455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AOCENKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,519
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 224,401
Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

cumartesi aracı ve ustaları görüp tanışma fırsatım oldu, ünal usta ve apo dayı çok iyi insanlar,çaylarını içtim muhabbet ettik, manyak ötesi bir araç topluyorlar ,aracın rengi buradaki resimlerden belli olmuyor çok çılgın pamuk helvası gibi bir şey , tekrar herkeze selam olsun.

Etiketler

bayayhan' Alıntı:
cumartesi aracı ve ustaları görüp tanışma fırsatım oldu, ünal usta ve apo dayı çok iyi insanlar,çaylarını içtim muhabbet ettik, manyak ötesi bir araç topluyorlar ,aracın rengi buradaki resimlerden belli olmuyor çok çılgın pamuk helvası gibi bir şey , tekrar herkeze selam olsun.

Herkez adına teşekkürler.......

Resimler birazdan Tam istediğim gibi oldu SÜPER bişeyyy çılgın oldu emeği geçen erkese ÇOK TEŞEKKÜRLER..........

Son resimler......

IMG 0379

IMG 0380

IMG 0381

IMG 0382

bayayhan' Alıntı:

adapazarından hendek bölgesindende bir arkadaş geldi ayhan senden hemen sonra ve birkaç arkadaş daha az daha kalsaydın z aten gezenbilirdeki arkadaşların toplantısı gibi olurdu hep dediğimiz gibi tüm arkadaşlarımıza ikram edecek cayımız var :smiley:)

bayayhan' Alıntı:
eyvallah ünal usta herkeze selam.

aman ayhan usta deme ogünde söyledim parcadan anlarım arabalardan anlarım ama iş ustalığa geldimi ustalığı kabul etmiyorum cünki bana göre ustalık zor zenaat senelerini bu işe vermiş 40 senelik ustalara bu saygısızlık olur :smiley:))) bakıyorum şimdi 18 yaşında cıraklıktan başlıyorlar 20 askere gidiyorlar 22 yaşında askerden geliyorlar hemen bir dükkan açıp usta oluyorlar :smiley:))) ondan sonra araçlar yürümüyo yada ikidebir arıza cııkarıyor neyse tekrar görüşmek üzere

sanayiye gelipte apo dayının çayını içmeyen yok gibi. onun çayı bitmez zaten. yemeği yediğimiz yerden çıkıp keyif çayını keyifli sohbetle içiyoruz .

ahmetozduman' Alıntı:
çamurluk içlerine siyah boya fena olmazdı

Özellikle kupa rengine boyadıkki siyah lastikleri dışa atsın diye siyah olsaydı lastikler orada kaybolurdu bence ...... ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR