Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cartop Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 240
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 184,759

Etiketler

Ynt: Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya...

XXSİLVERADOXX' Alıntı:
muthis bir cadir. linkinizi facebook sayfama koydum. agirligida gayet iyi.

Heytem Bey, şimdi baktım, gördüm, sağolun, yorum bile almış ürün, çok teşekkürler :smiley:.
Bu ARB araç üstü çadırı imalatçısı tarafından, aynı malzemeler ve işçilik kullanılarak yaptırıldı, tavsiye ederim.

çadır ve tentelerin açık halinin fotoları;

IMG 1466

IMG 1468

merhabalar 2009 yılnda 4 aracla karadeniz turuna cıktık antalya dan afyon ankara kastamonu sinop artık oradan sahil yolundan artvine kadar yayları yani gezile bilecek yerleri gezdik ama uzun gölde kalacak yer bulamadık ayderde cok pahalıydı oralarda 2 .3 gün kalmak cok süper olacaktı ama imkanlardan dolayı olmadı arac üstü böyle bir imkanım olsaydı bak sen keyfimize tabi cok şiddetli yağmur olmassa ben tuttum hacı enkısa zamanda bir tane yaptıracağım normal cadırım var her sene fethiye tarafına kurarım koclarımda kamp hayatını cok seviyorlar ahmet ustayı arayacağım ....tşk lerrr

Konuyu baştan beri takip ettim iyi bir çadır almak istiyorum 2900 den aşşağı yok çin de bazı firmalar var 1000 tl var e diyorsunuz ustalar alayimmi ...

ihsane' Alıntı:
Konuyu baştan beri takip ettim iyi bir çadır almak istiyorum 2900 den aşşağı yok çin de bazı firmalar var 1000 tl var e diyorsunuz ustalar alayimmi ...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78586.new#new

Bizim çadıra baktınız mı ??? ;)

merhaba
daha önce verildimi bilemiyorum. Belki gözümden kaçmıştır ama yinede vermekte fayda var bir inceleyin isterseniz.
http://www.tunccadir.com.tr/arac.html

Piknik masasını çok beğendim...Plastiklerinden sağlam gibi görünüyor....

Herkes cadirini aldi galiba uzun zamandir yorum yapilmamis. Bu zaman icinde fiyati ucizlayan ya da yakin kalitede daha hesaplisini bulabilen oldu mu?

Bende bir Araç üstü çadır aldım bakalım nasıl olacak ailemle rahat edebilecekmiyim ?

burada da şimdilik iki çeşit araç üstü çadır var, birkaç aya kadar alternatifler artacak.

http://www.humaoto.com/Arac-Ustu-Cadir,PR-103.html

araç yanı tente için link: http://www.humaoto.com/Arac-Yani-Tente---Awning,LA_242-2.html

EVET ARKADAŞLAR.ARTIK BU ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR HAKKINDA YETERİNCE TECRÜBELİ ARKADAŞIMIZ VAR.FİAT KALİTE VE ÇEŞİT HAKKINDA BİLGİ ALALIM ONLARDAN LÜTFEN

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR