Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 193
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,002
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

osman_vip90' Alıntı:
Nasip olursa gelmek istediğim ender etkinliklerden :smiley:

İnşallah bir aksilik çıkmaz da beraber oluruz...

Etiketler

Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Biz de Bursa'dan katılacağız.

Anki' Alıntı:
Biz de Bursa'dan katılacağız.

Siz'siz olur mu hiç zaten canım arkadaşım benim...

Bursa'dan en az 5 araç gelirsiniz galiba artık sanırım :smiley:

ict3055' Alıntı:
Siz'siz olur mu hiç zaten canım arkadaşım benim...

Bursa'dan en az 5 araç gelirsiniz galiba artık sanırım :smiley:

Recep abiyi yarışa sokarım ben :smiley:

Tempus' Alıntı:
Recep abiyi yarışa sokarım ben :smiley:

Recep abi garanti zaten. Bursa Off Road Kulübü Başkanı'nın mükemmel modifiye edilmiş bir ZJ'si var 35 lastikli onun da girmesi gerek.
Gürkan da halat çekme yarışmasında yapacaktır Off Road'unu ;D

ict3055' Alıntı:
Recep abi garanti zaten. Bursa Off Road Kulübü Başkanı'nın mükemmel modifiye edilmiş bir ZJ'si var 35 lastikli onun da girmesi gerek.
Gürkan da halat çekme yarışmasında yapacaktır Off Road'unu ;D

Gürkan kırılır

ict3055' Alıntı:
Çok memnun oluruz. Kapsamlı bir festival olduğu için hep beraber olmaktan zevk alacağınızı düşünüyorum.

tamam be yaww.arabayı doldurmaya başlayımmm ozaman.yol kenarındaki kırmızı bir uçan teneke görürseniz o benimmm.... ;D

:-\

ict3055' Alıntı:
heheheh biz çekeriz kalanları.
Allah'a şükür şimdiye kadar kimseyi yolda bırakmadık.

tamam be yaww.arabayı doldurmaya başlayımmm ozaman.yol kenarındaki kırmızı bir uçan teneke görürseniz o benimmm....
grin.gif

Etkinlik detayları .??

Ah beee ÇAğrıCIĞIM artık gaza basma dersleri alıyorum. İleride batmaz ama kırılır diyeceksiniz :p Bugün soruyorum bakalım umarım Recep abi ve ben yanlız gelmeyiz Bolu'ya. Hiç kırılmıyorum hepinizi öpüyorum :D

öncelikle bu organizazyonda emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler (inoff) inegöl offroad kulübü olarak katılmayı planlıyoruz oyunlar için istenilen şartlar nelerdir nasip olurda katılır isek sizlerin göstereceği bir alandamı kamp atıcaz o bölgede istediğimiz müsayit olan biryerdemi kamp kurucaz detasylı bilgileriniz nelerdir teşekküler . ekrem aydın

Kolay gelsin öncelikle, zaman azaldı hala ön duyurudayız, detayları bekliyoruz artık program yapmak için?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri