Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SERKANEFE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,463
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 455,400
Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

buda benimkinin eksozlar ;D

DSC01901

Etiketler

Ali bey, şimdi bu boruların ikisinden de duman çıkıyor mu? Yoksa biri süs mü?

Ali Bey
Lastik ölçüleri nedir ?
lastikleri taktıktan sonra yakıtta yükselme veya çekiş gücünde azalma oldumu?
İyi seyirler..

dacia nature' Alıntı:
Ali Bey
Lastik ölçüleri nedir ?
lastikleri taktıktan sonra yakıtta yükselme veya çekiş gücünde azalma oldumu?
İyi seyirler..
225/70/16 yakıt biraz yükseldi ama çekişte bir sıkıntı yok gibi belki çok az bişey .
tahminim yakıtı 100km %10 etkilemiş ola bilir tam ölçüm yapmadığım için kesin bir şey söyleyemiyorum.

sizinki de güzel olmuş, siyah ayrı hava verıyo zaten jıpe... ;)

cillop gibi maşallah, güle güle kullanın..Duster 25 senede sahibi olduğum 8. araba, en sevdiğim araç oldu, herkese hayırlı olsun.

ali bey çok güzel olmuş aracınız. çift eksozda süs olarak yaptığınızda servis garantiden düştüğünü söylrdimi? bende yaptırmak istiyorum servis garantiden düşeceğini söylemişti :( cesaret edemedim o yüzden

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR