Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ORHANBIYIKLI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 552
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 86,504

Etiketler
Ynt: Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
Can çiğdemi atmadınmı arabadan ;D fotolar için teşekkür

Yok henüz atamadım malasef aman duymasın sonra kedi gibi pençelerini çıkarıyo :D :D :D :D

şaka tabii kimse alınmasın

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
Yoldan çıkmanın bazı faydaları (mesela binerken düz ayak ) ;D

bazan bana uyup yoldan çıkmanın dozunu kaçırsada ertuğrul abim. yol açmasınıdabilir.
birde Allahtan kuş gözlemindesiniz benim yokluguma gelmiş yoksa uçma abi diye ikna ederdim.

DSC01374

İşin içine kuş girerse ister istemez uçmuş doğal olarak . yakında 4 teker havada resimler olacak hayırlısıyla. :D

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
Gerçektende tek kaldım yolovada düşünmüyorda değilim hani :D :D

abi sizde denizi seven bir tip var en iyisi mersin'e gelin :D hemde en ucuz şehirlerden ve ekibimiz yeni yeni oluşuyor defenderları çoğaltmış oluruz ;)

bora1071' Alıntı:
abi sizde denizi seven bir tip var en iyisi mersin'e gelin :D hemde en ucuz şehirlerden ve ekibimiz yeni yeni oluşuyor defenderları çoğaltmış oluruz ;)

boracım mersini severim iyi olur :D fakat buralara çok emek ve para harcadım yani kök saldık kolay kolay yer değiştiremem ,ama birgün bir çayını içmek nasip olur inşallah.

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
boracım mersini severim iyi olur :D fakat buralara çok emek ve para harcadım yani kök saldık kolay kolay yer değiştiremem ,ama birgün bir çayını içmek nasip olur inşallah.

zeki abi nasıl adanada kebap ısmarladıysa bende burada tantuni ısmarlayacağım size :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR