1986 Model Lada Niva Modifiyesi ( İstanbul - Ortaköy)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mizme Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,514

Etiketler

Ynt: 1986 Model Lada Niva Modifiyesi ( İstanbul - Ortaköy)

merakla yeni resimlerinizi bekliyoru .takipteyim..

epeydir resim koymadim......araba yarim gaz devam ediyor

4756c23c
551f0875
D4f33e34
9bf912db
60d7d812
4aa5250f
A9df6c7d
5955e68b
2fc036b5
910f3e72
A9580032
620f6684

çok güzel gidiyor.fazla ara vermeyin ben heyacanla takip ediyorum.yeni göğüs çok güzel olmuş..kolay gelsin.

arkada görünen playmouth aklımı aldı !..

elektirikciden gelen araba alt tarafina komple putur atildiktan sonra toplanmaya baslandi

35114db8

D6b0bc7d
on kilitli difiransiyel

7143b44b

yukseltme kiti ve arka komple sistem sifirdan alindi

Cc8670dd

Maşallah ... Canavar olacak ...
Allah güle güle kullanmayı nasip etsin ...
Çamurunuz bol olsun ...

anlaşılan iyi para harcamışsınız.ama sıfırdan bi niva sahibi oluyorsunuz,gerçekten harika gidiyor.hayırlı kullanımlar,bol çamurlar.takip.

öncelikle ellerinize sağlık

çok güzel bir çalışma oluyor gerçekten de...

2. olarak sormak istediğim, tabana kullandığınız malzemenin adı ve nereden aldığınızı söyeleybilir misiniz acaba?

arabanin altina putur attim

maslak oto sanayide 1. kisimda dia nin yaninda santana otomotivde yapiliyor araba

puturude hemen karsidaki nalburdan aldim

44de762d
Ba7aa9d5
Fc7bc03f
6aa7d661
0a8f982d

Yukseltme kiti hakinda soru isaretlerim var ama bitsin bakalim arka dingilin ustune kaynak seklinde arka taraf yukseltiliyor nekadar saglikli bilmiyorum

fikirlerinizi bekliyorum

Şaft açısını çok zorlamamak gerektiği kanaatindeyim, zaten yatay pozisyonda da (orjinalinde ) bir çaplık var.

acikcasi saftlarin kafalari 360 derece donebilen bir sekilde oldugundan takilip gorup test etmek lazim

mizme' Alıntı:
acikcasi saftlarin kafalari 360 derece donebilen bir sekilde oldugundan takilip gorup test etmek lazim

evet 360 derece dönüyorda, mafsalın yapacağı açı önemli.[attachment=1] Denemeden anlayamayacağız. Dört gözle kontak çevireceğin günü bekliyorum ;)

Aft

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR