5.2 ZJ de Yakıtta tepe gösterge uyumsuzluğu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 27istanbul27 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,414

27istanbul27

Kamp II
Yer
istanbul
Arkadaşlar epey zamandan beri normal yakıtım 100 km de 22 lt lpg olmasına rağmen tepe göstergede 33 ve 45 e kadar çıkarken bu olay beni psikolojik olarak rahatsız ediyordu,kaç kere bir iki servise gitmeme rağmen düzeltilmedi, nihayet bir arkadaşımızın tavsiyesiyle bugün ,bostancı sanayide ( teknik jeep servisi)ne gittim jeep üzerine kaporta boya elektrik ve mekanik olmak üzere büyük bir servis ,sağolsunlar mehmet ve ramazan usta, genç dinamik çocuklar aracımla bir güzel ilgilendiler çay kahve derken ön tk yağlaması ve bir kaç şikayetimden sonra arızalar giderildi ,elektrik işlerimm ve tüm hafif bakımlar yapıldı .beyin ayarları benzin yakıt değerleri normale döndü .ve tahmin etmediğim kadar cüzi bir işçilik aldılar ,ben çok memnun kaldım , sağolsunlar teşekkür ederim ,arkadaşlara kesinlikle öneririm.

Etiketler
Ynt: 5.2 ZJ de Yakıtta tepe gösterge uyumsuzluğu

27istanbul27' Alıntı:
Arkadaşlar epey zamandan beri normal yakıtım 100 km de 22 lt lpg olmasına rağmen tepe göstergede 33 ve 45 e kadar çıkarken bu olay beni psikolojik olarak rahatsız ediyordu,kaç kere bir iki servise gitmeme rağmen düzeltilmedi, nihayet bir arkadaşımızın tavsiyesiyle bugün ,bostancı sanayide ( teknik jeep servisi)ne gittim jeep üzerine kaporta boya elektrik ve mekanik olmak üzere büyük bir servis ,sağolsunlar mehmet ve ramazan usta, genç dinamik çocuklar aracımla bir güzel ilgilendiler çay kahve derken ön tk yağlaması ve bir kaç şikayetimden sonra arızalar giderildi ,elektrik işlerimm ve tüm hafif bakımlar yapıldı .beyin ayarları benzin yakıt değerleri normale döndü .ve tahmin etmediğim kadar cüzi bir işçilik aldılar ,ben çok memnun kaldım , sağolsunlar teşekkür ederim ,arkadaşlara kesinlikle öneririm.

geçmiş olsun...
bu tarz paylaşımları destekliyorum...işini iyi yapan insanları da kötü yapan insanları da afişe etmek lazım...maksat herkez kazansın...işini iyi yapan da sorunu olan da...

27istanbul27' Alıntı:
Paylaşımınız için çok teşekkürler. Özel mesaj olarak bu arkadaşların telefon, mail adresi..vs bilgilerini gönderebilir misiniz? Çok teşekkürler...

Evet bencede bu tip paylaşımlar çok önemli ve aslında tüm servisler de verdikleri hizmetin burada paylaşıldığının farkındalar.. Açıkçası bu camia küçük bir camia, servis sayıları belli, kullanıcı sayısı da ortada (gerçek kullanıcılardan söz ediyorum tabii).. Ben de ilk günden bu yana Bostancı Sanayide Performance Servis'e gidiyorum ve ben de şu ana dek son derece memnunum..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR