2009 Toyota Hilux Yükseltme Kiti ve Snorkel Montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 303
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,892
Ynt: 2009 Toyota Hilux Yükseltme Kiti ve Snorkel Montajı

arbler havala kilit oldugu için istediginiz zaman devreye alıyorsunuz, asfalt kullanımına olumsuz bir etkisi yok yani..
eksileri ise ava hortumları ve fiyatı..

burak abi benim kit bu ay sonu gelecekti sozde, 1 ay uzattı taroto..

Etiketler

yeni hali çok şık olmuş gerçekten maşallah :smiley:

omergin' Alıntı:
arbler havala kilit oldugu için istediginiz zaman devreye alıyorsunuz, asfalt kullanımına olumsuz bir etkisi yok yani..
eksileri ise ava hortumları ve fiyatı..

burak abi benim kit bu ay sonu gelecekti sozde, 1 ay uzattı taroto..

bu bekleme süresi çok sancılı geçiyor ömer çoook iyi bilirim , senin kitle beraber benim ön kilit te geliyor :smiley: aynı sıkıntıyı bende çekiyorum.

masallah burak bey aracınız cok super olmus gule gule camurlayın ayrıca kılıt ne kadara getırtıyorsunuz?

up8453' Alıntı:
masallah burak bey aracınız cok super olmus gule gule camurlayın ayrıca kılıt ne kadara getırtıyorsunuz?

teşekkür ederim , ön kilit ve komprosör 1850 aud ye geliyor .

eko' Alıntı:
teşekkür ederim , ön kilit ve komprosör 1850 aud ye geliyor .
:eek: :eek: bayagı masraflıymıs valla burak bey neyse hayırlısı olsun gule gule kullanın faydası coktur camurda takılırken fotolarını beklıyoruz

up8453' Alıntı:
:eek: :eek: bayagı masraflıymıs valla burak bey neyse hayırlısı olsun gule gule kullanın faydası coktur camurda takılırken fotolarını beklıyoruz

bende geçen hafta sonuna kadar çok para, deymez , benim lsd m var diyip duruyordum , hafta sonu isoff ofroad yarışlarında görevli olup yarış araçlarının etabına girmek zorunda olduğum zaman orda şöyle bir şeyle karşılaştım ,

dik bir ranpa , kanallı ve sola doğru 35 derecelik bir açıyla dönüş var hem kanala düşmemeye hem virajı dönmeye çalışıyorsunuz ama ne yapsanız nafile çamur sizi kanala atıyor ( hele hilux bu konuda arkası uzun olduğundan dez avantaj arkası hemen kayıyor ) kanala girdiniz çıkmaya çalışıyorsunuz ileri geri sağ sol derken çıkamıyıcağınızı anlıyor ve vinçlemeye karar veriyorsunuz , o çamurda vinçi zorla çekip bir ağaça bağlıyor ve ufak ufak ilerliyorsunuz sonra tekrar bi ilerdeki ağaca bağlıyor kurtuluyorsunuz , tabi bu işlem 1-2 saat sürüyor .

tepeye çıktığınızda arabayı park edip aşşağıdan gelen araçlara yardımcı olıyim diye aşşağı doğru yürüyorsunuz derken bir bakıyorsunuz o ne arkanızda kilitlerini açmış kırda gezinti yapargibi gelen bir araç :(

o an karar veriyorsunuz 1850 aud çok para değil :smiley:

eko' Alıntı:
bende geçen hafta sonuna kadar çok para, deymez , benim lsd m var diyip duruyordum , hafta sonu isoff ofroad yarışlarında görevli olup yarış araçlarının etabına girmek zorunda olduğum zaman orda şöyle bir şeyle karşılaştım ,

dik bir ranpa , kanallı ve sola doğru 35 derecelik bir açıyla dönüş var hem kanala düşmemeye hem virajı dönmeye çalışıyorsunuz ama ne yapsanız nafile çamur sizi kanala atıyor ( hele hilux bu konuda arkası uzun olduğundan dez avantaj arkası hemen kayıyor ) kanala girdiniz çıkmaya çalışıyorsunuz ileri geri sağ sol derken çıkamıyıcağınızı anlıyor ve vinçlemeye karar veriyorsunuz , o çamurda vinçi zorla çekip bir ağaça bağlıyor ve ufak ufak ilerliyorsunuz sonra tekrar bi ilerdeki ağaca bağlıyor kurtuluyorsunuz , tabi bu işlem 1-2 saat sürüyor .

tepeye çıktığınızda arabayı park edip aşşağıdan gelen araçlara yardımcı olıyim diye aşşağı doğru yürüyorsunuz derken bir bakıyorsunuz o ne arkanızda kilitlerini açmış kırda gezinti yapargibi gelen bir araç :(

o an karar veriyorsunuz 1850 aud çok para değil :smiley:

Böyle bir durumda, kilit kiritik rol oynuyor demekki.
Peki LSD hiç mi işe yaramıyor ? Sadece asfalttaki su birikintisi için mi yahu bu teknoloji ??

fastjunkie' Alıntı:
Böyle bir durumda, kilit kiritik rol oynuyor demekki.
Peki LSD hiç mi işe yaramıyor ? Sadece asfalttaki su birikintisi için mi yahu bu teknoloji ??

öne kilit i taktıktan sonra karar vericem arkaya lsd yeterlimi yoksa kilitmi lazım diye ama şöyle bir şey var ön lastikler çamura battıktan sonra arkalar önu itemiyor.

eko' Alıntı:
öne kilit i taktıktan sonra karar vericem arkaya lsd yeterlimi yoksa kilitmi lazım diye ama şöyle bir şey var ön lastikler çamura battıktan sonra arkalar önu itemiyor.

Onun da çözümü ağırlık heralde. ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.