Dacia - Duster; İçeriye Gelen Rüzgar Sesi Sorunu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan duster10 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,037

Etiketler
Ynt: Dacia - Duster; İçeriye Gelen Rüzgar Sesi Sorunu

TezzMertek' Alıntı:
Rüzgar ve Ses sorunları ne oldu arkadaşlar.
;d

:smiley: sohbet forumuna dönüştü burası artık bende magazinsel sorular ve cevaplarla ilgilenmicem, tahrik 'e de gelmicem.

Milletin eline malzeme olacak abzürt şeyleri yazıp dalga geçildiğinde,de kızmamak lazım.

Bende rüzgar sesi sorunu yok. Havalandırmayı araç içi konuma alınca da ses gelmiyor. Ön camlara taktığım rüzgarlık olumlu etki yapmış olabililr. Camları kapattığımda motor sesi hariç diğer aracımda olduğundan daha fazla bir ses yok. Anlaşılan fitilleri çeken usta işin ehliymiş... ;)

içeriye gelen rüzgar sesi başlıklı sayfalarda tutup da "dükkanın önüne çektim arabayı 17-20 yaşındaki kızların ilgisini çekti" demek bilgi paylaşmak oluyor , konuyla ilgili oluyor değil mi ?
sonra da tahriklere kapılmııcam deniyor...

magazinsel mesajlara cevap vermiicem diyen de konuyu magazine çevirenin ta kendisi , serkanefe beyefendi... Bu da iyi ?

TezzMertek' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar.

İlk 2 sayfa da ne güzel paylaışmlar olmuş.

3. sayfanın ilk mesajı ile polemikler başlamış. :(

Tente konusunu da okumuştum dün. Orada da yanlış anlaşılmalar var.
3-4 mesajı sildim. Burada da biraz temizlik yapayım.

Sanal ortamda ki bu güzel paylaşımlarımızı yaparken daha dikkatli olmaya çalışalım arkadaşlar.
Buna bende dahilim.

İyide tente konusun,da polemiğe neden olan kişinin gıcık verici mesajı hala yerli yerinde duruyor diğer mesajları silmeniz neyi değiştirir.

Sizin gıcık bulduğunuz mesaj sadece bir soruya yanıt içeriyor.

Siz soruyu başkasına sormuş olsanızda yazılan mesajda bilgiler ve kişisel görüşler var.
Kişisel görüşleri (detachlon.dan almaya gerek yok. yaptığınız çok daha iyi vb.) dikkate alıp almamak forum üyelerinin tercihidir.

Herkes farklı farklı yorumlarda bulunabilir. Biz yöneticiler ya ortasını bulmaya çalışacağız ya da tartışma yaratan mesajları sileceğiz.
15 - 20 yönetici ile yüzlerce konuyu binlerce mesajı nasıl takip edebiliriz Ömer Bey.??

Burada 7/24 maaşlı elemanlar değiliz. Gönüllülük esası üzerinde çalışıyoruz.

TezzMertek' Alıntı:
Sizin gıcık bulduğunuz mesaj sadece bir soruya yanıt içeriyor.

Siz soruyu başkasına sormuş olsanızda yazılan mesajda bilgiler ve kişisel görüşler var.
Kişisel görüşleri (detachlon.dan almaya gerek yok. yaptığınız çok daha iyi vb.) dikkate alıp almamak forum üyelerinin tercihidir.

Herkes farklı farklı yorumlarda bulunabilir. Biz yöneticiler ya ortasını bulmaya çalışacağız ya da tartışma yaratan mesajları sileceğiz.
15 - 20 yönetici ile yüzlerce konuyu binlerce mesajı nasıl takip edebiliriz Ömer Bey.??

Burada 7/24 maaşlı elemanlar değiliz. Gönüllülük esası üzerinde çalışıyoruz.

Murat bey arkadaşın söylediği yok lastik takmışsınız sizinki daha sağlam filan gerek varmı?

:smiley:

Ahh Ömer bey ahh.

Forumda neler görüyoruz biz. Takılmayın bu kadar.

benim de çok sayıda link içeren , bilgi veren mesajlarım var ancak nedense onlar dikkate alınmayıp bir-iki üyenin yönlendirmesiyle şikayet konusu oluyoruz. Sonra da yazmadığım cümle alıntı yapılıp bana geri gönderiliyor , değil mi Mert bey ?

TezzMertek' Alıntı:
:smiley:

Ahh Ömer bey ahh.

Forumda neler görüyoruz biz. Takılmayın bu kadar.

Murat bey şu gönüllü yaptığınız işi sedat paşa artık bi akçeye bağlasa fena,mı olur

kyenipazar' Alıntı:
benim de çok sayıda link içeren , bilgi veren mesajlarım var ancak nedense onlar dikkate alınmayıp bir-iki üyenin yönlendirmesiyle şikayet konusu oluyoruz. Sonra da yazmadığım cümle alıntı yapılıp bana geri gönderiliyor , değil mi Mert bey ?

Sizin yazmadığınızı biliyorum ama ayrı ayrı uyarı mesajı yazmak yerine Abdullah bey ile size aynı mesajı yolladım.
Bilgi veren mesajlarınızın yanında bir sürü de tartışma yaratacak mesaj yazıyorsunuz.

Ben yazacağımı yazdım. Bundan sonrası size bağlı.

problem yok sizin anlayışınıza göre abdullah bey ve korhan bey birbirine göbekten bağlı...

bu da sizin nasıl yönlendirildiğinizi ortaya koyuyor.

çok açık.

fanatiklik uğruna yanlış bilgi verilmemesinde bahsediyoruz , aşağılamış mı oluyoruz ? duster mantıklı araçtır , vergisi az , yakıtı düşük , parasının karşılığını veren bir araçö diyoruz , küçümsemiş mi oluyoruz ?
golften sessizdir diyenler , arakadaşlarla araba muhabbeti yapmıştık oradan yazdım diyenler bilgi vermiş oluyor değil mi ?
abs , yol tutuş konusundaki "bilgiler" de öyle...

duster tavanı 500-600 kilo taşır ibaresi de öyle...

madem forumun bilgi vermesini örnek olmasını amaçlıyorsunuz , 200le giderken tek elle de kamera çekimi yapanlar mı örnek oluyor ki ses etmiyorsunuz ?
otobanda sürat yaparım diyen , beş defa takla atma tehlikesi geçiren arkadaşımıza yapma etme deyince örnek olmuyoruz demek ki ?

"seviyeli hakaret ediyorum " diyenlere laf yok değil mi ?

evet murat bey ?

Sizin ile polemiğe girmeye niyetim yok.

Ne ekerseniz onu biçersiniz..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR