Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan evedilaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 452
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 135,605
Ynt: Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

Dostum 28 şubat olarak düşünüyoruz tabiki bekleriz

Etiketler

tamam ustad ilk yükledigim resimin başrolunde oynayan strepin ucundaki arabanın kim oldunu soylemicem ...... ;D

27 şubat bana uyar...

arkadaşlar bir konuyu tekrar açıklama geregi duydum
bu başlıgın açılma amacı bir gezi duyurusu deyildir ikili sohbetlerimizi burada yapmayalım lütven
sadece bölgemize yakın olan arkadaşlarımızın bir liste altında toplanması iletişimbilgilerinin kayıt altına alınması
pilanladıgınız gezileri yeni bir konuaçarak duyurmalısınız daha fazla bir kitleye ulaşacaktır inanınız
bu listede varolan arkadaşlarımıza yapılacak her gezi ile ilgili duyuru link olarak yapılmaktadır

selam arkadaşlar acaba beylikdüzü grubu bir org.düzenledimi.düzenlediyse ben kaçırdım herhalde.yeni org.ne zaman olacak acaba

2 3 nisanda KEMERBURGAZDA yarışlardayız katılmak isteyen arkadaşlar varmı
2 nisan cumartesi öglen saatlerinde hareket ediyoruz cumartesi gecezi kemerburgazda kampatıyoruz pazar yarışların bitiminde dönüş

cem kamplı bekliyoruz kardeşş
öküz çevirecezzz:smiley:
evet arkadaşlar hani hep gezi yokmu kamp yokmu diyen arkadaşlar nerdeler gelmiyonuzmuuuuuu huuuuuuuuu

evedilaz' Alıntı:
cem kamplı bekliyoruz kardeşş
öküz çevirecezzz:smiley:
evet arkadaşlar hani hep gezi yokmu kamp yokmu diyen arkadaşlar nerdeler gelmiyonuzmuuuuuu huuuuuuuuu

bence liste yapın gelenler kendini eklesin , gelen gelmeyen belli olsun .. benim forumdan anladığım kadarıyla liste şu an şu şekilde..
1-deniz çalıkoğlu
2-Mirhan Tosun.
3-sokmeno yeni üye (adı yok ) :smiley:
4-wrangler cem

5.sıraya kendimi eklemeyi çok isterdim fakat 4 çekerim yok :smiley:)

arkadaşlar ne zaman, nereye gitmeyi planlıyoruz?

evedilaz' Alıntı:
2 3 nisanda KEMERBURGAZDA yarışlardayız katılmak isteyen arkadaşlar varmı
2 nisan cumartesi öglen saatlerinde hareket ediyoruz cumartesi gecezi kemerburgazda kampatıyoruz pazar yarışların bitiminde dönüş

Deniz biz orda olucaz tam kadro kısmetse görüşürüz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.