1988 Defender 110 (Kocaeli / Kartepe)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan efe_41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,745

efe_41

Kamp II
Yer
kocaeli /maşukiye
1988 model. Ankara makina kimyadan çıkarılmış.. Aracı ben hazır toplanmış halde aldım. Toplanması ne kadar zor ve maliyetli biliyorum çünkü.. Üzerinde Nissan Terrono II dizel 4 silindir motor var.. Çok memnunum.. Yavaş yavaşta modifiye ediyorum aracı..
DEfender8

Defender12

Defender13

Defender2

Defender3

Defender4

Defender5

Defender6

Defender7

Defender9

Grnt007

Grnt009

Grnt038

S301000s9

S3010016

S30100391

S30100521

S30100r09

S3010r002

S3010y014

Etiketler

Ynt: 1988 Defender 110 (Kocaeli / Kartepe)

Aracınızı güle güle kullanın, yalnız aklıma birşey takıldı ; sizin viç resimlerde bir görünüp bir kayboluyor, şimdiki durumu hangisi?

kaporta boya 10 numara gözukuyo.
benim fikrim bide geniş taban lastık oldumu tadından yenmez.

Efe aracın çok güzel güle güle kullan
birdahakı hafta sonu bir gezimiz var ayarla şimdiden işini gücünü sende gel
selamlar..

yunus bager' Alıntı:
Efe aracın çok güzel güle güle kullan
birdahakı hafta sonu bir gezimiz var ayarla şimdiden işini gücünü sende gel
selamlar..
teşekkür ederim.. abi ben hafta sonu çalışıyorum.. Gezilere katılamama sebebim o :(

hayırlı olsun güle güle kullan allah olmayıpta isteyenlerede nasip etsin...!
osman/körfez

Valla ben de çok beğendim. Güle güle kullanın. Allah kazadan beladan saklasın. selamlar. Hakan.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR