455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AOCENKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,519
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 224,412

Etiketler
Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

AOCENKER' Alıntı:
;D ;D ;D Abi sana her zaman çay var beklerim çook ta memlun olurum....araba da yatmak ne demek misafirim olursun......

sorun yatacak yerde değil arabadan uzaklaşmak zor gelirse diye dedim

ağzınla bin yaşa ,gönül verenleri bir arada görmek ne güzel

Aynen Katılıyorum Ünal Abi.
Bu aracın yapımına her baktığımda sanki kendi arazi taşıtımı yapıyormuş gibi heyecanlanıyorum.
CJ gerçektende arazi taşıtları içerisinde çok özel bir model.
Türkiye'de bu tarz projelerin geliştirilebilmesi ise ayrı bir güzel.
Bu AŞK paylaşılmaya değer

Ünal çok güzel bir konuya deyinmişsin ... Araç mükemmel , yapılan iş mükemmel ama hepsi biryana yaşanılan anlar kurulan yeni dostluklar süper Unutmaya yüztutan değerleri tekrar yaşattı bize ... Saygılar

erçektende kendi aracım gibi heyecenla bu gün neler yapıldı acaba diye bekliyorum Emeğinize, yüreğinize sağlık...
G

abi bu kadar yaptın hiç makasları söküp helezon takmayı düşündünmü acaba artısı nedir eksisi ne aracı daha bi güzel göstermezmi tam bilmiyorum sadece fikir

yusuf emre ese' Alıntı:
abi bu kadar yaptın hiç makasları söküp helezon takmayı düşündünmü acaba artısı nedir eksisi ne aracı daha bi güzel göstermezmi tam bilmiyorum sadece fikir

Artısı eksisi nedir hiç bilmiyorum yurt dışında orjınal kitler var incelemek gerekir ihtiyaç duyulacağını hiç sanmıyorum ;D

ccanlioglu' Alıntı:
erçektende kendi aracım gibi heyecenla bu gün neler yapıldı acaba diye bekliyorum Emeğinize, yüreğinize sağlık...
G

Çok teşekkür ederim ilginize farkındayım bir gelişme olmayan günlerde bekleyenler olduğunu bildiğim için bilgisayarı açmadan önce kara kara düşünüyorum... Mesala bugün görsel açıdan bir değişiklik yok sadece özel olarak yapılacak olan radratör üzerine konuştuk..... ufak tefek birkaç tane daha siyah aksesuar takıldı

Usta Usta ..... Ünal Usta....Ama Gönül Ustası.. Nede güzel yazmış kardeşim.....

Çok güzel fotolar ellerinize sağlık

Ünal cok şık çıkmışsınız , gercek kahraman arka planda kalmiş sohbet ekibi önde

ahmetozduman' Alıntı:
Ünal cok şık çıkmışsınız , gercek kahraman arka planda kalmiş sohbet ekibi önde

Evet ama asıl kahramanlar medyada pek görünmezler saklı ve sessiz kalmayı severler.