DEFTERDARLIKTAN SATILIK 130 DEFENDER

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan olcaykarakaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,825

Etiketler
Ynt: DEFTERDARLIKTAN SATILIK 130 DEFENDER

Bu araca ellibin TL teklif vermek Defender hastası olsam dahi bana açıkçası pek mantıklı gelmedi.
Hesapsız param ve de vaktim olursa ancak peşinden koşabilirim. :smiley:

Zaten görünüyor ki peşinde çok adam varsa alacaklar bellidir.

Fakat iyi bir şey varki bu ihaleyi buraya taşıyan arkadaşların olması...
Eğer,
Bu konunun internetde konuşulduğu gibi bir duyum giderse ihaleyi yapanlara en azından çekinirler diye düşünüyorum...

İhale yeri bana uzak...
Ama böyla bir aracımın olmasını isterdim tabii.... :(

Sonucu, takip edenler duyurur umarım... ;)

Ne oldu acaba ihale sonucu? Bilen yada ihaleye katılan varsa paylaşırlarsa sevinirim.
Çok gözüm kaldı bu araçta:smiley: Tahminim 35000 civarı bir bedel çıkacaktır ama ihale tabi bu belli olmaz...

Alan arkadaşı buradan tebrik ediyorum. Araç satılmıştır satış fiyatı ise ...... TL. Az sonra.......

Araç ihale salonunda 53.000 tl ya satılmıştır. KDV ve diğer vergilerle beraber araç çıkışı 63.600 -- tl ye ulaşacaktır.
Alan arkadaşa hayırlı olsun. Sıfır bir Defendar a sahip olduğu için. Kazasız güzel günlerde kullanması dileğiyle :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Çoook zengin benim güzel ülkem ,
İnsanları daha çooook zengin.
Bu devlet elindeki defenderleri satsa, memurunun maaşlarını öder, bide İstanbula 4. 5. köprüyü yapar.
Defender de çooook, parada çoook......

130 300Tdi cok bulunan bir model degil ama 100 300Tdi'lardan cok daha yuksek fiyata satilmasina sasirdim. Neticede 130 V8'ler bulunabiliyor hem de bu aracin maliyetinin dortte birine. Uzerine boya kaporta, motor degisimi, modifiye, aksesuarlar ne yapilsa yukaridaki rakami bulmaz diye dusunuyorum.

MKE, uluslararası ihale açmış, Dünya da ne kadar hurda defender varsa, alıp, satacakmış. Pazar hazır nasılsa 1000 dolara al, 30.000-50.000 dolara sat.
İlk parti ,Libya dan gemi ile yola çıkmış..
Paraları hazırlayalım.
Libya dan gelenler , savaş görmüş, çöl görmüş, kısaca herşeyi görmüş.....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR