Burası Neresi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,175
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 505,587

Etiketler

Ynt: Burası Neresi?

Bir öneride bulunsam,
en son soru bilinince ilk resimle beraber,
yerin adı yazılsa olurmu acaba???

Zira doğru cevap Maşukiye sonrası "ben kendi adıma
konuşuyorum" yeri unutup tekrar resim arıyorum. ;D

Gibi geldi bana, bilmem ne dersiniz.

Selamlar

Nursel' Alıntı:
Tebrikler :smiley: Ben zorlandım bu soruda :D

Sem4

SARIKAMISKAROTEL Bey yanılmıyorsam sayfadaki yarışmanın nasıl uygulandığını anlayamadınız

herhangibir yerden bir foto ile beraber neresi olduğu soruluyor ardından doğru cevap gelene kadar sürüp gidiyor ve soruyu bilen soru sorma hakkına sahip oluyor yada isteyen tekrar soru sorabiliyor şu anda bir soru yok varsa bir sorunuz sorabilirsiniz

Ben hem uzun gezimizin yayınlanması ile hemde yarışmaya 2010 model resimlerle biraz renk katmak için araya giriyorum.herkese kolay gelsin.SARIKAMISKAROTEL Bey sizde yarışmamın formatını iyi analiz edip,anlayıp katılırsanız seviniriz.
Taptaze henüz yayınlamadığım soru resimlerim geliyor.

[attachment=1] Çok şirin ve çok antik şehirler zincirindeki tarihi bir kıyı şeridindeki köyümüz

27122009196

gezmen' Alıntı:
Bildiğim bir yere çok benziyor, bir süre daha bekleyeyim mi?

Cavid Sezen
Cavid bey şayet bilirseniz gerçektende siz bu işi iyi biliyorsunuz demektir. Burası çokta yaban bir yer değil amma herkesinde direksiyonu oraya kırdığı bir yerde değil.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.