Balıkesir'den Bir CJ-5 Hikayesi..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan feeling Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,497
Ynt: Balıkesir'den Bir CJ-5 Hikayesi..

ATİ79' Alıntı:
çok güzel olmuş kazasız belasız kullanın..
abdi' Alıntı:
Çok hoş olmuş güle güle kullanın

Teşekkür ederim, arkadaşlar.

ilkantek' Alıntı:
Çağatay bey çok güzel yapmışsınız siz aldıktan sonra.Ancak gözüme çarpan birşey arka koltuğun yüksekliği.Sanırım sırt dayama kısmının kısaltılması gerek hem araç içerisinde abes durmuş hhemde iç dikiz aynasını öldürmüş sanırım.Bence kısaltmanız görünüm ve işlevsellik açısından iyi olur ;)

Çok haklısın. Orjinal koltuk çok aradım çıkma falan, bulamadım.
Yenisini almak ise hem pahalı olacaktı, hem de sıfır döşemeyi söküp tekrar mavi-gri kaplatmak zorunda kalacaktım.

Yazın üzerini açacağım, daha önce bu şekilde kullanmadığım için bilmiyorum nasıl duracağını.
Ancak sırtın yüksek olması sanki daha güvenli olur gibi geliyor bana (arkadaki yolcular için)
Yine de yazın üstünü açtığımda çirkin durursa söküp daha alçak bir koltuk yapacağım.
Ayrıca dikiz aynası konusunda haklısın. Görüş sıfır.
Dikkatine hayran kaldım, tavsiyen için teşekkür ederim.

Etiketler

iyi günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim,çok uğraşmışsınız hayırlı olsun :smiley:

feeling' Alıntı:
Teşekkür ederim, arkadaşlar.

Çok haklısın. Orjinal koltuk çok aradım çıkma falan, bulamadım.
Yenisini almak ise hem pahalı olacaktı, hem de sıfır döşemeyi söküp tekrar mavi-gri kaplatmak zorunda kalacaktım.

Yazın üzerini açacağım, daha önce bu şekilde kullanmadığım için bilmiyorum nasıl duracağını.
Ancak sırtın yüksek olması sanki daha güvenli olur gibi geliyor bana (arkadaki yolcular için)
Yine de yazın üstünü açtığımda çirkin durursa söküp daha alçak bir koltuk yapacağım.
Ayrıca dikiz aynası konusunda haklısın. Görüş sıfır.
Dikkatine hayran kaldım, tavsiyen için teşekkür ederim.

:smiley: Diikkat konusunda hep aynı tepkiyi alıyorum reklamcı arkadaşlar da çok söylenirler bana ne kadar kılsın abi diye :D
Herşeyden önce sürüş güvenliği.Cjlerin dış dikizleri çoğu zaman çok kötü açı yaratıyor.Bundan dolayı iç dikiz olmazsa olmaz diye düşünüyorum.Yaza bırakmadan çözüm bulmanız ileride yaşayacağınız bir sıkıntıya önceden çözüm olacaktır.Tabiki karar sizin ben öneri mahiyetinde söylüyorum.
Saygılar
Efekan İlkan TEK

abi ben bu cj biliyom geçen sene sahibindede görmüştüm almaya niyetim oldu ancak elimdeki aracı satanakadar araç ilandan kalkmiştı güzel bi makine.kazasız belesız kullan hayırlı günlerde kullan

çok güzel bir araç yapmışsınız.elinize sağlık
bir şey sormak istiyorum.gösterge panelinin altındaki bu ışıklı panoda neler var neleri çalıştırıyor.

Çagatay elinize sağlık. Çok güzel araç çıkmış ortaya.... Güle güle kullanın.. :eek:

kaca mal oldu abı sıze asagı yukarı bende ılgılenıyorumda bu araclar la ozellıkle kırmıızı renklılerı hosuma gıdıyo alıp boyatırım dıyordum boya kaporta baya pahaıymıs ne kadara bulabilirim temız bıse

elinize emeğinize sağlık...kazasız belasız kullanmanız dileklerimle...

Merhablar araç çok hoş çok güzel çalışmalar harika ama gözüme cok takıldı kaportası kapı yerlerı orjınal olsaymıs keşke cok göze batan bi kesimi var :/ Maşllah kazasız belasız diyelimm

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR