Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SERKANEFE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,463
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 462,986
Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

ben camlara rürgarlık taktım... dördünü de aralayıp öyle bırakıyorum fena değil bayaa hava sirkülasyonu oluyor tabii park halinde yürürken biraz uğultu yapıyor :(

Etiketler

öncamlarda var da yetmi... yanıyo araç az güneşte dursa.. ısı mıknatısı gıbı... renk kahve bide... siyah olanlar napise... beyaz almadık ona yanırem... :p :-X

merhaba arkadaşlar. ben burhan.ben dusterımı alalı daha 10 gün oldu ve gayet memnunum.kapıdan gelen rüzgar bendede var 100 km çıkınca oluyor ama bence sorun değil.bu forumdan sizin sayenizde çok şey öğrendim almamda bunun büyük etkisi oldu.şimdi sizden bir konuda yardım istiyorum. arabamda birtakım değişiklikler yapmak istiyorum. tavana sanroof öne arkaya krom tampon vs.şeyler. ben muğla bodrumda oturuyorum. izmire kadar olan sınırda bunları güvenle yaptırabileceğim biryer varmı? ve yapan varmı özellikle sanroof. sonradan sıkıntı çekmemek için iyi bir yere yatırmak istiyorum. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

a.s. .. aracın garantisi bitmemişse, kaporta-elk aksamda(sunruf,mod,chip,vb.) ciddi tadilatlar yapma, nolur nolmaz garantı lazım olur orası kapsam dışı demesınler... gerisi kayfıne bütçene kalmış... kolay gele... 8)

Hayırlı olsun sevgili burhan kardeşimiz.

Bu sunrof meselesi forumda geçmişti; biri yaptırmıştı, çok memnundu. Sunrof çeşitleri, sakıncaları, sıkıntıları neler, bilgi de vermişti.

Ama nerede geçtiydi, kim yaptırdıydı hatırlayamadım.

Bir de, arkadaşımız doğru söyler, garanti konusunu araştır, ondan sonra giriş....

ilginize çok teşekkür ederim arkadaşlar. daha önce sanroof yaptıran arkadaşın yazısını bende okumuştum. gayette şık olmuş istanbul maslakta yaptırmış. eski bir istanbullu olarak diyebilirimki en iyi yerlerden biri sanayi olarak. ama artık bodrumda yaşıyorum ,belki buralardan biride yaptırmıştır diye bi araştırayım dedim. bide şu garanti meselesini bayiiyle bi görüşeyim bakalım ne diyecekler. tekrar teşekkürler.artık bende buralardayım :smiley:

merhaba arkadaşlar,
dacia duster için sadece çamurluklara koruma amaclı dodik deniliyo galiba istanbulda nerden temin edebiliriz
ve fiyatları ne kadar acaba

anger01' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,
dacia duster için sadece çamurluklara koruma amaclı dodik deniliyo galiba istanbulda nerden temin edebiliriz
ve fiyatları ne kadar acaba
eren oto çekmeköy selim usta.yaklaşık 600 tl galiba

JUNİOR' Alıntı:
eren oto çekmeköy selim usta.yaklaşık 600 tl galiba

teşekkür ederim cevabınız için
bu eren otomotiv dediginiz yer RENAULT DACİA yetkili servis mi ?
netten bakınca o cıktıda
yoksa sizin dediginiz aksesuarcı falan mı ?

Reno servislerininden de Dacia aksesuarları tedarik oluyor, piyasa fiyatları cıvarı...

burhany' Alıntı:
merhaba arkadaşlar. ben burhan.ben dusterımı alalı daha 10 gün oldu ve gayet memnunum.kapıdan gelen rüzgar bendede var 100 km çıkınca oluyor ama bence sorun değil.bu forumdan sizin sayenizde çok şey öğrendim almamda bunun büyük etkisi oldu.şimdi sizden bir konuda yardım istiyorum. arabamda birtakım değişiklikler yapmak istiyorum. tavana sanroof öne arkaya krom tampon vs.şeyler. ben muğla bodrumda oturuyorum. izmire kadar olan sınırda bunları güvenle yaptırabileceğim biryer varmı? ve yapan varmı özellikle sanroof. sonradan sıkıntı çekmemek için iyi bir yere yatırmak istiyorum. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
MErhaba sunroof ben yaptırmıştım hatta bakıma götürdüğümde serviste orijinal sandılar kendi yaptırdığımı söyleyince şaşırmışlardı . halada çok menunum, yalnız bugünlerde cam tavanlara çok merak sardım sanırım satıp nissan qashqai alıcam aradaki parayı bütünleştirmeye çalışıyorum üstü kapalı arabalardan artık çok sıkıldım .(üstü açık arabaları kastedmedim cam tavanı kastedtim)
Bu arada 23000 de arabam çok temiz acaba 28000 e satılırmı ?yoksa en düşük kaça kadar vermeliyim sizce kaça gider klimalı çelik jantlı otmatik camlı modeli benzinli. fiayt tahmininde yardımcı olursanız sevinirim.
c5gf0.jpg

güzel olmuş. arabanı kesinlikle 33-34 aşağı satma derim. çünkü o parayı hakediyor. Qashqai gelince evet güzel araba ama benim dayımdada var ve çok yaktığı için satmaya çalışıyor.en büyük dezavantajıda ikinci eli çok ucuza gidiyor.tabiki karar senin

Bugün iki nissan bayisine gittim park bayi 24000 verdi kuzey se 26500 verdi kesin karar verirsem 27 ye belki çıkabileceklerini söylediler . şu ana kadar en iyi aldığım fiyattı .

bi arabayı takas usulü satmak arabaya yapılabilecek en büyük kötülük bence ve tabiki kendine. albeamı satıp duster aldım. bayii 21 verdi elden 25 e sattım. takasa gireceğine elden sat derim. ben araçlarımı hep sahibinden com üzerinden sattım. 1 ay olmadanda satılıyor.denemende fayda var derim pişman olmazsın

28.000 rahat eder araban, yapılı araba.... elden satmak ıyı de, malesef ınsan sabredemıyor, bızde öle yaptık 2-3 tersıne gitti caddy... 8)

anger01' Alıntı:
teşekkür ederim cevabınız için
bu eren otomotiv dediginiz yer RENAULT DACİA yetkili servis mi ?
netten bakınca o cıktıda
yoksa sizin dediginiz aksesuarcı falan mı ?
evet yetkili servistir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR