Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 199,220
Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Arkadaşlar merhaba..çanakkale 18 mart üniversitesinde okumaya çalısıyorum :smiley: ankarada oturuyorum ve bu sene arkadaşımla karadeniz turu yapmak istiyoruz fikir ve önerileriniz yardımcı olursanız memnun oluruz ve şimdiden teşekkurler ...

Etiketler

öncelikle herkese merhaba arkadaşlar bursada bisan apeninimle mudan yolu ihsaniye izmir yolu takılıyıyorum arada bursa bisiklet grubundaki arkadaşlara bi türlü katılıp bi geziye iştirak etme fırsatım olmadı açıkcası uzun yolda zorlanırım diye düşünüyorum ama bisiklet sürmekten çok keyif alıyorum keşke insanımız daha bilinçli olsada şehir içinde bisiklet kullanımı yaygınlaşsa bu arada adım osman 26 yaşındayım muhasebe işiyle uğraşıyorum tekrar görüşmek üzere.

Merhaba ben Ankaradan Burcu bisiklete binmeyi basketbol oynamayı ve yüzmeyi çok severim henüz profesyonel bir bisiklet kullanıcısı olmamakla birlikte hevesliyim de:smiley:buraya yeni üye oldum herkese tekrardan merhaba...

selamlar istanbul ümraniyeden Eren GÜNER. Carraro Bisikletimle Hafta Sonu ve Hafta İçi Akşamları İstanbul İçi ve Dışı Turlar Yapıyorum. Hatta Buda Burdaki İlk Mesajım.

Buradakilerlede Turlar Planyabilirz İnş.... ;)

Bisiklet Sporuna tarafsızlık ilkesiyle adım atan BisikletYorum her geçen gün büyümeye devam ediyor.

• Bisiklet Tarihi
• Bisiklet severler Tanışma Bölümü
• Bisiklet Grupları, Kulüpler ve Oluşumlar
• Bisiklet Seçimi püf noktaları
• Bisiklet Yedek Parça Seçimi püf noktaları
• Bisiklet Haberleri
• Bisiklet Gezi ve Tur Duyuru ve Organizasyonlar
• Sehiriçi/Şehirlerarası ve Uluslararası Gezi ve Tur Paylaşımları
• Bisiklet Yarış Tarih, Bilgi ve Görüntüler
• MTB Ön Süspansiyon – MTB Tam Süspansiyon Bisikletler
• Yol Bisiklet, , Triatlon ve Single speed Bisikletler
• Downhill , Freeride, DJ, Street, BMX Bisikletler
• Tandem , Tridem , Pedikep ve Özel Yapım Bisikletler
• Şehir ve Tur Bisikletleri
• Elektrikli Bisikletler
• Bisiklet Markaları Destek Bölümü - Yardım
• Bisiklet Tamirhanesi ve Test Merkezi
• Bisiklet ve Yedek Parça, Aksesuar ve Giyim Satış Bölümü
• Kayıp – Çalıntı Bisikletler Bölümü
• Bisiklet Kullanıcıları ve Sporcu Sağlığı, Antreman, Kondisyon ve Beslenme
• Bisiklet Kazaları ve Kazaları Önleme Yöntemleri
• Bisiklet Püf Noktaları
• Bisiklet Firmaları
• Doğa Sporları

Www.BisikletYorum.com
Www.Bisikletyorum.net
Www.Bisikletyorum.org

Merhabalar ismim Mesut,
sonunda CUBE AMS COMP mtb ye kavustum. aranısdayım. ilk olarak Ardahan dan rizeye 450 km. yol yaptım. çok ıslandım çok yoruldum çıkışlar dilimi lastiğe kadar uzattı :smiley: fakat ÇOK EĞLENDİM. çoğunlıkla istanbulda olurum. sizlerle tanısşmak sevindirici.

Merhaba ordudan yalçın diş teknikeriyim, eksterm sporlarlarla ilgileniyorum adrenalinin tutkunu biriyim :smiley: bisikletim kron xc 500 ,uzun mesafe yolculuk yapıyorum .özgürlüğe pedal çevirmek harika bişey

arkadaşlar merhaba

otomotiv sektöründe çalışıyorum.25 yaşındayım bisikleti ezelden beri seven birisi ve bu hafta tekrar başlamış birisi olarak 3 sene önce iyi şekilde toplanmış olarak ve zamandan beri yatan bir bisikletim var :/ istanbulda yedek parça ve aksesuar olarak uygun ve güvenli alışveriş yapabiliceğim yerler nerelerdir? bisikletimi ve kendimi hazırladığımda etkinliklerde buluşmak dileğiyle görüşmek üzre

selam genç arkadaşlar
izmirden selamlar.
ben yeni bisiklet kullanmaya başladım ve yerim olmadıgı için evimin yakınlarında dışarda bisikletimi bırakmak zorunda kalıyordum
çalınan bisikletimin yerine yenisini almaya kıyamadıgım için ikinci el bisiklet almak istiyorum.
ilgilenen arkadaşların pgurler@hotmail adresine ulaşmasını rica ediyorum.

adım burak soyadım kahraman
16 yaşındayım eskişehirliyim
salcano ng650 bisikletimin markası ve modelidir
bisiklet tutkusu bende bu yıl başladı
kadir özen ve burak küçük arkadaşlarımla değişik köylere geziler yaptık
kimi zamanda kaybolduk

SNV35334 1067x800

bisiklet almak istiyorum hafta sonları şehir gezilerinde kullanmak istıyorum çok fazla birikimim yok önerilerinizi beklıyorum

benimde bütçem kısıtlıydı bu yüzden hayalimdeki bisikleti alamadım
bisikleti alırken ağırlığına bak bence 14-15 kg dan fazla ise sakın alma bayırları yürüyerek çıkarsın
benimki salcano ng 650 sana öneririm dağ bisikletlerinin fiyatına göre en iyisi bence
arkadaşlarımda sedona borla ve kronxc500 var . onlar daha pahalı

Herkese merhaba. Ben Osmaniye'den Yusuf DOKUZOĞLU. Uzun zamandır bisiklete biniyorum ancak siteye yeni üye oldum. Bir aksilik olmaz ise 17 Eylül 2010 tarihinde Akdeniz, Eğe, İçanadolu bölgelerini kapsayan 20 günlük bir turum olacak. Rotam üzerinde yer alan arkadaşlarla tanışabilmeyi istiyorum. Rota ve gezim hakkında daha daha detaylı bilgileri http://yusufdokuzoglu.blogspot.com/ adresinde bulabilirsiniz. Tüm bisiklet dostlarına kazasız ve keyifli sürüşler diliyorum.

arkadaşlar merhaba ben istanbuldan yusuf,
bisiklete yeni başlayanlara vereceginiz degerli bilgileri yazarsanız çok sevinirim.
yaş sınır kilo ve bisiklet modeli gibi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR