2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Goldwingerr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 778
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 152,529

Etiketler

Son fotoğrafdaki evi bende çok beğendim,ne kadar güzel yerler ancak üç beş günden sonra bizim gibi büyük şehirlerde yaşayan insanlar buralarda sıkılır diye düşünüyorum.

Efsane'yi park ettiğim yere geldim harita dan olan baraj gölü gibi olan yer güzel olabilir düşüncesiyle oraya gideyim dedi.İlk efsaneyi park ederken Hollanda plakalı bir binek araç yanlış park etmiş karavanların geçişini zorlaştırmıştı.Karavancılar üşenmemiş sileceklerine bir sürü yazı yazıp koymuşlar.Kimi esprili kimi biraz kaba.Buralarda park ederken diğer kişilerin zor durumda kalmamasına çok dikkat etmek gerekiyor

Park yeri Yani stellplatz veya reisemobilhafen olarak adlandırılan yer 10 Euro civarı.5 Euro elektrik 2 Euro su 7 dk akıyor.wc boşaltacak yer var.4 elektriklik priz var parayı atıyorsunuz yanınızda mutlaka bozuk para olmalı.sonra fişi taktığınız numarayı seçiyorsunuz hop elektrünk geliyor Atalarımız ne demiş bozuk euron varsa Range Rover,yoksa game over ) Allahtan bozuk para vardı Efsanede.Mavi yuvarlak Monschau