cm yükselmiş araba... ben 3 cm yay + 3 cm lastik = 6 cm diye hesap etmiştim.. ama M/T olduğu için lastik sanrıım lastik dişlerinden dolayı oldu 1 cm lik fark.

nhcteam' Alıntı:
daha yeni aklıma geldi ne kadar yükseldiği şimdi ölçtüm yaylarla beraber 7 cm yükselmiş araba... ben 3 cm yay + 3 cm lastik = 6 cm diye hesap etmiştim.. ama M/T olduğu için lastik sanrıım lastik dişlerinden dolayı oldu 1 cm lik fark.
hayirli olsun,cok güzel yakismis.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR