Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RedlinE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 758
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,319
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

ismailboya' Alıntı:
Görseller için bir noktada ben koyayım.. herkeze iyi eğlenceler..
;) :D
[attachment=1]

İsmail kardeşim bu resim neden konduğu bir yana yanlış yere kondu zannımca. :smiley:

Etiketler
Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

07gokhanlc' Alıntı:
Büyük ada.??? Orası sesiz sakin sayfiye yeri filan diye biliyorum ama...
Çiğdem kardeşim arabasızım,köyüm de uzak değil büyük ada da diyor,benide alırmısınız diyor,sen orası sakin değil mi diyorsun. ;) ;) ;)

fissek' Alıntı:
Çiğdem kardeşim arabasızım,köyüm de uzak değil büyük ada da diyor,benide alırmısınız diyor,sen orası sakin değil mi diyorsun. ;) ;) ;)

Bu markaya gönül vermiş,çek,k gözlü veya değil herkese kapımız açık..... Ama istikamet ters,Yalova intikalini sağladıktan sonra herdaim misafir kabul edilir. :D

yahu büyükada çekilmiş bir foto :smiley:ben b.adada oturmuyorum...ikamet bayramoğlu

seker2505' Alıntı:
yahu büyükada çekilmiş bir foto :smiley:ben b.adada oturmuyorum...ikamet bayramoğlu
Çiğdem hanım siz feribotla Bursa ya geçin,buradan bir çok arba boş çıkıcaktır,sizi bırakmayız. ;)

Bursa daha iyi olur. :smiley:

seker2505' Alıntı:
BURSA MI? YALOVA MI?

Bursa da olabilir... Biz Antalya gurubu cuma dan gelmeyi düşünüyorduk,eğer net karar verir seniz tlf la görüşüp karar verebiliriz..

tamam o halde
ben netleştirip sizinle irtibata geçeyim

seker2505' Alıntı:

:D muhabbetler karıştı Teksas mı derken kurşun delikli panyu kast etmiştim..
selamlarımla

:smiley: Bir topik bu kadar kariştirilabilir ne içiyosaniz aynisindan bende istiyorum. :smiley:

Altan abi ben degil :smiley:

RedlinE' Alıntı:
:smiley: Bir topik bu kadar kariştirilabilir ne içiyosaniz aynisindan bende istiyorum. :smiley:

Altan abi ben degil :smiley:
Gökhan a sor. :D

Haydaaaaaaaaaa..... :D :D

Hayirlisi diyiyim.

Cuma günü İstanbul Pendik ten Yalova ya geçecek ben dahil bir sürü araç da olacak. Bu da aklınızda olsun, yolda kalmazsınız yani.

seker2505' Alıntı:
tamam o halde
ben netleştirip sizinle irtibata geçeyim

Bilet alacak arkadaşlar 16,30 biz aldik. Haberiniz ola 10 tl diyor 28 aliyosun ;) cem ben tolga rizzet bayram muhabbet beleş cemle organik tarlasini nasil ekecegimizi konusçaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR