2.6 Motor Km de O,25 Kr

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafa coskun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,166

mustafa coskun

Ana Kamp
Merhabalar.malum siteden begendigim 1988 pajero 2.6 icin sahibi km de tüpte 0,25 der, sizce ne kadar mantikli bana pek gercekci gelmedi de sizlerinde göruslerini alayim dedim acaba sadece yalanin kibarcasi, pazarlama strajesi mi ??? ;D ;D

Etiketler
Ynt: 2.6 Motor Km de O,25 Kr

motoru ve yürüyeni sağlamsa ayrıca standart lastikle doğrudur derim. şehiriçi değişir...

fix' Alıntı:
motoru ve yürüyeni sağlamsa ayrıca standart lastikle doğrudur derim. şehiriçi değişir...

Soyledigi rakam sehirici zaten müfit bey; benim aracim 1.6 vosvos sehir icinde 0,23 - 0,25 arasi yaktigi düsünülürse cok iyi.eger mitsubishi sehir icinde 0,30 - 0,35 yakarsa onada raziyim gerci,ama bu rakamlarda yakiyorsa 2.6 inanin cok sasiririm.Tabiri caizse afedersiniz essek kadar motor...

ya hocam abartmayın diye diyorum :smiley: 4.0 jeep zj var kantarda 2490 kg geliyor şu anda ... lastik ebadı büyük , sıralı lpgde
0.28-0.29 kr yakıyor şehir içi :smiley: sürekli 4 çeker ve otomatik vites ...

mirkan' Alıntı:
ya hocam abartmayın diye diyorum :smiley: 4.0 jeep zj var kantarda 2490 kg geliyor şu anda ... lastik ebadı büyük , sıralı lpgde
0.28-0.29 kr yakıyor şehir içi :smiley: sürekli 4 çeker ve otomatik vites ...

simdi rahatladim iste,demekki benim cevremdeki tüplu araclar sorunlu.hepsi cok yakiyor namussuzlarin.tüpten sogumustum valla.benzinlilere hic yanamiyorum bile ;D

mustafa coskun' Alıntı:
simdi rahatladim iste,demekki benim cevremdeki tüplu araclar sorunlu.hepsi cok yakiyor namussuzlarin.tüpten sogumustum valla.benzinlilere hic yanamiyorum bile ;D

valla hocam 6 silindirden aşşağıya , 8den yukarıya binmem ;D ikisinin arasında gidip gelirim hep ... düzgün araç yakmaz bunu bilir bunu söylerim ... v10 bmw m5 ile 220 km yol yaptım misafir olarak , hızımız 140-220 arasındaydı hep 80 tl benzin yaktı ...

resimdeki minibüsde benim aracım lpgde yakıtı 430-470 arası ... 3100kg v8 5700cc otomatik vites o da ...

mirkan' Alıntı:
valla hocam 6 silindirden aşşağıya , 8den yukarıya binmem ;D ikisinin arasında gidip gelirim hep ... düzgün araç yakmaz bunu bilir bunu söylerim ... v10 bmw m5 ile 220 km yol yaptım misafir olarak , hızımız 140-220 arasındaydı hep 80 tl benzin yaktı ...

resimdeki minibüsde benim aracım lpgde yakıtı 430-470 arası ... 3100kg v8 5700cc otomatik vites o da ...

masallah derim sizin araca baskada bisey demem güle güle binin araciniza.

teşekkür ederim ... aracı servise gösterip ekspertiz raporu alın ... tamamsa korkmadan alın ;)

merhaba arkadaşlar bende 2,6 1993 benzinli 3 kapı var. Şu an için şehir için kullanımda 0,32 tl yakıyor. tabi hubları klitleyim klimada vs açık olunca bu km de şehir içi 0,37 tl ye kadar çıkıyor

Bende jımny var 13 lt yakıyor ş.içinde full trafikte gidiyorum dur kalkta yakıyo mustafam ,lastikler falan biraz büyük ama normali bu zaten 10 lt yakıt göstermiş adamlar suzinin sitesinde neredeyse ,e lpg %20-30 da fazla tüketiyo 12-13 gidiyo yani 13*2...26 lt oda yapar 260 kuruş,
Pajeronun son modeli 3200 motor dızel (turbolu)ş.içi 11,3 lt mazot yakıyo 1986 model eğer 25 kuruş yakıyosa lpg de bende 2004 jımny satar onu alırım ,

Katılıyorum küçük motor çok yakar (yakıyo zaten)ama 2,6 motor bilmem kaç yaşında arabada 100 km de 12,5 lt den çok yakar lpg yi ki hani şirkette falan da bi dünya aracımız 1,5 dısel araçlar 180-200 krş arası yakıyo yani eski taknoljı karbiratörlü falan bu makine ,kısacası bence kimse yoğurdum ekşi demez satıcıda öyle yapıyor,Saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR