defender ı nasıl yapalım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan merolzö Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 183
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,311
Ynt: Defender I Nasıl Yapalım

...

1134

1139

1143

1144

1149

Etiketler

Ynt: defender ı nasıl yapalım

kolay kolay defender begenmem kendi aracimda bunlara dahil ama bu guzel olmus yahu aracin icine dosemelere bayildim cok uyumlu olmus kapilar koltuklar tavan.kapidaki mandal cok detayli bi iscilik olmus :smiley: tavana bi kac tane file seklinde goz yapsan kullanisli olabilirdi belki malum arabada hic yok esya gozu.otomatik cam da guzel olurdu.gogus icin disco 2 nin gogsunu uydurduklarini gordum zamaninda oda guzel olabilir.bu haliyle de guzel olmus iyi gunlerde kullanin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

teşekkürler arkadaşlar allah razı olsun iyi düşünceleriniz için herkez gönlündeki defendere sahip olsun inşallah

Erol bey kuzucuk satışa çıkmış. Hayırlısı olsun. İnşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız.

öncelikle aracınız çok güzel olmuş. ALLAH kazasız belasız sürmeyi nasip etsin diyelim.

kusura bakmayın iki sorum olacaktı.

ön koltuklar hangi aracın koltukları?

birde kapı yüzlerinin kaplanma maliyeti ne kadar acaba?

şimdiden teşekkür ederim...

sağol'un teşekkürler
koltuklar 520 recaro fakat bunun ilgili bir bilgi paylaşayım eğer dusunuriseniz koltugun altındakı avadanlıgı kesmenız gerekecek aksı halde koltuk direksıyona bır kac cm kalıyor ben eskı avadanlık yerıne komple yeniden bukturup yaptırttım akünün cukurunu bıraz daha derin yaptırdım bu sekılde sorun olmuyor,

kapıları tek olarak değerlendirmedik fiyat olarak bır sey soyleyemem taban,tavan,koltuklar,kapılar,torpido, da yapılacak yeniden elle dikilecek toplam işçili malzeme 4.750 tl

rakamı 45.000 e cektım klasık defender sendromu 100 lira harca 50 ye sat:smiley:

Öncelikle satana ve alana hayırlı olsun,
Erol bey aracınızı alırken baya bir heyecanlı ve sevinçli idiniz.10.000 15.000 bütçem var derken yazdığınıza göre 60.000 lirayı geçmişsiniz hoş araç ta sizin parada sizin Allah gönlünüze göre versin.Anlamadığım konu şu bu kadar heves ile aldığınız bunca emek ve para harcadığınız aracınızı neden satmaya karar verdiniz.Hadi diyelim ki evdeki hesap çarşıya uymadı sıkışıklık var o zaman 60-65 harcadım dediğiniz aracı 45 bine neden satıyorsunuz.Bu aradaki fark o kadar kolay vaz geçilebilinecek bir miktar değil nerede yanlış yaptığınızı düşünüyorsunuz?

Bunu sormamı yanlış anlamayın potansiyel bir Defender sahibi adayıyım sizlerin yaptığı yanlışları yapmak istemiyorum.
Malum tek atımlık barutumuz var hedefi tam tutturmak zorundayız.

nedense tum yapim asamalari olan araclar satiliga cikiyor.nedense 10-15bin butce var diyipte 45-50bin tl harcaniyor.nedense yapilir yapilmaz istisnasiz hepsi satiliyor ve nedense biz iscilik yaptirirken 5 lira tutarken forumdaki iscilikler 10 lirayi buluyor.arada bi cok nadir de olsa bizim 5 liraya yaptigimiz is 1 lira tutuyor onlarin araclari satilik degil ama durustce gorduklerimi yazdim bu yazi bazilarini kizdiricaktir ama gercek.bakin gecmis yazilara acilan topikleri okuyun hepsi satilik.hayirli satislar size de

Merhabalar valla bende aracimi yaptitdim yakin zamanda ve forumda paylastim simdi de malum sitede ilani var satiyorum mesela ben keyfi saticiyim cok bi aciliyetim yok satarsam egerki tekrar defender toplattiracam her zaman bir ust citaya yukselmek ister insan hepimiz genelde oyleyizdir duz dizelle baslar sonra tdi ye geceriz bende sattiktan sonra acikcasi 3.2 200ps lik puma motorlu bir arac yaptirmak istiyorum yoksa aracimdan gayet memnunum defender aşktır :smiley:

bende topladim sattim 35 bin harcadim verdigim parayi hic soylemiyim :smiley: yeni bi araba aldim.topladigim aracida gorenler oldu.keyfi satanlar yada mecburiyetten satanlara soylicegim bisey yok.bu arkadasa da soyledigim bisey yok yanlis anlasilmasin surci lisan ettiysem affola.cikarci insanlardan bahsediorum ben amacim kimseyi karalamak kotulemek degil.bende topladigim araci paylasiyim de yanlis anlasilmalara meyil vermeyelim :smiley:

ImageUploadedByTapatalk1401832940796137

ImageUploadedByTapatalk1401832972761950

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.