Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 642,930

Etiketler
Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Arkadaşlar logo tasarımı beğenileriniz için teşekkür ederim ama üzerinde biraz daha oynamamız gerek sanki, fikirlerinizi bekliyorum yada yeni tasarımları.

Mesut abim 5 numaradaki renk uyumu cok güzel, pence izleri yeşil değilde 1 numaradaki logo gibi olsa daha güzel durur birde rubicon yerine willys mb daha bir şık durur sanırım cünki bir willys mb kullandığımız 4x4 lerin atası sayılır diğer türlü bir marka logosu gibi algılanabilir

Renk uyumu konusunda bende sonrsdan baktigimda senin gibi dusundum, diger taraftan willys te jeep markasinin atasi bu durumda da diger cip markalarina tezat dusmus oluruz sanki, o yuzden ben buraya bir rubi cizimi ekledim neyi dugu olmayan bir cip resmi olacagina en iyisi yazisi olmayan bir jeep modeli koydum hem bak Savas ta bunu cj modeli sandi ama verdigin fikirler icin tesekkur ederim, birde baska tasarimlarida gordlim daha hos bisey cikarsa onu degerlendiririz .

Tasarım konusunda hic acele etmeyelim mesut abi sonuçta bir kez yaptıracağız ve aracımızda yıllar boyunca kalıcak ve bizi temsil edecek.
Abi yaptığın tasarımlar süper sadece biraz oynamak yeterli ve ortaya mükemmel bir sticker çıkacağından eminim, serdar abi senin gönderdiklerinde çok güzeller

günaydın ANOFF ailesi.. logo çalışmaları tam gaz devam ediyor, adaşımın dediği gibi aceleye getirmeyelim derim bende bu logo kalıcı olsun iyi düşünülüp tasarlanıp tüm grup üyelerin fikrini alarak güzel şık bir logo çıkartalım.. mesut abimin, serdar abimin burak ve muratımın çalışmaları sanki bişeyleri şekillendirmiş gibi zaten..

Jeep love sticker

Savaş Cherokee' Alıntı:
Pazar günü dağılma noktasında birçoğumuz dağıldıktan sonra Umutcan kardeşimizin aracı boşa çıkarak Salih in aracına arkadan dokunmuştur.Umutcan dostumuza minik hasardan dolayı geçmiş olsun diyoruz.Olayı orda görmesine rağmen hiçbir müdahalede bulunmadan ayrılan Mehmet Vatan arkadaşımızın gurupla bir ilişkisi kalmamıştır duyrulur.Neden çok seçici davrandığımız, neden sadece büyük etkinlikte ilk katılımı alıp ,katılan arkadaşı tanımaya çalıştığımız konusu bir kere daha haklılık kazanmıştır.Birinin aracı bozulduğu zaman, kaza yaşandığı zaman alakadar olmak;offroad kültürünün en temel konularından biridir.Herkese selamlar.

Umutcan biraderim tanımasamda kendinizi inanın kendi aracım kadar üzüldüm

Günaydın ANOFF günaydın güzel insanlar

Evrim bey hoş geldiniz toz çamur dostluk dergahımıza

Arkadaşlar süper olmuş tüm çalışmalar harika emek ve paylaşım güzel

bir düşüncem tüm büyük markalara bakarsanız hepsinde çok sadelik var çok fazla karakter bir arada kullanılmamış bence öyle bir şey yapalım ki bizi ifade etmeli düşündürmeli diyeceksinizki yazma YAPDA GÖREK
Haklısınız çalışmaya başlayalım hemen

mustafasever' Alıntı:
Arkadaşlar süper olmuş tüm çalışmalar harika emek ve paylaşım güzel

bir düşüncem tüm büyük markalara bakarsanız hepsinde çok sadelik var çok fazla karakter bir arada kullanılmamış bence öyle bir şey yapalım ki bizi ifade etmeli düşündürmeli diyeceksinizki yazma YAPDA GÖREK
Haklısınız çalışmaya başlayalım hemen
Abim bayılıyorum sana....Yapda görek :D :D

Günaydın herkese,

Bütün hafta yoğun çalıştığım için mesaj bile yazamadım ( işler bitsin ki hafta sonu gezeriz diye yoğun bir şekilde çalıştım fakat bir işim çıktığı için hafta sonu istanbulda olacağım )

Aracın radyatörü delindi, kısmen kendim tamir ettim geziyorum , bu günde bir aksilik olmazsa tamamen çözeceğim.
Geçmiş olsun dilekleri için herkese teşekkür.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR