DEFTERDARLIKTAN SATILIK 130 DEFENDER

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan olcaykarakaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,440
Ynt: DEFTERDARLIKTAN SATILIK 130 DEFENDER

35.000 e vardı alanya da puma motorlu. Buna uğraşacaklarına onu alsalardı :smiley:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-1993-model-land-rover-defender-130-2-5-tdi-cift-kabinli-90592460/detay

Etiketler

Araç sadece 5.000 km'de idi, fiyatın bu kadar yükselmesine sebep ancak bu olabilir. Genede uçuk bir rakam, bence.

Atalarımız ne güzel demişler "Davulun sesi uzaktan hoş gelir diye"
Bunları uzaktan aracı görmeden söylüyorsunuz. Ben buradan bagırdım araç sıfır diye.
Eğer bu araç içimizden birinin olsa... alındığı günden bu güne kadar garajda dahi kalmış olsa bu kadar temiz olmazdı.
Araç üzerinde en küçük bir deformasyon, çöküntü,ezik.çizik, çürük ve benzeri olumsuzlukların hiçbirisi yoktu.
Araç adeta "tır sıfır" denilecek özellikte idi.
Öngörüm salonda 50.000 i zorlar idi ve yanılmadım, o pisikoloji ile 53.000 çok normal.
Araç alır, Bundan ucuza toplardım diyen arkadaşlarında sanayide araç toplatmadıklarını düşünüyorum.
Alan arkadaş benzetme yanlış olmazsa fabrikanın showroom undan sıfır bir araç aldı. Hayırlı olsun. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

98 model, 5 binde ve 63.600 TL.... :-*

Ne diyelim....
Hayrını görsün.... ;)

Bana da çok yüksek gelmedi fiyat bu kadar tepki verilmesini anlayamadım. 98 model gayet iyi. Kilometre gayet iyi kondüsyon güzel. Nerde eksik? Uzman arkadaşlar benim gibi kişileri aydınlatırsa sevinirim.

SERİ 3 109' Alıntı:
Atalarımız ne güzel demişler "Davulun sesi uzaktan hoş gelir diye"
Bunları uzaktan aracı görmeden söylüyorsunuz. Ben buradan bagırdım araç sıfır diye.
Eğer bu araç içimizden birinin olsa... alındığı günden bu güne kadar garajda dahi kalmış olsa bu kadar temiz olmazdı.
Araç üzerinde en küçük bir deformasyon, çöküntü,ezik.çizik, çürük ve benzeri olumsuzlukların hiçbirisi yoktu.
Araç adeta "tır sıfır" denilecek özellikte idi.
Öngörüm salonda 50.000 i zorlar idi ve yanılmadım, o pisikoloji ile 53.000 çok normal.
Araç alır, Bundan ucuza toplardım diyen arkadaşlarında sanayide araç toplatmadıklarını düşünüyorum.
Alan arkadaş benzetme yanlış olmazsa fabrikanın showroom undan sıfır bir araç aldı. Hayırlı olsun. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Söylediklerinize katılıyorum ancak sadece bu markada değil diğer markalardada gereksiz bir yükksek piyasa var memleketimizde.kanımca yarı para edecek arabalar nerredeyse iki katına satılıyor.Bunun bu rakamlara çıkacağı nı tahmin edememiştim ben, 35-40 'a çıkar diyordum ama,63000 iyi para.İngilterede 12-16 bin paundluk arabalar burada karşılığı olan tl rakama gitmesi olağan. (15000 *2,82=42300 tl+ gümrük vs)

Beyler,
2012 yılındayız
2012-1998: 14 yaş

Özellikle 1980 yılından sonra araba üreticisi kapitalistler, ürettikleri arabalara max. 20 yaş ömür biçtiler.
Avrupa dan bu yaş 10.
10 Yaşından sonra araba ya hurdalığa , ya da Azerbaycan, Irak gibi ülkelere şutlanıyor

Yavuz Bey,

Bizde Libya dan gelecek hurdalardan birini alırız, 50-60 bine merak etme..

Arabayı alan arkadaşa elbette hayırlı olsun dileklerimizi ileteceğiz

Hem merak etmeyin yakın zamanda ,satış sitelerine ilanı düşer. "Birinci el defender 100 bin tl bankanot"

Sağlıcakla kalın,

Bülent Koçoğlu
www.anadol.gen.tr
en iyisi ANADOL

Ben şu yaş işine pek katılamıyorum. Kendim hem 94 model karavan hemde 2001 model Seat kullanıyorum. Araçların ömrünün kullanıma ve bakımına bağlı olduğunu düşünüyorum.

zentoz' Alıntı:
Ben şu yaş işine pek katılamıyorum. Kendim hem 94 model karavan hemde 2001 model Seat kullanıyorum. Araçların ömrünün kullanıma ve bakımına bağlı olduğunu düşünüyorum.

ömür denilen sanırım ekonomik ömrü.yani 10 yıldan sonra çok masraf çıkartacağı .sıfırını alıp kullanmanın daha az maliyetli olması .

yoksa bakım iyi yapıldığı sürece 50yıl bile kullanırsınız.

Aklın yolu birdir... :smiley:

Alkış ikonu olsa tam zamanıydı.... :smiley:

bkocoglu' Alıntı:
Beyler,
2012 yılındayız
2012-1998: 14 yaş

Özellikle 1980 yılından sonra araba üreticisi kapitalistler, ürettikleri arabalara max. 20 yaş ömür biçtiler.
Avrupa dan bu yaş 10.
10 Yaşından sonra araba ya hurdalığa , ya da Azerbaycan, Irak gibi ülkelere şutlanıyor

Yavuz Bey,

Bizde Libya dan gelecek hurdalardan birini alırız, 50-60 bine merak etme..

Arabayı alan arkadaşa elbette hayırlı olsun dileklerimizi ileteceğiz

Hem merak etmeyin yakın zamanda ,satış sitelerine ilanı düşer. "Birinci el defender 100 bin tl bankanot"

Sağlıcakla kalın,

Bülent Koçoğlu
www.anadol.gen.tr
en iyisi ANADOL

Arkadaşlar Selam.
İhaleye bende katıldım. 42.000.tl çekildim. Aracında 45.800.tl + % 18 KDV ye gitti diye biliyorum. Çok kalabalıktı. Ama araç değerine gitti. bu sitede araç alıp toplayan birçok arkadaş var. tdi bir defender toplamak 50.000.tl bu araçta sıfır kilometre bir araçtı. alan arkadaş burç ve bilyalarına baktırıp boyasını yaptırıp binecek. kafasında sadece aksesuar olacak. Araç 7.000.tl çıktı ben ilk teklifim 30.000.tl ikinci teklifim 40.000.tl üçüncüsüde 42.000.tl oldu. arttırmaya devam etsek şimdiki alan arkadaş almaya kafasına koyduğu için daha yüksek rakamlara çıkacaktı. Alan arkadaşımıza hayırlı olsun çok güzel bir araç aldı. güle güle binsin. fiyatlı aldım diye teminat yakmayı düşünürse aracı bana devretsin. teşekkürler.

Arkadaşlar araç ticari amaçla alınmış heralde malum sitede 96.000 tl fiyat çekilmiş valla benim bu işe aklım sırrım ermedi:smiley:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-orjinal-5800-km-de-emsalsiz-benzeri-olmayan-97326607/detay

hadi 63.000 tl aracın değeriydi diyelim bu fiyat ne acaba ? pazarlık edilse düz 90.000 e kalabilir:smiley:

Saygıdeğer üstadlar
Siteyi çok okuyorum bazen insanların arabalarına veya bir markaya olan sevgilerinden dolayı normal bakış açısının dışına çıktıklarını hayretle izliyorum. Aşağıdaki linkte örneği oldugu gibi (aynı araç değil ama) bu aracın sıfırı 110 bin tl iken hiç bir şekilde bu arabaya bırak 90 bini 60 bin bile verilmesini normal karşılayamam (Bu araç 14 Yaşında arkadaşlar, hemde kullanılmamış, 14 yıl yatmış yazık bu aracı alan şahsa)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-0-km-ozel-uretim-land-rover-defender-90-74579471/detay

smlhyk' Alıntı:
Saygıdeğer üstadlar
Siteyi çok okuyorum bazen insanların arabalarına veya bir markaya olan sevgilerinden dolayı normal bakış açısının dışına çıktıklarını hayretle izliyorum. Aşağıdaki linkte örneği oldugu gibi (aynı araç değil ama) bu aracın sıfırı 110 bin tl iken hiç bir şekilde bu arabaya bırak 90 bini 60 bin bile verilmesini normal karşılayamam (Bu araç 14 Yaşında arkadaşlar, hemde kullanılmamış, 14 yıl yatmış yazık bu aracı alan şahsa)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-0-km-ozel-uretim-land-rover-defender-90-74579471/detay
Aynı özelliklerde bir tane istesenize bakalım kaça teklif edecekler?

Aynı özelliklerde bir tane istesenize bakalım kaça teklif edecekler?

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=88861.45#ixzz24bIyVvBK

İlandan bahsediyorsanız insanların dürüst ve insan oldugunu düşünürsek yazdıkları fiyata vermeleri lazım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR