Bolu - Yedigöllerde Kamp ve Derin Orman Yürüyüşü (21 - 22 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cemkocyigit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 72
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,276
Ynt: Bolu - Yedigöllerde Kamp ve Derin Orman Yürüyüşü (21 - 22 Mart 2009)

BU LAFI KİME SÖYLEDİN VEYA NE DEMEK İSTEDİN.. İSTERSEN AÇIK VE NET KONUŞ.. YADA YOK ÇOK CANIN SIKILDIYSA KATILDIĞIM KURSDA ORYANTEL VAR İYİ KIVIRAN DANSÖZLER İÇİN SENİ YAZDIRABİLİRİM ORAYA... NETT OL AÇIK OLL....
mezeci_67' Alıntı:
Reis fazla dolaşma düğüm olursun.

Etiketler

Keçi' Alıntı:
Ben artık bıraktım dağcılığı dansa başlıyorum ... Flamingo kursuna yazıldım zaten yokum..uzun bir süre.. birgün karşınıza Carmen olarak karşınıza çıkırım belki... dağda bir show yaparım... herkeze.... elvedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........................
neden bıraktın kı şimdi dağcılı sen ne oldu? biz gezenbilir mağaracı grup u kuracaktık potansıyel bir üyeyi kaybettik mi şimdi :( :(

Kadriye ben onu bi kerem Murat'a söyledim o saatte forumda görünce ben sana hiç reis diye hitap ettimmi biz birbirimize reis deriz hoca deriz ,müdür deriz daha önceki yaızıları takip ettiysen görürsün üzerine alınmana gerek zaten bende bu konuda bir şey anlamış değilim iyi günler.
Keçi' Alıntı:
BU LAFI KİME SÖYLEDİN VEYA NE DEMEK İSTEDİN.. İSTERSEN AÇIK VE NET KONUŞ.. YADA YOK ÇOK CANIN SIKILDIYSA KATILDIĞIM KURSDA ORYANTEL VAR İYİ KIVIRAN DANSÖZLER İÇİN SENİ YAZDIRABİLİRİM ORAYA... NETT OL AÇIK OLL....

Konu Yok)
« Gönderilen: mezeci_67 : 20 Mart 2009, 11:14:22 »
« Bu mesaja ya cevap yazdınız ya da birine ilettiniz. » Alıntı Yanıtla Mesajı kaydet Sil

--------------------------------------------------------------------------------
Sağol reis sanada biraz geç oldu ama şimdi açabildim.Sabahın 9'dan 10'a kadar 3 araç sattım çok yoğunum.
Keçi' Alıntı:
Artik başka bir şey söylemeye gerek yok sanırım bu iştende böylece kıvırmış oldum.

Farketmez Mürselim ben danscıyım dağdada mağarada dans ederim...beni etkinliklerine çağırırsan sevinirim... görüşmek dileğiyle...
adrenalim' Alıntı:
neden bıraktın kı şimdi dağcılı sen ne oldu? biz gezenbilir mağaracı grup u kuracaktık potansıyel bir üyeyi kaybettik mi şimdi :( :(

Evet adnan abi iyi kıvırıyorsun valla küstüm sana kalbimi kıvırdın çok üzdün beni...oysa birlikte balık ayıtlamış ve bulaşık yıkamıştık...
mezeci_67' Alıntı:
Konu Yok)
« Gönderilen: mezeci_67 : 20 Mart 2009, 11:14:22 »
« Bu mesaja ya cevap yazdınız ya da birine ilettiniz. » Alıntı Yanıtla Mesajı kaydet Sil

--------------------------------------------------------------------------------
Sağol reis sanada biraz geç oldu ama şimdi açabildim.Sabahın 9'dan 10'a kadar 3 araç sattım çok yoğunum.Artik başka bir şey söylemeye gerek yok sanırım bu iştende böylece kıvırmış oldum.

Keçi' Alıntı:
Farketmez Mürselim ben danscıyım dağdada mağarada dans ederim...beni etkinliklerine çağırırsan sevinirim... görüşmek dileğiyle...
ilk etkınlıkte görüşmek dıleği ile...

21-23 MART 2013 tarihindemi gidiceksiniz bende sizinle gelebilirmiyim
.

2009 yılında duyurusu açılan bir faaliyet maalesef gidememişlerdi arkadaşlarımız..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR