3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 785
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 108,670
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Hadi hayırlısı..

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Çocuklu aileler için bu kampı tavsiye eder misiniz? Bizim ufaklıklara böyle bir kamp varsam 100% eminim bizi de götür derler. Ama ben ve eşim kampa çocuklar olmasa da katılmak istiyoruz. 4 çeker aracım yok, ama binek aracım var. Bir de gruptan kimseyi tanımıyorum. O gün entegre olmamız kolay olur mu?
Teşekkürler,
Taner

taneryuksel' Alıntı:
Çocuklu aileler için bu kampı tavsiye eder misiniz? Bizim ufaklıklara böyle bir kamp varsam 100% eminim bizi de götür derler. Ama ben ve eşim kampa çocuklar olmasa da katılmak istiyoruz. 4 çeker aracım yok, ama binek aracım var. Bir de gruptan kimseyi tanımıyorum. O gün entegre olmamız kolay olur mu?
Teşekkürler,
Taner

taner bey ben geçen yıl 18 aylık yeğenimi getirdim bu kampa ve çadırda kaldı 2 gece hala sayıklıyo orman diye :D bence çocuklar için gayet zevkli bi kamp. 4 çeker olmasına gerek yok biz bu bölgeye kışın çatırım ayazda bile bineklerle gittiğimiz oldu. yani bölgeye binekler girebiliyo -eğer bizim gittğimiz yerlere gidiliyor ise-

oy oy oy şimdiden bu formu okuması bile heyecan veriyor imkanları inanın 4X4 ü geçtim 8X8 zorluyorum ama ıııh olmuyor :'( seneye inşallah size şimdiden bol çamurlu bol eğlenceli kazasız belazıs bir etkinlik diliyorum.
selamlar tarık

Arkadaşlar orada yeme-içme faaliyetlerini herkes kendisimi organişze ediyor yoksa geçici çadırlar büfeler vs. olacakmı? açıkçası nasıl bir hazırlık yapılması gerektiğini öğrenemedim.anladığım kadarıyla herkes münferit olarak kendi hazırlığını yapıyor. Şayet gıda maddeleri almaz isek orada yemek alabileceğimiz bir alan olmayacakmı? Tecrübeli akadaşlar lütfen detaylı bilgilendirmeler yapsın. Görüldüğü üzere ben dahil birçok arkadaşımız ilk defa katılacak. Ayrıca İstanbuldan katılacak arkadaşlara özellikle cmt.sabah ya da cuma akşam-gece gidecek arkadaşlar var ise organize olup birlikte hareket etmeyi öneriyorum. Fikirlerinizi paylaşınız

Merhaba arkadaşlar, Ankara ekibinden festivale kimler katılıyor?
Cuma'dan mı yoksa Cumartesi'den mi yola çıkmayı planlıyor bizim
ekip? Cuma günü izin kopartabilirsem bizim firmadan, Cuma günü
sabahtan, yok izin çıkmazsa da, Cuma akşamı mesai bitimi gibi yola
çıkmayı planlıyorum CJ-5'im ile... şimdilik Murat ve ben (ki Murat'ın
tek ders sınavı o tarihe denk gelmezse...) iki kişi yollara düşeceğiz.
eminim bu sene de, geçen seneki kadar keyifli bir hafta sonu ve de
festial bizi bekliyor. henüz konaklama imkanları ilan olunmamış olsa bile,
ilk tercih bungalovlar, ikinci alternatif ise, Jeep'imizin yanına kurmayı planladığımız
iki oda bir salon çadırımız ile orada olacağız. şimdiden heyecanı sarmaya başladı bile...
eski dostları görecek ve iki gün geçirecek olmanın keyfi bir başka olacak... görüşmek üzere.

delidolu40' Alıntı:
Arkadaşlar orada yeme-içme faaliyetlerini herkes kendisimi organişze ediyor yoksa geçici çadırlar büfeler vs. olacakmı? açıkçası nasıl bir hazırlık yapılması gerektiğini öğrenemedim.anladığım kadarıyla herkes münferit olarak kendi hazırlığını yapıyor. Şayet gıda maddeleri almaz isek orada yemek alabileceğimiz bir alan olmayacakmı? Tecrübeli akadaşlar lütfen detaylı bilgilendirmeler yapsın. Görüldüğü üzere ben dahil birçok arkadaşımız ilk defa katılacak. Ayrıca İstanbuldan katılacak arkadaşlara özellikle cmt.sabah ya da cuma akşam-gece gidecek arkadaşlar var ise organize olup birlikte hareket etmeyi öneriyorum. Fikirlerinizi paylaşınız
Genelde herkes kendi ihtiyacını festivalin olduğu bölge esnafından karşılıyor.Festival alanında şimdiye kadar büfe tarzı satış yapan bir yer olmadı ancak bölge yönetimleri yada sponsorlar bizi misafir kabul ederek çorba ve döner tezgahı kurup ikramlarda bulunmuşlardı.Bu festivalde konaklama tesislerde olacağı için tahminim lokanta tarzı bir yer olabilir...
Geçen seneki Topuk yaylasındaki festivalde en yakın yerleşim alanı 3-4 km mesafedeydi ve devamlı olarak gidien birileri oldu , bu da pek farklı olmaz... :smiley:
Uzun mesafeli yolculuklarda genelde trafikte sıkıntı yaşamamak için büyük konvoy oluşturmuyoruz ancak kendi aramızda görüşüp küçük üç beş araçlık konvoylar olabiliyor. :smiley:

erennnnnn ben cuma rapor almayı düşünüyorum. yani cuma sabahın köründe ordayım biraz zorlarsam perşembe akşamı orda olacağım ;D ;D

Geçen festivale ait link :smiley: İlk kez katılacaklara ve kararsızlara gaz olsun.... :D
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=34699

Sanırım bu program ile ilgili bize yazı gelir. İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü olarak biz de orada oluruz.

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Bir aksilik olmazsa ailece katılmak niyetindeyiz.Bizim araba sürekli dolu gezer de sanırım biraz küçük gelmeye başladı.Acaba araç büyüyünce ekipman artıyor ondanmı?Aslında fazlada birşeyimiz yok.Bozcaada dönüşü Gelibolu yakınlarında domates satın almak için durduğumuzda semaverimizi gören ve çok beğenen bir tarım emekcisi amcaya hediye etmiştik.
Düşüncemiz önce festival ardından Trabzon ve orda yaylalar, dağlar, binbir renkli çicekler, böcekler bizleri bekliyor.Ordaki yayla şenlikleri o günlerde başlayacak yavaş yavaş.
Kalın sağlıcakla.

Niyazi Bey,
Gelirken fidelerimi de getirin :smiley:

benim için ilk olacak kaçırmamak lazım... ;)

her keze meraba bu yıl bende ilk defa bu tip bi etkinliğe katılacağım sabırsızlıkla bekliyorum---

Seval hanım fide işi tamam da dikim zamanı sonbahardan sonra olur aksi halde kurur.Belki sadece fındık değil yanında başka ek olabilir.Herkes bilmez bizim bölgede çok özel bir üzüm cinsi vardır çok bilinen kokulu üzüm değil incecik olur kasım gibi yenilir hani yaban mersini iriliğinde olur bu üzüm her yerde yoktur size ondan da vereceğim fakat dikim zamanı gelsin.Bakın bizim fındıklar dünyanın en iyi fındıklarıdır gerçi para ettiği yokya.
Kalın sağlıcakla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,266
Kaydolan Son Üyemiz
tomas1984.cat@gmail.

SON KONULAR

Geri