Discovery 2 Almak Istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan milimadami Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 236
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,685
kullandığım aracın, piyasasındaki modifiye ve donanım çeşitliliği dünyasında kesinlikle orjinal kalacak en ufak değişiklik yapmayacağım düşüncem yazılım yüklenmişini kullanınca fikrimi anında değiştirdi.

şöyleki,tonaj olarak bu motorda çok güçlü olmasına rağmen şehir içinde biiraz hantal .bu araçlara yazılım konusunda ismini sürekli duyduğum firmaya gittim ve ikna oldum.en ufak bir hoşnutsuzlukta eski sisteme dönebiliriz sözünü alınca uyguladık ve geçen zamana üzüldüm açıkçası...

uygulanabilecek 3 kademelik bir yazılım sözkonusuydu ve en başlangıç seviyesinde bir çalışma yaptık.kalkışlardaki hantallık gitti.benim için yeterli.

Erdinç ağabey 1 tane bile 2004 disco ilanı görmedim. (Td5) zehri alan satmıyor herhalde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler
Yav yazılımı söylemeyi unutmuşum. Yazılım Stage 1 olarak kesin şart. Biz de EGR iptal kiti, kat boşaltma ve Stage 1 EcuFast var. Zaten 2003-2004 kasanın beyni yeni tip, soketle yükleniyor, beynin sökülmesine gerek yok. Kesinlikle güncel binek araç performansına kavuşuyor kalkışlar. Duman arttı ama onun da arkadaki düşünsün kardeşim:smiley:))))

kullandığım aracın, piyasasındaki modifiye ve donanım çeşitliliği dünyasında kesinlikle orjinal kalacak en ufak değişiklik yapmayacağım düşüncem yazılım yüklenmişini kullanınca fikrimi anında değiştirdi.

şöyleki,tonaj olarak bu motorda çok güçlü olmasına rağmen şehir içinde biiraz hantal .bu araçlara yazılım konusunda ismini sürekli duyduğum firmaya gittim ve ikna oldum.en ufak bir hoşnutsuzlukta eski sisteme dönebiliriz sözünü alınca uyguladık ve geçen zamana üzüldüm açıkçası...

uygulanabilecek 3 kademelik bir yazılım sözkonusuydu ve en başlangıç seviyesinde bir çalışma yaptık.kalkışlardaki hantallık gitti.benim için yeterli.

Teşekkürler bilgi için

Yav yazılımı söylemeyi unutmuşum. Yazılım Stage 1 olarak kesin şart. Biz de EGR iptal kiti, kat boşaltma ve Stage 1 EcuFast var. Zaten 2003-2004 kasanın beyni yeni tip, soketle yükleniyor, beynin sökülmesine gerek yok. Kesinlikle güncel binek araç performansına kavuşuyor kalkışlar. Duman arttı ama onun da arkadaki düşünsün kardeşim:smiley:))))

Teşekkürler Umut Bey çevremdem çok duymuştum "alır almaz yazılım attırman lazım...araç hantal"vs gibi tavsiyeleri ... demek ki fark var ! Binek araç performansı da iyidir arada sırada

Yükseltme ve yazılım konusunda da yorum yapayım :D Ben zaten facelift 2003-2004 takıntılıydım. Bu kasalar Türkiyeye 4 helezonlu olarak gelmiş, arka körük yok. Muhtemel çıkan sıkıntılardan kaynaklı Borusan böyle bir karar almış. Zaten sadece arkada olduğundan aracın komple yüksekliğine etki eden birşey değil, sadece römork takarken alçaltmaya yarayan bir zımbırtı. Zamanla ön pısıyor, vinç takınca daha da pısacak diye gizli vinçli kasanın ön helezon numarasını bulup çok tuzlu da olsa onu getirttim ben. Şimdi standart yükseklikte gizli vinç ile ön-arka aynı. Tam istediğim kıvam. Biz günlük de kullandığımızdan AVM'lere zaten silme girdiğinden lift istemedik.

Offroad modifikasyon isteniyorsa bana göre makyajsız kasa demir tampona falan daha uygun, daha karizmatik duruyor. Ben makyajlı 2003 kasanın ön tamponunu sislerini vs çok sevdiğimden gizli vinç ve yılının orjinal Safari 5000 sürüş lambalarını uyguladım. 2003-2004'te illa ki birşeyler düzeltilmiş. Yazılan 300 kadarı mühendislik olacak çekilde toplam 700 küsür iyileştirme deniyor ama İngiliz geyiği de olabilir. Sonuçta bende yeşil, bej deri, HSE paket ve makyajlı kasa takıntısı vardı, boya-hasar kaydı detayıyla ilgilenmeden aldım geçtim. Sizler kadar detaylı düşünemem ben alır geçerim:smiley:))))
gizli vinçli kasanın ön helezon numarası nedir umut bey.

:smiley: böyle numara sormamıştım ama kod u biraz araştırınca anladım demek istediğinizi,sanırım bu kodlu yay vincin öne yaptığı baskı farkını alan bir boya mı sahip,doğrumu anlıyorum yoksa başka bir görevimi var?

:smiley: böyle numara sormamıştım ama kod u biraz araştırınca anladım demek istediğinizi,sanırım bu kodlu yay vincin öne yaptığı baskı farkını alan bir boya mı sahip,doğrumu anlıyorum yoksa başka bir görevimi var?
Günaydın:smiley: Çok az daha sert ve ço az daha uzun serbest uzunluğu. Vincin ağırlığı altında yükseklik standartta kalıyor ve frenlerde çukurlarda ön dalma yapmıyor. Benim gibi +2'nin getirdiği kazık hissiyatını sevmeyenler ve standart yükseklikte kalmak isteyenler için süper. Tek dezavantaj yan sanayisi yok, orjinal LR sadece, fiyatı 4 katı falandı Britparttan...

Merhaba; ormana kaçmak, kısa kamplar yapabilmek için bir arazi aracı alma niyetim var. Bir süredir ilanlar ve araçları takip ediyorum. Malum sitede çok araç var ancak fiyatları çok şişirilmiş ve araçlar çok içime sinmiyor. 2015 model otomatik vites 1.2 tsi seat leonum var. Aracı satarak bir araç alabilirim. Bu gün Facebook'ta düzgün bir disco nun doğru fiyat yazıldığında 20 dakikada satıldığına şahit oldum. Önerisi olan ile aracımı takas yapabilirim. Hepsinden önce, önerilerinizi merak ediyorum. Bulaşma diyen çıkar mı ? Sevgiyle kalın.

Hocam meb bende 2001 td5 mevcut.Aracim 193 bin km de borusan cikisli sasmaz rangers dogan usta takipli disco 3 e gecis niyetiyle saticam fakat meraklisina gitsin heba olmasin diye sahibindene koymadim 05337260336 tel numaram ulasabilirsen konusalim isterim

Merhaba; ormana kaçmak, kısa kamplar yapabilmek için bir arazi aracı alma niyetim var. Bir süredir ilanlar ve araçları takip ediyorum. Malum sitede çok araç var ancak fiyatları çok şişirilmiş ve araçlar çok içime sinmiyor. 2015 model otomatik vites 1.2 tsi seat leonum var. Aracı satarak bir araç alabilirim. Bu gün Facebook'ta düzgün bir disco nun doğru fiyat yazıldığında 20 dakikada satıldığına şahit oldum. Önerisi olan ile aracımı takas yapabilirim. Hepsinden önce, önerilerinizi merak ediyorum. Bulaşma diyen çıkar mı ? Sevgiyle kalın.

Hocam mrb ben de disco 2 td5 mevcut arac 193 binde sasmaz rangers dogan usta takipli disco 3 e gecis maksadiyla satiyorum ilgili merakli birine gitsin diyerek sahibindene koymadim ustamin haberi var sadece ilgilenirsen 05337260336 numaram gorusebiliriz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR