Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RedlinE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 758
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,319
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

RedlinE' Alıntı:
Bilet alacak arkadaşlar 16,30 biz aldik. Haberiniz ola 10 tl diyor 28 aliyosun ;) cem ben tolga rizzet bayram muhabbet beleş cemle organik tarlasini nasil ekecegimizi konusçaz.

dönüşü aldınız mı abi? bende dönüşte istanbula geçecegim inşallah..

Etiketler
Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

RedlinE' Alıntı:
Bilet alacak arkadaşlar 16,30 biz aldik. Haberiniz ola 10 tl diyor 28 aliyosun ;) cem ben tolga rizzet bayram muhabbet beleş cemle organik tarlasini nasil ekecegimizi konusçaz.
Kuzen sizin gurubun terimlerine fransız kaldım , ''organik tarlasını ekmek '' açıklarmısın :smiley:)

arkadaşlar cumartesi inegölden geçicek olanlar var ise kamp alanına kadar beraber hareket edebiliriz duyrulur

Ömer dostum donuşu almadik. En azindan bizim grup almadi. Geçen sefer geç kaldik kalacagiz diye huzursuz olduk. Bu sefer olsun istemiyorum. Ayrica pazar sabahi kalkip yola çikip bir termal yapariz diyorum. Oraya çok yakin vede yolumuzun uzerinde donuşu normal arabaliyla da yapabiliriz. Zaten pendik tarafinda teme çikarken çok dolaşiyosun pek bir kaybin yok.

İzzet abi cem bizim rum taniyosun pempee tenekesi olan organik beslenme işine fena takmiş halde sana sadece evde vc ye bile gitmiyo ziyan olmasin diye bunu diyorum anla artik.

Gemide rumumla bu konuyu tartişacagiz.

özelden msj atamıyorum

Sanırım 10 mesajı doldurunca atılabiliyor.

banamı 10 msj gelmesi gerekiyor
anlamadım?

Özelden mesaj atabilmeniz için Gezenbilirde yazdığınız mesaj sayısı 10 olmalı. Sohbet sayfasındaki mesajlar sayılmıyor. 3 mesajınız kalmış ha gayret

seker2505' Alıntı:
banamı 10 msj gelmesi gerekiyor
anlamadım?

arkadaşlar birşey sormak istiyorum.
İstanbul'dan Cuma yola çıkanlar şurda şu saatte toplanıcak, Cumartesi çıkanlar şurda şu saatte çıkıcak diye bişey belirlenip liste yapılıcak mı ????
Yoksa kafamıza göremi gelicez...???

Benim bildiğim şu an için İstanbul dan iki gurup var.
1. si ben,Ömer Abi, Servet Bey ile saat 12:00 Pendik Yalovadan geliyoruz.

2. si Mücahitler 16:30 Pendik Yalova

etkinlikle ilgili ner detayı nerden bulucaz saat v.s.
nere kalıcas..hiç bir bilgi yok

16:30 pendik-yalova benim için uygun olur sanırım...kesinleştirirsem haber vericem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR