Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan discovery-V8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 706
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 196,412

Etiketler
Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

yavuz abicim 7. sayfadayım olan üç kuruş aklımı yedirttin. sanırım gerisine bakamayacağım. yoksa şurda düşüp kalacağım. doktora falan gitmeye kalkma, kulağındaki o vınlama benden kaynaklanıyor. uzun bir süre geçmeyecek haberin olsun. ama ben bi doktora gitsem iyi olacak. kaporta boya bölümündeyim. edindiğim kanaat kaportacının başka çocuğu olmayacağı yönünde. bu noktada duruyorum. işide bırakıyorum. 3-5 saat aval aval sokaklarda dolanacağım. belki kendime gelirim.
allah seni bildiği gibi yapsın diyeceğim ama daha fazla bişey yapmasın bu aciz bedenimiz kaldırmayabilir.

Sağolasınız arkadaşlar biraz daha devam edelim,

Motor artık çalışıyor iş ince ayarlara kaldı.

Th 100 7309

3 cm orjinal flanşlar, yeni delikli ve izli fren diskleri, özel üretim fren hortulmları.

100 7305

100 7313

38 x 13 x 15 yeni pabuçlarımız üzerine takıldı, 3 cm flanşa ek olarak + 3 cm off-set li jantlar.

100 7315

100 7316

100 7317

100 7318

100 7319

Benim Ekip ve çamurluk ağızlarının denemesi, kesmeye gerek kalmadı , dodikler kurtardı ;)

100 7311

Fotolarda belki belli olmuyordur , dev gibi bişey oldu, normal ebatlardaki bir insan yanında böyle görünüyor ;D ;D kafa ancak göğüs üst hizasında ;D ;D

100 7323

abi bu ne yaaaa :eek: maşallah allah nazarlardan saklasın banada aracımı böyle yapmayı nasip etsin inşallllaaahhhhhhh

Şaka bir yana, basamak görevi de görecek ciddi bir rock slider tasarlamak lazım bu "ufaklık"a

altug onaran' Alıntı:
hakan abiye uygun hale gelmiş ;D

Selam Altuğ, Ben de Fotoları yeni gördüm çok sevindim. Parçalar takıldıkça gözüme daha Büyük gelmeye başladı. ;D

ilk başta IV.Murat ın Topuz misali "Daha Büyük lastik, Daha büyük Lastik" derken Hormonu biraz fazla kaçmış bizim küheylanın ;D ;D

hyavuz2000' Alıntı:
Selam Altuğ, Ben de Fotoları yeni gördüm çok sevindim. Parçalar takıldıkça gözüme daha Büyük gelmeye başladı. ;D

ilk başta IV.Murat ın Topuz misali "Daha Büyük lastik, Daha büyük Lastik" derken Hormonu biraz fazla kaçmış bizim küheylanın ;D ;D

abi bu yaratığın üstüne bir port bagaj ve telsiz anteni eklenirse yüksek gerilim hatlarından uzak durmak gerekir ;D

nkurtkaya' Alıntı:
Şaka bir yana, basamak görevi de görecek ciddi bir rock slider tasarlamak lazım bu "ufaklık"a

Selam Nejat :D, Yavuz abi Şu alttaki çıtaları söküp atmaya karar verdi, yerine Çıta görünümünde(biraz daha kalın) profilden güzel bişey yapıcaktı da kaynak makinasıyla başka bir iş vardı onu tamamlıyordu. Disco ya yapmıştı benzer bir uygulama. Bayağı sağlam oluyor, alttan ve yandan darbelere de dayanıklı hemde orjinalliği bozulmuyor çok fazla.

Bakalım görücez ustanın maharetini ;D ;D ;D ;D

discovery-V8' Alıntı:
Az daha sabır arkadaşlar 10 gün kadar yokum dönünce devam derim.

İyi ki yokmuşsun üstad, biz de anca okuyabildik... :D
Çok şık olmuş, size de bu yakışırdı zaten...
Hakan bey güle güle binsin.

Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR