1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muhacir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 557
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 139,828

Etiketler
Ynt: 1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100

kilitli difransiyel şartt yarım metreyi aşkın karda lastikler %25 önlere zincir bağladım ve hep yokus çıktım ama biraz zorlandı.

benimkinde kilit yok yarım metreden fazla karda gittim hiç zorlanmadım..

korkucu kardeş bizim burda bu sene pamuk gibi kar avmadı pamuk gibi karda gierim zincirsiz ama sert kardı buzlanma yaptı o yüzden lastiklerimde iyi olmadığından zincir taktım

bi sefer bn saman götürdüm kar sertti yarım metreden fazla kar vardı.. innmesine indim çıkmasında biraz zorlandım. lastiklerimde kabakdı çıkmasına çıkartımda .. ön defransiyel düm düz olmuş tu ayna mahrutu düm düz olmuş diş tutmuyodu ondan zorlandım..

Uzun süren sessizlikten sonra birseyler yama istedim.araç bitti bitti ama malum durumları biliyorsunuz.en kısa zamanda aracın yeni resimlerini ekliycem.gercekten çok keyifli bı makina oldu

Sesi soluğu kukremesi oldukça keyifli.araziye henüz inemedim ama nasipse bu pazar bir performans yapicaz.bu sıkışıklıkta 145 lira verip bir kasa kapağı alamadım.Allah kısmet ederde sıkıntıyı atlatabilirsem araç tamamen bitmedi tabi :smiley:

sevindim aracınızın sizde kaldığına. Diğer eksikliklerde halolur. Kolay gelsin.

heyyet macır kardeşim dön aramıza yaw tek doç muhabbeti bu başlıkta dönüyor zira sen olmadınmı muhabbette susuyor ALLAHIN izni ile halletde sıkışıklığınıda doçunuda satmazsın daha ne muhabbetler çerviririz zira . şimdi beni yeni bir kaşıntıda vurmaya başladı zaten ;D ;D ;D ya doçu satacam yada 0 olarak 250 toplıyacam diffleri ama harbi 0 çıkma filan değil . tabi önce benim diffleri satarsam ;D ;D ;D

eyvallah abim sağolasın...bakalım ciddi cabalarım var sıkıntıyı aşmak için umarım yoluna girer...yalnız fena oldu be abi sesi soluğu.....bende az önce sana baktım onlinemısın diye 5 dk sonra msjın geldi abi.....yalnız bu acemilik oldu bidaha toplarsam daha da kostak olacak insallah ....

allah gönlüne göre versin diyelim macır kardeşim ama satsanda konuyu hep sürdür zira sayende bu başlıkda pek çok kişi pek çok şeyi öğrendi ( ben dahil) amerikancılar doççular ;D doça gönül verenler hepsi burada . arada abartanlar oluyo ama olsun oda tuzu biberi ;D ;D

abi aynen hayat bu gün geliyor sıkısıyoruz ediyoruz ama aklımızdan hiç cıkmıyor bu işler.hiç merak etmeyin zihinleri hep acık tutcaz abi hepberaber.....zaten sizler işin tekniğindennde anlıyorsunuz bizimkiler hikaye.biz anca cürük carık tamirliyoruz.

araç % 90 tamamlandı son halini görmenizi istedim.....

IMG 0498

IMG 0499

IMG 0500

IMG 0501

çok şık olmuş gerçekten.Umarım sıkıntılar hallolurda doyanakadar binersin enazından

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR