1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muhacir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 557
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 142,404
Ynt: 1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100

Muhacir yavaş yavaş sonuca geliyorsun Allah yardımcın olsun aracın sonucunu merak edenlerden biride benim

Etiketler

Sana ancak uzaktan biraz gaz biraz moral ve en önemlisi DUA ediyoruz yetermi.?Sonucunu sen nin kadar olmasada merak ediyorum.tekrar kolay gelsin.

az kaldı :D benim şarjım bittide onu doldurmaya calısıyorum...aracı 5.500 almıştım masraflar 8 i gecti :smiley:
dualarınız benim için kafi arkadaşlar...çevremden nekadar olumsuz tepki alırsam alayım sizler sağolun

muhacir' Alıntı:
az kaldı :D benim şarjım bittide onu doldurmaya calısıyorum...aracı 5.500 almıştım masraflar 8 i gecti :smiley:
dualarınız benim için kafi arkadaşlar...çevremden nekadar olumsuz tepki alırsam alayım sizler sağolun
Sizi tanımıyor olsamda;ilk başındn beri ilgi ile çalışmalarınızı takip ediyorum..
Güzel iş çıkarttınız.
Kutlarım;güzel günlerde kullanmanız dileğimle..

Hiç sesim çıkmasada baştan sona kadar adım adım takip ettim.Ne yalan söyliim her karede müthiş zevk aldım.ALLAH tamamına erdirsin.Herkese kazasız belasız günler dilerim.

merhaba,

öncelikle Muhacir arkadaşı tebrik ederim uğraştı didindi bitirdi, Ersel kardeş dizel bir dodge almak üzereyim üzerinde orjinal perkins var araç 84 model...motor hacmi nedir?kaç beygir ve tork ne kadardır? bir bilgin varmı? teşekkürler.

ÇOK ÜZÜLEREK BİR DURUMU SÖYLEMEK İSTİYORUM......
29 EKİM 2010 DA ALDIĞIM VE ALDIĞIM GÜNDEN BU YANA GEZENBİLİR VASITASI İLE SİZLERLE PAYLAŞTIĞIM RESTORASYON ÇALIŞMASINDAN SONRA NİHAYET ARAÇ BİTME SAFHASINA GELDİ ANCAK YAKLAŞIK BİR AYDIR YAŞADIĞIM CİDDİ MADDİ SIKINTILARDAN ÖTÜRÜ ARACIMI SATMAYA KARAR VERDİM.UMARIM BÖYLE BİR DURUMA HİÇ GEREK KALMAZ AMA ŞUAN İÇİN ELİMDEN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR.ARAÇ HAKKINDA ATIP TUTMAMA GEREK YOK ZATEN ALDIĞIM ANDAN İTİBAREN HER AŞAMASI BU SAYFALARDA MEVCUT.GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ HAZIR BİR ARAC ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR VARSA BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİR.SAYGILARIMLA.........
SERHAT EDGÜ
0554 325 48 19

ah be macır çok üzüldüm inşallah satmadan atlatırsın sorunlarını

muhacir' Alıntı:
abi saol...
başımda bi işler var.rahatlamam için satmam gerekiyor ............

Muhacir arkadaş, aracı satmadan halletmeye bak sen işi.Araç satarak halletmek hem zaman alır, hemde satarsın biraz rahatlayınca başlar yine biri içerden dürtmeye, yine başlarsın.

Allah kimseye sıkıntı vermesin, verdiysede kuvvet versin inşallah.

Macır,
Üzülme kardeşim,
Allah yardım eder, inşallah sıkıntılarını aracını satmadan halledersin.
Satmak zorunda da kalırsan canın sağolsun,
elin rahatlayınca yeniden alır, baştan toplarsın.
selamlar

herşeyden geçtim ama emeğe vakte yazık valla neyse kısmet böyleymiş ..inşallah sıkıntılar aşılırda aracın satılmasına gerek kalmaz..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR