Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 193
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,096
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Sedat Abi :smiley: Hadiiiiiiiii ::smiley: ::smiley: ::smiley: ::smiley:

Etiketler
Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Yaaa bu program çok yoğun geldi bana :p ama olsun yine de geleceğiz

Anki' Alıntı:
Yaaa bu program çok yoğun geldi bana :p ama olsun yine de geleceğiz

abi içi tam içi geçmemişlere göre bir program yoğun ama üstesinden geliriz :smiley:

program nerede ben mi göremiyorum?

ict3055' Alıntı:
Heyecan olsun diye öyle yapıyoruz Cevdet Bey ;)
Bizler tamam;tası tarağı hazırladık"mudoff";bu olimpiyata konsantre olduk'da...gelecek misafirlerimiz için sıkıntılar hasıl olmaya başladı gibi bir durum söz konusu(mu?) ;D

523581 3882611859499 611512194 n

BENİN ANLAYAMADIĞIM KONU: bu festival'de her ne kadar gezenbilir doğa sporları festivali adı kullanılsada..aslında off Road festivaline dönüşmüş ,lütfen kusuruma bakmayın..başlığı ilk sayfadan beri okuyorum ve katılımcıların herhalde %90 'ı off Road için gelecek herhalde..

gezenbilirin o bilindik formatı kaybolacak herhalde...
lütfen yanlış anlaşılmasın yazdıklarım sonuçta doğa severlerin her türlü birarada olması elbetteki çok güzel heleki böyle festivallerde..ama keşke doğa sporları içinde olsaydı herşey her türlü etkinlik.
her ne olursa olsun emek harcayan ve organizasyon yapan arkadaşlara kolay gelsin diyorum..

ben bu programı begenmedim :smiley: NET :smiley: :smiley: :smiley:

ict3055' Alıntı:
Arkadaşlar biraz geç kaldık biliyorum ama tüm bağlantılarımızı tamamlamadan kesin duyuru kısmına geçmek istemedik.
En iyisi olması için yoğun bir şekilde çalışıyoruz...
Dün itibari ile tüm bağlantılarımızın tamamlandı.
Bugün saat 20:00 gibi Kesin Duyuru başlığını açacağız...

Saygılar...
??? ? ? ?

CDM-SUBARU' Alıntı:
Ekrem,bütün tayfayı orda görmek istiyoruz kardeşim,bitti :D :D
eyvallah orada olıcaz inşallah

Mengen off road yarışları 1 temmuz....kesin ...net....???

Programın ne olduğu konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

takip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri