Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 642,573
Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Herkese en büyük günaydınlar, en hayırlı cumalar, en kazasız belasız offroadlar olsun.Ankaranın en güzel gurubunun en güzel abilerine ve kardeşlerine selam...
-Erkan abi yine harikasın.vallaha içim kıprışıyor fotoların sayesinde:smiley:
-Gökhanım dizel o araçlar kardeşim.yakıtları mükemmel.Benim C4 km de uzun yolda 215, ş.içi de 280 krş yazkıyordu bu yaz.Zamlarla 20 şer kuruş ekle güncelle:smiley:Patrolünde harikaymış.

Etiketler

Bu arada dünya karılar günüde kutlu olsun:smiley: Kadınlar bir çiçektir ve bir güne sığdırmamak lazım.Ama adettendir kutlayayım dedim.
(Bu arada Burakçım 3 mart dünya kadınlar gününe denk geldi diyordun etkinlik.3 martta nerde kutlanıyor?)

outlaw06' Alıntı:
Bu arada dünya karılar günüde kutlu olsun:smiley: Kadınlar bir çiçektir ve bir güne sığdırmamak lazım.Ama adettendir kutlayayım dedim.
(Bu arada Burakçım 3 mart dünya kadınlar gününe denk geldi diyordun etkinlik.3 martta nerde kutlanıyor?)
Abi sen ona ne bakıyosun ya adamın her kurduğu cümleyi incele içinde mutlaka bişey bulursun :smiley: Bu arada bu sabah geciktin biraz :p

outlaw06' Alıntı:
Herkese en büyük günaydınlar, en hayırlı cumalar, en kazasız belasız offroadlar olsun.Ankaranın en güzel gurubunun en güzel abilerine ve kardeşlerine selam...
-Erkan abi yine harikasın.vallaha içim kıprışıyor fotoların sayesinde:smiley:
-Gökhanım dizel o araçlar kardeşim.yakıtları mükemmel.Benim C4 km de uzun yolda 215, ş.içi de 280 krş yazkıyordu bu yaz.Zamlarla 20 şer kuruş ekle güncelle:smiley:Patrolünde harikaymış.
abi foto lar güzel jeep ler güzel bu fotolara bakan gözler güzel..

outlaw06' Alıntı:
Dün zaman ayıramamış abi, yoğunmuş.Bugün gidecek/gidecez.ben onun sanayiden sorumlu devlet bakanıyım.Sanayiye giderken benide götürüyor, arabanın sağını solunu siliyorum salih e çay getiriyorum falan:smiley:

cumartesiye yapsanız da ben de gelsem keşke :smiley:

outlaw06' Alıntı:
Burak acil cevap plz;Amcan Murat Ünverin ZJ yi almaktan vazmı geçti?Evet se sebep ne acaba kardeşim?
Abim Burak arabanın yeni jantlarını taktırıyormuş biraz önce konustuk hiç aklıma gelip de sormadım bende yoksa şimdiye buraya çokdan damlardı :smiley:

jeep TÜRKİYE

882126 513391925385930 1217007057 o

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

SON KONULAR

Geri