1988 Defender 110 (Kocaeli / Kartepe)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan efe_41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,901

Etiketler

Ynt: 1988 Defender 110 (Kocaeli / Kartepe)

Valla harika görünüyor. Dediğiniz gibi alüminyum alaşım jantlarla biraz büyük ebat lastikle çok daha iyi görünecektir. Ben de defender topluyorum. Sizin aracın özelliklerini merak ettim tabii bir de fiyatını.

Güle güle kullanın
Hasan

hfb44' Alıntı:
Valla harika görünüyor. Dediğiniz gibi alüminyum alaşım jantlarla biraz büyük ebat lastikle çok daha iyi görünecektir. Ben de defender topluyorum. Sizin aracın özelliklerini merak ettim tabii bir de fiyatını.

Güle güle kullanın
Hasan
aracın özellikleri...
Nissan terrano II motor var.. ŞAnzıman Land Rover..
Hidrolik direksiyon mevcut..
4 cam otomatik..
8500 lb T-max vinç mevcut..
İçi deri döşeme.. Koltuklar falan.. şimdilik aklıma gelenler bunlar..

"Nissan terrano II motor var"
demişsiniz. Bu motor hakkında varsa biraz bilgi verirmisiniz. Ben şuana kadar okuduklarımdan Puma motor kullananlar (örneğin görüşlerine değer verdiğim Reha Abi) tarafından oldukça övülüyor. Mümkünse kıyaslama yapabilirmisiniz.

Saygılar Mürsel (Ankara)

Merhabalar
Aracın iç görüntüsünüde merak ediyorum. Paylaşırsanız sevinirim.

Mürsel' Alıntı:
"Nissan terrano II motor var"
demişsiniz. Bu motor hakkında varsa biraz bilgi verirmisiniz. Ben şuana kadar okuduklarımdan Puma motor kullananlar (örneğin görüşlerine değer verdiğim Reha Abi) tarafından oldukça övülüyor. Mümkünse kıyaslama yapabilirmisiniz.
EVet nisaan motor var. Gayet memnunum.. Kaç beygir tam bilmiyorum. Ama güçlü motor. Buzlu zeminde yarısı karlı kanalda olan range rower sport çektim hiç zorlanmadı.. Kara saplanmış Q7 çektim.. Arabada 8-10 kişi oluyo kartepeye rahatça çıkıyorum.. Ancak puma motorla bi kıyaslama yapamam, çünkü puma motor atılmış bi araç kullanmadım.. Hatta görmedim bile.. İçinin fotolarındanda eklerim yarın.

Pazar günü eşim ve çocuklarımla Yanık köyündeki yarışları izlemeye gelmiştik.Daha sonra Kartepe'ye çıktık, inişte aracınızı gördüm.Forumdan olduğunuzu bilseydim durup tanışmak isterdim.Bir dahaki sefere inşallah.
Aracınız gerçekten çok güzel görünüyordu, güzel günlerde gönlünüzce kullanmanız dileğiyle selam ve sevgiler..

ufuk28' Alıntı:
Pazar günü eşim ve çocuklarımla Yanık köyündeki yarışları izlemeye gelmiştik.Daha sonra Kartepe'ye çıktık, inişte aracınızı gördüm.Forumdan olduğunuzu bilseydim durup tanışmak isterdim.Bir dahaki sefere inşallah.
Aracınız gerçekten çok güzel görünüyordu, güzel günlerde gönlünüzce kullanmanız dileğiyle selam ve sevgiler..
Araç hergün kartepede. Arabayı gördüğünüz yer bizim.. Araca dikkatli bakmadınız sanıyorum çünkü ön camda GEZENBİLİR OFF-ROAD GRUBU yazıyo.. yanıktaki yarışlar eminim çok güzel geçmiştir. ama iş yüzünden gidemedim bnde.

efe_41' Alıntı:
Araç hergün kartepede. Arabayı gördüğünüz yer bizim.. Araca dikkatli bakmadınız sanıyorum çünkü ön camda GEZENBİLİR OFF-ROAD GRUBU yazıyo.. yanıktaki yarışlar eminim çok güzel geçmiştir. ama iş yüzünden gidemedim bnde.
Doğrudur, yazıyı farketmedim.Yarışlar güzeldi ancak çocuklar üşüyünce fazla kalamadık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR