Defender - Çıkma Aksesuarlar Konusunda Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrtctnky Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,657

mrtctnky

Ana Kamp
Yer
ereğli
öncelikle yeni bir defender sahibi olduğum için çok mutluyum.aracımın ufak tefek mekanik masraflarını kendi imkanlarımca temin ettim. aksesuar olarak zamanla bazı parçaları yerlerine oturtturmak istiyorum.bunun içinde sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum.bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.örnek olarak vinç ve tamponu,orta konsol, üst bagaj ve torpido ihtiyacım var.bu parçalar uygun fiyat veya çıkma olursa daha makbule olur.şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Etiketler
Aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. Torpidonuz yok mu ? Çıkma olarak güzel bir torpido bulamazsınız. Elinizdeki torpidoyu iyi bir döşemecide kaplatırsanız yenisinden pek bir farkı kalmaz. Defenderin orijinal torpidosu çok işlevsel , göz alıştıktından sonra da başkasını beğenmezsiniz. Kilometre saati yerli üretim var 100 tl civarı , hararet vs 40-50 tl.

döşememin sağ bölümünde ufak çatlaklar var.canımı sıkan sadece bu olay.bi döşemeciyle görüşüp fikir alsam daha iyi olur dediğiniz gibi.diğer parçaları ne şekilde temin edebilrim?vinç , tampon , üst bagaj vs..

Ben vinç tamponu portbagaj konusunda yardımcı olabilirim uygun fiyatlara. 0543 216 79 32 telefon numaram.

Aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. Torpidonuz yok mu ? Çıkma olarak güzel bir torpido bulamazsınız. Elinizdeki torpidoyu iyi bir döşemecide kaplatırsanız yenisinden pek bir farkı kalmaz. Defenderin orijinal torpidosu çok işlevsel , göz alıştıktından sonra da başkasını beğenmezsiniz. Kilometre saati yerli üretim var 100 tl civarı , hararet vs 40-50 tl.

merhaba, yerli km saatini nerden bulabilirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR