Dacia Duster için Sustalı Anahtar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SERKANEFE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,167

SERKANEFE

Zirve
Yer
Aydın
Renault Duster SustalC4B1 Anahtar

Link : http://www.otomobilanahtari.com/dacia-duster-anahtari.html

Etiketler

Bence çok güzel bir konu olmuş. MT lastikle felan uğraşmaktansa, sustalı anahtar, termometre, koltuk altı çekmece cam rüzgarlığı spoıler vs.... konuları daha güzel.

ugurgarip' Alıntı:
Bence çok güzel bir konu olmuş. MT lastikle felan uğraşmaktansa, sustalı anahtar, termometre, koltuk altı çekmece cam rüzgarlığı spoıler vs.... konuları daha güzel.

Sana mı sorucaz Uğur hangi konu açıp açmıcağımızı beğenmiyorsan bak ekranın sağında çarpı işareti var ;)

sorma serkan dewam et. güzel eğlendiriyorsun. koltuk altına plastik mutfak çekmecesi. aslında sustalı maymuncuk daha iyi olur.
traktör yollarında gidersiniz şirin baba pardon olgun babayla

ugurgarip' Alıntı:
sorma serkan dewam et. güzel eğlendiriyorsun. koltuk altına plastik mutfak çekmecesi. aslında sustalı maymuncuk daha iyi olur.
traktör yollarında gidersiniz şirin baba pardon olgun babayla

Şiiiiişt, bir garip uğur efendi, benimle ne alıp veremediğin var?

Seni adam yerine koyduk ortam bozulmasın, kılık değiştirdiği belli olmasın filan diye.

Senin şu patinaj matinaj safsatanın hikaye olduğunu belli etmedik ahaliye karşı ayıp olmasın diye.

Garip garip laflar etmemek lazım. Edepli olmak lazım.

SERKANEFE' Alıntı:
Sayın serkanefe bu anahtardan aldım.Yalnız bazi sorunlarla karşılaştım.Serviste programda yapılamadı söyle ki bizim anahtarların icindeki immobilizer kapalı kodmuş yani bu noname açık kodlu kartlara kopyalanmıyormuş.Tabi bu servisteki legal programlama için.Ama dışarda illegal olan program değil de kopyalama makineleri var.Bu sizin anahtardan kodları diğer anahtara kopyalıyor.Bu sefer de diger bir sorun Dusterlardaki çip en fazla iki anahtarın kopyalanmasına izin veriyormuş yani bu işlemi yaptırırsak elimizdeki düğmesiz olan yedek anahtar sistem dışı kalıyormuş ve arabayı çalıştırmıyormuş.Size sorum bu anahtardan yaptırdınız mı ve bu sorunlarla karşılaştınız mi teşekkürler...

create' Alıntı:
Sayın serkanefe bu anahtardan aldım.Yalnız bazi sorunlarla karşılaştım.Serviste programda yapılamadı söyle ki bizim anahtarların icindeki immobilizer kapalı kodmuş yani bu noname açık kodlu kartlara kopyalanmıyormuş.Tabi bu servisteki legal programlama için.Ama dışarda illegal olan program değil de kopyalama makineleri var.Bu sizin anahtardan kodları diğer anahtara kopyalıyor.Bu sefer de diger bir sorun Dusterlardaki çip en fazla iki anahtarın kopyalanmasına izin veriyormuş yani bu işlemi yaptırırsak elimizdeki düğmesiz olan yedek anahtar sistem dışı kalıyormuş ve arabayı çalıştırmıyormuş.Size sorum bu anahtardan yaptırdınız mı ve bu sorunlarla karşılaştınız mi teşekkürler...

Zamanım olmadığından bir türlü yaptıramadım, bende bunları ilk defa sizden duyuyorum pek bir bilgim yoktu konu hakkında sadece paylaşmıştım, siz yaptırırsanız bende yaptırmak isterim.

SERKANEFE' Alıntı:
Zamanım olmadığından bir türlü yaptıramadım, bende bunları ilk defa sizden duyuyorum pek bir bilgim yoktu konu hakkında sadece paylaşmıştım, siz yaptırırsanız bende yaptırmak isterim.
Aslında sizin verdiginiz linkteki arkadas anahtarı yollayın (düğmeli olan) biz onu sustalıya çevirip yolluyoruz dedi yani orjinal bozuluyor onun yerine sustalı anahtar oluyor.Ben bunu tercih etmedim yani uyuyorsa ici kodlanabilir olan bos bir sustali alıp onu kodlatmak istedim ama malum izmirde kısıtlı kaldım istanbulda olsak daha farklı olabilirdi belki izmirde de vardır belki ama benim bildiklerim şimdilik yapamadı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR