anadolu yakasında defender toplantısı önerisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan merolzö Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,181

merolzö

Kamp II
merhaba arkadaşlar istanbul anadolu yakasında bir defender toplatısı yapma fikri mantıklımıdır sizce katılım nasıl olur kimler gelebilir nerede olabilir düşünceleriniz nedir paylaşırmısınız?

fikrin esin kaynağı şudur mantıklımıdır defender çok güzel bir araç ve bu aracın güzelliği yanında çok ciddi alt yapısı var bu detaylar bizi yeryer sıkıntıya sokuyor bir şekilde çözdüğümüz sıkıntıları var çözemediklerimiz var forum sayasinde biz çoğunu birbirimiz ile paylaşıyoruz fakat bazen anlatım sorunları bazede algı farklılıkları yuzunden olaya sağlayabileceğimiz katkıdan mahrum edebiliyor mahrumda kalabiliyoruz bunun için araçlarımızı bir araya getirip hem tecrubelerimizi paylaşıp hemde fikirlerimizi bir brimizle daha etkili paylaşma şansımız olur diye düşünüyorum neyi nerede hangi ustaya yaptırdık mekanik sorunlar vs...

Etiketler

Ynt: anadolu yakasında defender toplantısı önerisi

Konuyu açmanızdan bir gün sonra 26sında biz Land Rover Adventure Türkiye ekibi olarak anadolu yakası koşuyolu kirpi restorantta buluştuk ankara dan kütahyadan tüm ekip üyeleri katıldı..ekip başvurusu yaparsanız birdahaki buluşmalara katılabilirsiniz :smiley:

aslında daha öncesinde grubun sitesini incelemiştim o zaman anasayfa baya boğucuydu şimdi güzel olmuş,
katılım koşulları benim için uygun değil, stikır olayı filan ben araca landrover logosunu yapıştırırken bile bir iki gün düşündüm :D şimdi sponsor oldu diye bi çiköftecinin logosunu hemde gösterdiği yer :smiley: nasıl yapıştırayım, ben ona iki bidon benzin alayım obenim defender ımın resmini çiköftecisine assın :D işin şakası bir yana stikır olmaz bayrak filama filan olsa gezi esnasında olabilir ama stikır asla,
birde cafe yerine sanayi filan daha güzel olmazmı bulaşma yeri için hem araçlarları da inceleme şansı olur insaların benim bahsettiğim hafta sonu aktivitesi değilde daha çok araçlar üzerine bir aktivite
birde tanıtım filmi çok şık olmuş kim çektiyse tebrikler.

Sticker işi şimdilik bu şekilde ama gerekli sponsoru bulursak daha tasarımsal bişeyler düşünüyoruz tabi araç giydirme ile birlikte..sticker lar sponsorlar sonuçta yapıştırmamız şart oluyor kimse benzin ve yiyecek parası haricinde bir para ödemiyor çünkü geziye katılım için..o yüzden sponsor şart :smiley: tanıtım filmi için teşekkürler 45 dakikalık bi dvd mizde çıktı belgesel tadında..dediğiniz tarz bi buluşma site içinde yapılabilir bizim ekip birbirinin arabasını zaten bildiği tanıdıgı için araç üzerine değilde dostluk üzerine buluşma oluyor daha çok yemek yeniyor sohbet ediliyor zaten çocukları ile geliyor insanlar eş çocukla sanayi biraz zor :smiley: ama demek istediğinizi anladım eğer site üzerinden bi organizasyon yapılırsa katılım bol olur bence herkeste burada incelediği araçları canlı canlı inceleme fırsatı bulur keyifli olabilir :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR