455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AOCENKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,519
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 218,429
Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

Bu aralar ufak tefek ayrıntılarla uraşıyoruz.... motor içinde krom kullandığımız için akü tablosunuda krom olarak tercih ettik........ Araç içinde ve dışında krom sıfır motor da fuul krom... ;D ;D

IMG 0409

Etiketler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-elektrikli-ekzos-sesi-kesici-qtp-electric-exhaust-cutout-valv-35488265/detay

bakın bakalım ne buldum sizin canavara.:smiley::smiley::smiley::smiley::smiley:

yavuz-çelikel' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-elektrikli-ekzos-sesi-kesici-qtp-electric-exhaust-cutout-valv-35488265/detay

bakın bakalım ne buldum sizin canavara.:smiley::smiley::smiley::smiley::smiley:

Çok teşekkür ederim ... ;D ;D ;D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-alev-kiti-artik-egzosunuza-kimse-yaklasamayacak-35618472/detay

buda benden olsun

Pejaro3500' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-alev-kiti-artik-egzosunuza-kimse-yaklasamayacak-35618472/detay

buda benden olsun

Evet bunu görmüştüm bayada hoş bişey ........neden olmasın.....

feyzullah efe' Alıntı:
offf offf çok harika gidiyor resimleri bekliyorum

Bu aralar pek foto yok önümüzdeki günlerde çalışmalara hız vericez........

Merhaba Onur,

Rolcage, motor ustu kopru ( block cage ) ve altta karter ile on sistem koruma projeleri yokmu merakla takipteyim kolay gelsin.

Saygilarimla,
Ali Gulcer.

asilhector' Alıntı:
Merhaba Onur,

Rolcage, motor ustu kopru ( block cage ) ve altta karter ile on sistem koruma projeleri yokmu merakla takipteyim kolay gelsin.

Saygilarimla,
Ali Gulcer.
Merhabalar......

Araç ile ilgili birçok proje var ama öncesinde dış görsel ve hepizin merakla beklediği motor sesini duymak istiyoruz bazı fikirleri araç hareketlendikten sonrada tamamlarız diye düşünüyoruz..

Alev işi çok güzel ama sikintili ateşlemeyi kesiyor. 3-4 sene once bütün gti ve vtec lerde vardi.

RedlinE' Alıntı:
Alev işi çok güzel ama sikintili ateşlemeyi kesiyor. 3-4 sene once bütün gti ve vtec lerde vardi.

Alev malev yakmayalım milleti v8 zaten alevi çıkartır diye düşünüyorum.....

AOCENKER' Alıntı:
Alev malev yakmayalım milleti v8 zaten alevi çıkartır diye düşünüyorum.....
Haklısınız hele katalizörü sökerseniz(şayet ses dolayısıyla trafik polisinden ceza yiyebilirsiniz)ortalığı aydınlatacak kadar alev görürsünüz. (:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR