Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 193
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,106
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

cidowsky' Alıntı:
kürşat selam işte bu konular geri planda kaldıgı için duyurularda kimse gelme konusunda istekli değil buna bende dahilim kararısızım diğer festivallerle ilgili olarakta düşünüyorum umarım herşey ii olur kolay gelsin

Tabiki Çiğdem hanım...

Geogecing, halat yarışması, takunya yarışması, trekking turu, gece yıldız gözlemi ve fotoğraf turu gibi aktiviteler olacak.
Bu gece festival programını açıklayacağız. Gruplar halinde yarışmalar düzenlenip süpriz ödüllerde verilecektir.

Etiketler
Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

cidowsky' Alıntı:
kürşat selam işte bu konular geri planda kaldıgı için duyurularda kimse gelme konusunda istekli değil buna bende dahilim kararısızım diğer festivallerle ilgili olarakta düşünüyorum umarım herşey ii olur kolay gelsin

Çiğdem hanım merak etmeyin. Sizleri unutmadık, çok güzel organizasyonlar yapacağız...

Çağrı bey,bizide unutmazsanız seviniriz ;D

CDM-SUBARU' Alıntı:
Çağrı bey,bizide unutmazsanız seviniriz ;D

senin habitatın ora zaten biz misafiriz :smiley:)

Erkan Bey; Festival alanımız içerisinde kendinizi çok huzurlu ve evinizde gibi hissedeceğinizden hiç bir şüpheniz olmasın. ;D

Tempus' Alıntı:
senin habitatın ora zaten biz misafiriz

Senin gibi misafirin başımın üstünde yeri var ,her zaman beklerim :D

ict3055' Alıntı:
Erkan Bey; Festival alanımız içerisinde kendinizi çok huzurlu ve evinizde gibi hissedeceğinizden hiç bir şüpheniz olmasın. ;D

Çok teşekkür ederim ;D hiç bir şüphem yok zaten ;D

Genelde okuyucu olarak takip ederim forumu, fakat bir aksilik olmaz ise Ankara'dan iştirak etmek isterim.

benim 92 model uçan tenekeyle yola çıksam yolda kalırmıyım acaba ::smiley: canı istemezse huysuzlaşıyor bazen de...

İzninizle bir konuda sorum olacak;
Gelirken 1-2 çuval odun almakta yarar olur mu? Çok kalabalık olacağından çevreden odun bulmak biraz zor olabilir.
Eğer ateş yakma yasağı var ise sadece mangal kömürü ve çıra getiririz.
sevgiler
Erdal

Geçen hafta Sapanca daydık,ay sonunda da inşallah Bolu da olacağız.
Biz ailecek kampçı ve offroadcu olduk.
Ben,eşim,kızım ve 2004 teriosomuzla oradayız...
başarılar.

KAMP ATE

KAMP 6

daredevil' Alıntı:
Genelde okuyucu olarak takip ederim forumu, fakat bir aksilik olmaz ise Ankara'dan iştirak etmek isterim.

Çok memnun oluruz. Kapsamlı bir festival olduğu için hep beraber olmaktan zevk alacağınızı düşünüyorum.

kılıç78' Alıntı:
benim 92 model uçan tenekeyle yola çıksam yolda kalırmıyım acaba ::smiley: canı istemezse huysuzlaşıyor bazen de...

heheheh biz çekeriz kalanları.
Allah'a şükür şimdiye kadar kimseyi yolda bırakmadık.

erdalyaman' Alıntı:
İzninizle bir konuda sorum olacak;
Gelirken 1-2 çuval odun almakta yarar olur mu? Çok kalabalık olacağından çevreden odun bulmak biraz zor olabilir.
Eğer ateş yakma yasağı var ise sadece mangal kömürü ve çıra getiririz.
sevgiler
Erdal

Festival alanımızda siz gelmeden ateş yakma alanları belirlenmiş olup, herkese yetecek kadar kuru ve temizlenmiş odun festival'e giriş yapan araçlara dağıtılacaktır. Mangal kömürü ve çıra getirmenizde fayda var tabi.

salih yardımcı' Alıntı:
Geçen hafta Sapanca daydık,ay sonunda da inşallah Bolu da olacağız.
Biz ailecek kampçı ve offroadcu olduk.
Ben,eşim,kızım ve 2004 teriosomuzla oradayız...
başarılar.

Desteğiniz için çok teşekkürler inşallah hep beraber güzel bir organizasyona imza atacağız.

Ben hepimizin unutamayacağı bir hafta sonu geçireceğine inanıyorum.

Nasip olursa gelmek istediğim ender etkinliklerden :smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri