AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aybars233 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 185
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,701

Akaryakit Zamlarini Protesto Icin Konvoy Yapilirsa Katilirmisiniz ?

• Evet

Kullanılan: 39 78.0%
  • Hayir

Kullanılan: 11 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY

aybars233' Alıntı:
Babam amerikada Chrysler bayisine gitmis yeni grand Cherokee yi test etmis daha sonrada fiyat almis (35.000 $) yani Turk lirasi karsiligi 63 bintl ;D ve asil bomba vergilerle birlikte turkiyedeki 2.El fiyati
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-koluman-ankara-2011-grand-cherokee-3-0crd-limited-73753938/detay yani size kisaca soyle diyim beyler turkiyede 0 aldiginiz bir adet grand Cherokee parasi ile amerikada 4 adet grand cherokee aliyorsunuz.(hadi kizlar okula) die bir kampanya vardiya simdi Ben onu degistiriyorum.hadi beyler huniler kafaya ;)
insaf desek insafsızlar insafa gelir mi?Gelmez...kimse "ya böyle iş olur mu?" der mi?Demez...Herkes yine halinden memnun yaşamaya devam eder mi?Eder...Benzin olmuş 4.7 lira kim ses çıkarıyor ?Hiçkimse...O Amerika var ya hani insanları sistemin çarklarında yoğrulmuş deriz, koyun gibidirler deriz ya işte o insanlar benzine gelen birkaç cent zammı çok görüp protestolara başlamışlar bile ki o amerikada benzin 1 dolar bile değil ve birde çalışanların kazandıkları var onu da aşağıya Türkiye ile karşılaştırmalı ekliyorum, buyrun gerisini hep beraber şapkamızı önümüze koyup bir düşünelim...
NOT:Öğretmen maaşı 1970 tl yazılmış bu rakam iki çocuklu eşi çalışmayan ve 3.dereceye yükselmiş öğretmen maaşıdır.meslekte iki yılı geçmiş çocuksuz bir öğretmenin aldığı Mart 2012 net maaşı 1630 tl dir.

Belge1

Etiketler

maresal' Alıntı:
insaf desek insafsızlar insafa gelir mi?Gelmez...kimse "ya böyle iş olur mu?" der mi?Demez...Herkes yine halinden memnun yaşamaya devam eder mi?Eder...Benzin olmuş 4.7 lira kim ses çıkarıyor ?Hiçkimse...O Amerika var ya hani insanları sistemin çarklarında yoğrulmuş deriz, koyun gibidirler deriz ya işte o insanlar benzine gelen birkaç cent zammı çok görüp protestolara başlamışlar bile ki o amerikada benzin 1 dolar bile değil ve birde çalışanların kazandıkları var onu da aşağıya Türkiye ile karşılaştırmalı ekliyorum, buyrun gerisini hep beraber şapkamızı önümüze koyup bir düşünelim...
NOT:Öğretmen maaşı 1970 tl yazılmış bu rakam iki çocuklu eşi çalışmayan ve 3.dereceye yükselmiş öğretmen maaşıdır.meslekte iki yılı geçmiş çocuksuz bir öğretmenin aldığı Mart 2012 net maaşı 1630 tl dir.
Halimize bak ya

Merhabalar,
Çok kişi gibi bende ömrümün en güzel yıllarını devletime hizmetle geçirdim.Ne yazıkki benim devletimi yöneten hiçbir kimse kendilerinden başka hiç kimseyi düşünmediler.
Onlar AB ye uyacagız diye kendi maaşlarını AB ülkelerinin seviyesine çıkardılar tüm harcama kalemlerinin fiyatlarınıda AB ülkelerinin çok üzerine çıkardılar.
Çalışanların ücretleri ise hala 80 öncesinde kaldı.
Başka şeylerde yazmak varda sonunda sakat yerlere gönderilmekte var, belki moderatörlerde silerler kim bilir.Neyse alıştırdılar bizleri.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Çok kişi gibi bende ömrümün en güzel yıllarını devletime hizmetle geçirdim.Ne yazıkki benim devletimi yöneten hiçbir kimse kendilerinden başka hiç kimseyi düşünmediler.
Onlar AB ye uyacagız diye kendi maaşlarını AB ülkelerinin seviyesine çıkardılar tüm harcama kalemlerinin fiyatlarınıda AB ülkelerinin çok üzerine çıkardılar.
Çalışanların ücretleri ise hala 80 öncesinde kaldı.
Başka şeylerde yazmak varda sonunda sakat yerlere gönderilmekte var, belki moderatörlerde silerler kim bilir.Neyse alıştırdılar bizleri.
Ever internet ortamindan birtakim seyleri yazmak tehlikeli olabiliyor ozellikle hukumeti elestirirken dikkat edin ertesi gun kapiya polis gelir.not.yigenden biliyorum

maresal' Alıntı:
ne olduğunu sorabilir miyim?
Benim yigen 18yasinda lise sona gidiyor atesli donemleri tabi. hukumeti elestirmis bir siteden daha sonrada kufur etmis kendilerine.polisler gelmis kapiya goz altina almislar.internet suclarini takip eden bir polis birimi varmis. sonrasinda Ankaraya sevk ettiler 10 gun bu sebeple icerde kaldi cocuk daha sonra serbest biraktillar.

aybars233' Alıntı:
Benim yigen 18yasinda lise sona gidiyor atesli donemleri tabi. hukumeti elestirmis bir siteden daha sonrada kufur etmis kendilerine.polisler gelmis kapiya goz altina almislar.internet suclarini takip eden bir polis birimi varmis. sonrasinda Ankaraya sevk ettiler 10 gun bu sebeple icerde kaldi cocuk daha sonra serbest biraktillar.

yazıklar olsun böyle sisteme insanları sındırmayı başarmışlar aynısını orduya da yapmadılar mı zaten,,,
demek şimdi sıra halkta
şimdi bende küfür edicem ama gezenbilir bunun yeri değil, birde olayın siyasileşmemesi taraftarı olanlar var Bu durumlar bal gibi siyasi sonuçlardır, gözümüzün ve zihnimizin açık olması dileğiyle,,,,

Nihayet yurdum insanı yine Türk halkının genel yapısına uyum sağlayarak olayı duygusallaştırır ve bambaşka mecralarda gezinmeye başlar.Olay birilerinin başından geçen olaylarla kıyaslanır, sağcılık, solculuk, devrimcilik, ülkücülük kavramlarında derinleştirilir ve her zamanki gibi vatan kurtarılmış, kahramanlar seçilmiş olur.YAHU ARKADAŞLAR AKARYAKIT ZAMMI PROTESTOSUDUR OLAY.VE OLAY DA ZATEN ÇOKTAN KENDİ İÇİMİZDE TÜKENMİŞTİR.Bazıları derken ''beni kastederek'' olayı siyasileştirmeyelim diyenler olayı zaten ekseninden çıkarmıyormu?Ben siyasetten nefret ediyorum ve siyasiliğin her yönünü kınıyorum.ben 'halkım' ve siyaset üstüyüm ben buna inanıyorum.Kimseye küfürde etmiyorum.Haklı ve saygılı bir eylem yapmak istiyorum.Sabah sağın elindeki silah akşam solun eline verildi oyunlarında figüran olmak ta uzaktan izlemekte istemiyorum.Pihuuu konu nerelere geldi:smiley:Varsa konvoy oluşturacak isim yazsın, yoksa başka bir konuyu başka yerde açsın lütfen.

maresal' Alıntı:

iyide kıyaslamayı yanlıs yapmıssın amerikada 1 dilim karbuz 100 dolar en kötü ev kirası 1500 dolar araba akaryakıt ucuz ama orda soludugun havanın vergisini dahi ödüyorsunuz gida cok pahalı kıyaslaman yanliş ucuz bir ülkede yaşıyoruz ...

Onun için mi sıradan bir Amerikan vatandaşı istediği ülkeye tatile gidebiliyor, ben bağlı olduğum vilayete gitmeye korkuyorum bütçe açık vermesin diye

Merhabalar,
Arkadaşlar desenizya biz halimize şükredelim, iyiki ABD ye gidecek paramız yok gidince canımız karpuz çekerse arkadaşımızın dediği paralara neyi yiyebilecek olduğumuzu herkes anlamıştır.
Allah bizi yönetenleri iktidar ve muhalefetiyle birlikte dünya durdukça başımızdan eksik etmesin Amin diyelim, iyiki paramız yok çok şanslıyız.

mardin47' Alıntı:
iyide kıyaslamayı yanlıs yapmıssın amerikada 1 dilim karbuz 100 dolar en kötü ev kirası 1500 dolar araba akaryakıt ucuz ama orda soludugun havanın vergisini dahi ödüyorsunuz gida cok pahalı kıyaslaman yanliş ucuz bir ülkede yaşıyoruz ...
En kotu ev kirasi 1500 dolarmi allah allah amerikaya nezaman gittiniz acaba? Ben bir dilim karpuzunda 100 dolar oldugunu gormedim amerikada.sizi kaziklamis olmasinlar :-\

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR