Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gomera Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,385

gomera

Kamp II
Yer
TRABZON
arkadaşlar yoğun araştırmalar sonucunda defenderime en uygun yerli üretim jantı buldum. 16'' alüminyum jant. ayrıca üzerine defender bile yazıyor. jantları aldım şua an elimde. yanlız bijon somunları eskileri olmuyor mecbur yeni somun araştırıyorum.
link aşağıdadır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-range-rover-defender-16-jant-takimi-bk-390-31828610/detay

31828610sxa

Etiketler
Ynt: Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

gomera' Alıntı:
arkadaşlar yoğun araştırmalar sonucunda defenderime en uygun yerli üretim jantı buldum. 16'' alüminyum jant. ayrıca üzerine defender bile yazıyor. jantları aldım şua an elimde. yanlız bijon somunları eskileri olmuyor mecbur yeni somun araştırıyorum.
link aşağıdadır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-range-rover-defender-16-jant-takimi-bk-390-31828610/detay
hayırlı olsun
somunlarla beraber orjinalle aynı fiyata gelecek galiba ; :smiley:

4 adet jant mı 700tl ? araya spacer ayrıca almaya gerek varmı yoksa direk takılabiliyormu?? eger 4 adet fiyatıysa hemen sipariş vericem..

arkadaşlar sanırım bu takım fiyatı bencede çok güzel ve güncel duruyor benim aracımda da rr klasık jantı mevcut ve araya parça atmadım buda o şekilde kullanılabiliyor olması gerekir rr ye oluyorsa defendere de olur fiyat uygun araçlarımızada yakışır

İlanda bu rakama kaç adet jant verdikleri yazmıyor. bir de dikkatimi çeken bu orjinal LR jantının REPlikası... umarım yasal bir sorun çıkarmaz.

Orjinali aşağıdaki:
whloly_gb_l316_vpldw0001ycm.jpg

edaghan' Alıntı:
İlanda bu rakama kaç adet jant verdikleri yazmıyor. bir de dikkatimi çeken bu orjinal LR jantının REPlikası... umarım yasal bir sorun çıkarmaz.

Orjinali aşağıdaki:
whloly_gb_l316_vpldw0001ycm.jpg

Abi replika oldugu icin benim tahminim takim fiyati adamlarin kendi sitesine de mail attim daha cvp gelmedi.. Yasal olarak polis cevirip replika diye jantlari almasin :D

namık bey yeni bijonlar huma otoda mevcut rr klasık jantı bijonu ile aynı sanırım yinede siz bir sorun fiyatıda sanırım kdv dahil 6 tl olacak bilginize

foremost' Alıntı:
namık bey yeni bijonlar huma otoda mevcut rr klasık jantı bijonu ile aynı sanırım yinede siz bir sorun fiyatıda sanırım kdv dahil 6 tl olacak bilginize

satıcıya mailim::

merhabalar elinizdeki defender jantları adet fiyatımı? jantları aldıgımızda bijonlarıda temin ediyormusunuz? birde bızım araclarımıza celık hjant taktıgınızda araya "spacer" ara ek bir parça koymak gerekıyor bu jantlarda gerek varmı yanı ek bir işlem yapmaya gerek varmı aldıgımızda..
saygılar..

satıcıdan gelen mail ::

toptan fiyatıdır.aksesuarları içindedir .aracınızla ilgili bir olay gerekip gerekmediğini görmeden bişey diyemeyiz..

arkadaşlar spacer kullanmaya gerek yok.takım fiyatı yani 4 adeti 700 tl. zaten tek adedi 700 olsaydı orjinal janttan 2 takım alınırdı. :smiley:)))
yanlızca bijon somunları sıkıntı. onlarında tanesi huma oto da 6 tl miş. foremost adlı arkadaşa teşekkürler verdiği tamamlayıcı bilgiden dolayı...

aks başındaki lastik şapkayı çıkarınca çok rahat oluyor.ama çıkarmadanda olur. yanlız sıkıntı kutu içinden bijon somunu çıkmaması. mecbur şimdi birde somun parası verecem yada tornada somun yaptıracam. :smiley:

gomera' Alıntı:
arkadaşlar spacer kullanmaya gerek yok.takım fiyatı yani 4 adeti 700 tl. zaten tek adedi 700 olsaydı orjinal janttan 2 takım alınırdı. :smiley:)))
yanlızca bijon somunları sıkıntı. onlarında tanesi huma oto da 6 tl miş. foremost adlı arkadaşa teşekkürler verdiği tamamlayıcı bilgiden dolayı...

harika bir haber bu jantları celık janta cevırmeyı cok ıstıyodum supper oldu ama sımdı de kullandıgım ınsa turbo lar celık jant ıcın uygun degıl sanırım :eek:

Bu replikaya müdehaleyi ben anlayamıyorum , savaş sadece cephede askerle veya dağda dış desteği alan teröristle mi yapılır ? Dünyada yoğun bir ekonomik savaş varken biz kendi polis ve jandarmamızı neden yabancı sermayenin çıkarları doğrultusunda kullanırız ? Kimse bana uluslar arası anlaşmalar demesin , imzalamasaydınız veya imzaladıklarına rağmen göstermelik bir iki operasyon harici bu işi ciddiyetle uygulayan bizim gibi başka kaç ülke var ? Onlar bizim terörüstümüze futursuzca destek verirken biz onların markalarını koruyoruz !

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR