Bolu - Yedigöllerde Kamp ve Derin Orman Yürüyüşü (21 - 22 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cemkocyigit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 72
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,053
Ynt: Bolu - Yedigöllerde Kamp ve Derin Orman Yürüyüşü (21 - 22 Mart 2009)

1-iso (ankara)
2-cem,selo (Beypazarı)
3-Yüksel,hakan,erkan,onur (Beypazarı)
4-Kadriye,Selda,Çiğdem (Ankara)
5-Turan Abi 2 kişi (Düzce)

Etiketler

günaydılar yahu turan abidemi geliyo? desenize gene güvenlik fulll techizat full:D puhaaaa

Turan abi kim hoş gelsin sefa getirsin... Merhaba Turan abi.. :D

yaa boludan gelen bi abivarya akçakocada hani oğluyla geldiydi balıkçı takkese vardı boluda tekstil fabriaksı olan

göbekli sakallı tarif edeyimmi daha hatırladınmı:D

Günaydın Arkadaşlar,
Bu gün ankarada yağışlı bir hava var...Hiç sevmiyorum ankarayı sanki soğuk insanların yüzü havaya yansımış gibi bu yüzden buralarda pek güneş açmaz. Yine geldim ofise hayat hep aynı akşam git sabah gel.. Bıktım artık gerçekten beni artık hiç birşey mutlu etmiyor ..yaşlanmadım yaşladığımdan da değil..büyükşehirde yaşamak zor....Sabah koşarak bindiğim otobüsde belki 100 kişi vardı ama sanki hiçbirinin yüzü yoktu robot gibi olduk..şuan önümde bilgisayar birçok beni bekleyen dosyalar yazılar var..Bu ne yaa niye böyle bumuydu yaşamak..Bunun içinmi geldim dünyaya...eskiden annemin elinden tutup pazara gitmek bile beni mutlu ederdi..şimdi dünya turuna bile çıksam mutlu olamam... Sabah düşündümde beni ne mutlu ediyor.. Sadece doğa iyiki var yaaa Allahım sana şükürler olsun dedim.. ve bu doğanın tadını yaşamak için haftasonu buluştuğum doğa aşığı nadir dostlarım var..iyiki var kampımız...Çadırda uyanmak dağın sesini çiğerlerinde hissetmek harikadır...Dağda yorulmak bütün kemiklerinin ağrıması ama beyninin temizlendiğini bilmek güzeldir...
Sevgilerimle...

Adnan abi ve murat ta gelecekler sanırım...haberlerini bekliyorum..Murat herhalde araba satışlarının içinde kayboldu... Bi kere Adnan abinin sözü vardı yedigöllerde buluşacaktık o onun mekanı...

ooo Turan abimizi hatırladık...Tabi... Bürosu çok güzeldi valla hayran kaldım...

bürosunu nerde gördün kız sen

Akçakoca yürüşünden sonra seldayla lavobasını kullanmıştık. orda gizlice büroyu gezdik ayıptır söymesi ;D

KAPİTAN ARKADAŞININ NİKAHINA DAĞDAN TELGRAF ÇEKSEK OLMAZMI HAVALI OLURDU.. ;D
Kapitan' Alıntı:
Bu ekiple bir araya gelmek bir daha nasip olmadı. Etkiliğin olduğu gün yakın bir arkadaşımın nikahı var, ben şehire hapis siz orda takılın bakalım.

Resimlere bakar bakar, iç çekerim artık. :/

PS: Çiğdem adrenalin'de şu aralar güzel indirimler var. Kar pantolonu olarak royaltek 70 lira civarında, Serdar kullanıyo çok da memnun. Aynı markanın montu da var 160 lira civarına. Yine Serdar'da var ve ondan da gayet memnun.
Bu arada bugün Boyner'e gittim, sezon sonu diye salopedleri ve kayak montlarını haraç mezat fiyatlara satıodular. İnsan irisi olduğumdan bulamadım kendime göre ama sen bi bak. Iguana marka özellikle tavsiyemdir. ;)

KADRİYE BEN DUMANLA TEBRİK YOLLAYACAM DAĞDAN PUHAAAA

benim rakı içmediğimi bilmeyenler var arkadaşlar.

kimmiş onlar selo

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR