Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cartop Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 240
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 184,765

Etiketler
Ynt: Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya...

Arkadaşlar bu benim verdiğim adresteki çadırın aynı 450+kdv olan yanılıyormuyum

ya sedat çok iyi yapmışsın fotoları koymakla benim bilgisayar göçtü yaklaşık 6500 foto uçtu kurtarmaya çalışıyoruz bakalım ,bu arada antalyadan ahmet usta ile görüştüm çalışmalara başlıyor çağların tamponları biter bitmez ;D

Heytem abi Tuğsan Selamlar
Suriye'ye bende gelmek isterim Gezmek için ;)
Saygılar

cihanülker' Alıntı:
ya sedat çok iyi yapmışsın fotoları koymakla benim bilgisayar göçtü yaklaşık 6500 foto uçtu kurtarmaya çalışıyoruz bakalım ,bu arada antalyadan ahmet usta ile görüştüm çalışmalara başlıyor çağların tamponları biter bitmez ;D

Çağlara kaskon varmı diye sordum, çelik tampon yaptırıyorum dedi ;D ;D ;D

ahmet usta sagolsun çadır sıkıntımızı çozdu :smiley:

DSC01182w

DSC01184w

Bende Antalyadan Ahmet ustanın yaptığı çadırama kavuştum arkadaşar.İnanın çok beğendim,ilk 3 adet yapılan çadırdan birisi olmasına ramen harika.(Daha geliştirme safhasında)Bizim desteğimizle ilerleyen zamanlarda yurtdışı modellerle yarışacağından eminim.Zaten şuan birkaç eksiği var(oda keyfi).Uzun zamandır hayalini kurduğum en önemli ihtiyacıma kavuştum.Tekrar ellerine sağlık Ahmet usta. ;)

Tavan cadr 001

Tavan cadr 003

Tavan cadr 004

Tavan cadr 005

Tavan cadr 006

tugsan abi guzekl olmus seninkide..

S.n Tuğsan bey hayırlı olsun. güle güle den ziyade geze geze kullanın diyorum ve hemen Ahmet ustamızı tebrik ediyorum böyle hayırlı işlere ve buluşları sebebi ile atmış olduğu imza için.
Eksiklere gelince onlar tabiiki olacak taki en iyi kullanım ve müşteri memnuniyetini yakalayıncaya kadar. bu eksikler inanın son model mercedes ve bmw lerde bile var mesleğim gereği buna çok şahid olmuşumdur. hemen mini bir örnekle konuya renk verelim,yine bundan sadece 3 yıl önce idi o senenin aracı olan bir mercedesin dış kapı kolunun bademi diye tabir ettiğimiz parçayı malesef jet taşı ile kesmek sureti ile kapı kolunu çıkarabildim. sebeb mi ? sebebi fabrikanın bu kapı koluna koymuş olduğu alyen başlı civatanın saplama somununun sarı dediğimiz bir malzemeden imal edilmiş olmasından kaynaklanıyordu. çünkü sarı somun normal çelik vidayı bırakmıyordu ki çözülsün zaten civata başıda minicik bir alyen olunca küttt kafa aynen yalama oluyordu . daha sonraki modellere baktığımda ise bu sistem kaldırlımıştı. işte böyle koskoca A kalite mercedes bile böyle hatalara ki bazı modellerini fren sistemlerinde ki bir aksaklık için geri de çağırabiliyor. fakat hatayı telafi bir erdemliktir diye düşünüyorum.
paylaşım için teşekkürler,saygılar.
Kemal

çok güzel olmuşşş bu ahmet usta ile görüşmek lazımmm
seri üretım yapıyor mu??yoksa sipariş üzerine mi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR