Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 182
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 70,226
Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Kazakistan

hayırlı yolculuklar, keyifli bir yol dilerim. yolunuz açık olsun.

Etiketler

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Kazakistan

Kazbek dağına ulaşmadan önce turistik rotada ilerliyorum.

e805c6110b32bc56576ad3787840337f.jpg
6eea5919a62e5c93e64f048dab1b372b.jpg
eb49563091a94400f4c28e5e2c398bc9.jpg
e05b609c1b741bb5e2d2eaab3292f5ba.jpg
bd043cb8f55a4fa3d844f351617f274f.jpg
3445268b2fc66bb01171c54781c312b4.jpg

Kuzu ızgara stepansmindadan, stepansminda restoran, çorbaları inanılmaz kuzu ızgara akıllara ziyan. tabi kuzular kazbek eteklerinde otluyorlar. kazbek geçişi de 2500 metre civarı ve yollar epeyi bozuk, bir kilisenin yanındaki bizdeki kurban bayramına benzer bir etkinlik nedeniyle en az iki saat kaybettim, hedef akşama iki sınırı da geçip pyatigorska varmak.

DSC 0076 1

DSC 0078 1

DSC 0079 1

DSC 0083 1

sayın adaşım; yolunuz açık, sağ salim dönersiniz. sizce önemli gördügünüz kamp ve yerlere ait koordinat isteriz. ALLAH'a emanet olun.

Hayırlı,bol manzaralı yolculuklar

всё будет хорошо!

Volgograda giden kadar yolda biraz sarsılma bilirsiniz.Ben Vladikavkaz-Volgagrad-Lipetsk(Moskova tarafında) yaptım 20gün önce.Volgagrad'a kadar ki yolun yarısına yakınında hız 50kmye kadar düşüyor diyebilirim.

всё будет хорошо!

Çukurlardan dolayı

всё будет хорошо!

Hayırlı yolculuklar. Kisa surede uzun yol ..çok eğlenceli olacağı besbelli. Takipteyiz spottan

Hayırlı yolculuklar Yaşar bey, sağlıkla dönmeniz dileklerimle.

Yaşar Bey;

Hayırlı yolculuklar. Bu araçtan alan yerinde duramıyor :smiley:

Sizden ufak bir ricam olacak . Paylaştığınız fotoğrafların neresi olduğunu altına yazabilirseniz sonrası için güzel bir referans olur.

Saygılarımla

Hasan

Vladikavkaz Pyatigorsk arası duble yol ve süperdi, Volgograd icin kötü dediler ama alternatif öneriniz var mı ?

aşağıda verdiğim belgeler rus sınırında dolduruluyor. küçük olan ve yukarıda iki kopya halinde verdiğim göçmen belgesi, bu olmadan otellerde kalmanız sorun olabilir. sakın sizdeki nüshayı kaybetmeyin, polis her durdurduğunda bunu mutlaka istedi, ek olarak gümrük deklerasyonu var, ben sınırı geçince hemen rus sigortası yaptırdım 15 günlük 80 lira gibi bir rakam tuttu. Türkiyede de kaskomu yurtdışında da geçerli hale getirmek için 150 lira sağlık sigortam için de 15 lira vermiştim. Lütfen bu belgeleri bir arada ve sağlam saklayın. Ek olarak otelde kaldıktan sonra verilen son belgeyi de diğer otele girerken istedikleri oluyor yoksa diğer otele girmekte sorun yaşayabilirsiniz.

DSC 0020 3

DSC 0021 2

DSC 0022 8

DSC 0023 2

43ffeb5dcf33eaf74b216445b7d5874c.jpg
2841e8eb708daa61e0029f0f479dfca2.jpg

pyatigorskda ancak dışarı çıkabildim, bugece buradayim sabah 6 da teker doner istikamet volgograd. sabah tiflisten 9 gibi çıkıp gece 01 gibi pyatigorska girdim, sınır geçişlerinde sorun olmadı detay yazacağım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR